Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > OPEL > Alte discutii Opel

Reply
 
Thread Tools
Old 11-02-13, 21:26   #1
Amc

Stage 2
 
Amc's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 57
Default Problema UREGENTA

Detin un Opel H 1.7 CDTI an 2005 , astazi rulam pe o strada din Pitesti , la un momentat masina a inceput sa se ingatuie si sa oprit pur si simplu in mijlocul drumului , am tractato pe marginea carosabilului , si am incercar sa rezolv problema dar nici vorba .. Am incercat cu motorina din plin .. dar nimic .. Stiti care ar putea fi problema ?
Amc is offline   Reply With Quote
Old 11-06-13, 15:27   #2
TR 69 CRS

Stage 4
 
TR 69 CRS's Avatar
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 251
Default Re: Problema UREGENTA

Ce avea masina?!
TR 69 CRS is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -