Detin un Opel H 1.7 CDTI an 2005 , astazi rulam pe o strada din Pitesti , la un momentat masina a inceput sa se ingatuie si sa oprit pur si simplu in mijlocul drumului , am tractato pe marginea carosabilului , si am incercar sa rezolv problema dar nici vorba .. Am incercat cu motorina din plin .. dar nimic .. Stiti care ar putea fi problema ?