lasati mai mofturile

)
ce culoare?... ce jante ?... ce sa dai jos de pe spate?...
stiti cu ce se manca masina din poze?
eu unul nici nu vreau sa ma gandesc cum te vei simti in masina, avand in cedere faptul ca merg cu una asemanatoare, numai ca mai veche cu 15 ani..

culoarea, jantele si restul mentionate de voi sunt doar amanunte care nu mai conteaza la asemenea masina....
bafta bartolomeus, sa ai parte de drumuri libere, lungi si drepte, sa poti simti puterea reala a masinii !!!