Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Sibiu

Reply
 
Thread Tools
Old 20-11-07, 12:28   #16
dydysoft

Stage 5
 
dydysoft's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,467
Default Re: Nesimtitii din trafic

mai ales acuma ca vin sarbatorile si au nevoie de prime grase!!!(din cauza lor port eu centura de siguranta) :P
dydysoft is offline   Reply With Quote
Old 20-11-07, 13:35   #17
Kramer

Stage 1
 
Kramer's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 14
Default Re: Nesimtitii din trafic

Quote:
Originally Posted by Bassu_SIV View Post
io nu mai am pic de respect fata de politie rutiera din sibiu........sunt niste ticalosi si jumatate...pe langa faptul ca nu iti asculta offul te mai si arde pt ceva minor
este datoria lor sa te arda pentru orice abatere.. adevarat mai sunt si "rebuturile" din politzie care nu au ce cauta acolo. Eu am luat un radar sapt trecuta ... m-a oprit politzistul si m-am apucat de ras. Bineintzeles ca a inceput sa rada si el m-a oprit pt 70 in localitate am luat 2 puncte penalizare si 2 punte amenda... si nu m-a suparat asta . Cel putzin le mai scot din impresii copilasilor de bani gata cu masini de la taticu care au figuri in cap. Bafta
Kramer is offline   Reply With Quote
Old 21-11-07, 16:53   #18
Bassu_SIV


Stage 5
 
Bassu_SIV's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,116
Member of:
[4Tuning International]
[Opel]
Default Re: Nesimtitii din trafic

Quote:
Originally Posted by Kramer View Post
este datoria lor sa te arda pentru orice abatere.. adevarat mai sunt si "rebuturile" din politzie care nu au ce cauta acolo. Eu am luat un radar sapt trecuta ... m-a oprit politzistul si m-am apucat de ras. Bineintzeles ca a inceput sa rada si el m-a oprit pt 70 in localitate am luat 2 puncte penalizare si 2 punte amenda... si nu m-a suparat asta . Cel putzin le mai scot din impresii copilasilor de bani gata cu masini de la taticu care au figuri in cap. Bafta
este o bataie de joc cand vezi ca au ajuns la circulatie ultimii oameni care au trecut clasa cu vita sau cu porcul lu' mamica si taticul
Bassu_SIV is offline   Reply With Quote
Old 24-11-07, 20:22   #19
daniWAAsb

Stage 2
 
daniWAAsb's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 33
Default Re: Nesimtitii din trafic

si un vecin o pus masina si mi-o blocat masina si o trebuit sa merg cu taxi dar i-am dat drumu la aer din roti
daniWAAsb is offline   Reply With Quote
Old 24-11-07, 23:42   #20
I5@k
Daewoo Driver

Stage 5
 
I5@k's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 383
Member of:
[DAEWOO]
[Opel]
Default Re: Nesimtitii din trafic

esti tare!! ))
u esti din valea aurie assai?? :P
I5@k is offline   Reply With Quote
Old 25-11-07, 09:40   #21
dydysoft

Stage 5
 
dydysoft's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,467
Default Re: Nesimtitii din trafic

dar numai in vale se practica chestia cu aerul din roti?
)
dydysoft is offline   Reply With Quote
Old 25-11-07, 21:18   #22
I5@k
Daewoo Driver

Stage 5
 
I5@k's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 383
Member of:
[DAEWOO]
[Opel]
Default Re: Nesimtitii din trafic

nu deaia dar lam vazut odata in vale....cand stateam cu unu pe acolo la o tigara...:P
I5@k is offline   Reply With Quote
Old 25-11-07, 21:18   #23
I5@k
Daewoo Driver

Stage 5
 
I5@k's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 383
Member of:
[DAEWOO]
[Opel]
Default Re: Nesimtitii din trafic

dani.....legat de ce am scris mai sus.......cand team vazut ai vrut sa faci un pic pe impresie k ce masina ai u.......si asta ma disperat si ai luat si tzapa )
__________________
SB 26 DGP -> Daewoo Cielo 1.5 SOHC `96
SB 19 DGP -> Opel Astra H 1.9 CDTI `06
[..]vor urma si alte DGP-uri
I5@k is offline   Reply With Quote
Old 25-11-07, 21:21   #24
I5@k
Daewoo Driver

Stage 5
 
I5@k's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 383
Member of:
[DAEWOO]
[Opel]
Default Re: Nesimtitii din trafic

sambata ......am dat de 1 nesimtit )
un TIR-ist....cand veneam de la cristian.....urcam panta....si ala era in spatele meu..si ma tot dispera......tot venea foarte aproape de spatele meu la masian si flashuri la greu.....k mergeam incet....io aveam 90......nsuh ce nui ajungeam........ma rog 90 cand am dat de linie cat de cat dreapta.......
si mi so parut nesimtit.....pt k dupa ce lam lasat sa depaseasca......so grabit........k dupa aia sa stau dupa el......si sa mearga k melcu
I5@k is offline   Reply With Quote
Old 25-11-07, 22:08   #25
dydysoft

Stage 5
 
dydysoft's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,467
Default Re: Nesimtitii din trafic

hehehe, nu esti primul nici ultimul care pateste asa
pe viitor cand mai dai de un tir semnalizezi stanga il lasi sa treaca si gata, vei avea aceeasi viteza, nu te va deranja nimeni... daca vei face la fel ca la tir, tot asa vei pati,te va depasi si dupa aia tirul va merge la relantiu spre disperarea ta
esti incepator inca, ai sanse mari sa ajungi un sofer de fite conducand in ritmul asta
dydysoft is offline   Reply With Quote
Old 29-11-07, 20:01   #26
I5@k
Daewoo Driver

Stage 5
 
I5@k's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 383
Member of:
[DAEWOO]
[Opel]
Default Re: Nesimtitii din trafic

Quote:
Originally Posted by dydysoft View Post
hehehe, nu esti primul nici ultimul care pateste asa
pe viitor cand mai dai de un tir semnalizezi stanga il lasi sa treaca si gata, vei avea aceeasi viteza, nu te va deranja nimeni... daca vei face la fel ca la tir, tot asa vei pati,te va depasi si dupa aia tirul va merge la relantiu spre disperarea ta
esti incepator inca, ai sanse mari sa ajungi un sofer de fite conducand in ritmul asta
dar l-am lasat sa depaseaca dupa ce am trecut de curbe......dar el vroia sa depaseasca in curbe ))...aia insemna io sa ma duc unde??? in boscheti!!
I5@k is offline   Reply With Quote
Old 30-11-07, 16:44   #27
dydysoft

Stage 5
 
dydysoft's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,467
Default Re: Nesimtitii din trafic

tu ramaneai pe banda ta, treaba celorlalti din spate daca vor sa mearga mai tare ca tine.... se descurca ei cum te vor depasi...
daca stai sa iei in seama toate fazele astea.... zilnic gasesti situatii de genul asta. apropous, tu nu esti incepator? deci trebuia sa mergi mai incet cu 20 km decat restul... )
dydysoft is offline   Reply With Quote
Old 02-12-07, 19:30   #28
daniWAAsb

Stage 2
 
daniWAAsb's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 33
Default Re: Nesimtitii din trafic

ala cu tirul o lasato mai incet sa iti arate tie daca iti place sa mergi in cet asta o vrut sa iti demonstreze pe pariu
daniWAAsb is offline   Reply With Quote
Old 02-12-07, 19:39   #29
daniWAAsb

Stage 2
 
daniWAAsb's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 33
Default Re: Nesimtitii din trafic

cu ce am luat frate tzeapa
daniWAAsb is offline   Reply With Quote
Old 02-12-07, 21:26   #30
AAAAK

Stage 3
 
AAAAK's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 152
Default Re: Nesimtitii din trafic

Tiristu' iti facea semne sa-i dai gaz ca-i tai avantul
AAAAK is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -