Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > OPEL > Alte discutii Opel

Reply
 
Thread Tools
Old 08-06-13, 20:39   #1
lav30

Stage 1
 
Join Date: Dec 2012
Posts: 12
Default OPEL CORSA C

Salutari tuturor, sunt mandra posesoare a unui Opel Corsa C din 2002 (sunt si eu incepatoare in ale sofatului) imi poate spune cineva cam ce probleme intampina aceste masinute? si inca ceva....nu am curte spatioasa asa ca tin masina in strada (locuiesc intr-o zona linistita) si caut o husa exterioara ca sa o acopar, ce huse sunt mai bune, sa o protejeze catusi de cat. MS
lav30 is offline   Reply With Quote
Old 09-06-13, 11:32   #2
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,936
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default Re: OPEL CORSA C

Buna
Bun venit!
Ca orice masina are si ea bubele ei, in mare este destul de inchegata daca ai grija de ea si nu o sa dai in gropi. Principala problema a corselor c este jocul in caseta de directie. Dar nu e foarte grav
Marea majoritate stam la bloc si cunoastem problema parcarilor, asa ca nu te panica sa cumperi husa.
Pune niste poze cu buburuza, cateva specificatii tehnice/dotari si ce planuri ai cu ea.
Drumuri bune!
__________________


Toata lumea e "illest" acum, insa doar pe stickere
"low&slow" dar mai mult slow decat low
Euro Corsa C
tng is offline   Reply With Quote
Old 10-06-13, 16:42   #3
lav30

Stage 1
 
Join Date: Dec 2012
Posts: 12
Default Re: OPEL CORSA C

Quote:
Originally Posted by tng View Post
Buna
Bun venit!
Ca orice masina are si ea bubele ei, in mare este destul de inchegata daca ai grija de ea si nu o sa dai in gropi. Principala problema a corselor c este jocul in caseta de directie. Dar nu e foarte grav
Marea majoritate stam la bloc si cunoastem problema parcarilor, asa ca nu te panica sa cumperi husa.
Pune niste poze cu buburuza, cateva specificatii tehnice/dotari si ce planuri ai cu ea.
Drumuri bune!
MS Click image for larger version

Name:	Untitled.png
Views:	42
Size:	195.9 KB
ID:	2795019
lav30 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -