Va salut, sunt in cautarea unei masini, iar pe lista apare si Opel, daca imi puteti da niste sfaturi la ce sa ma uit si la ce sa ma astept bune/rele de la acest model...
Momentan asta imi face cu ochiul :
Opel astra Coupe :
Interior Recaro multireglabil , incalzit
Suspensie EDS reglabila electric
Pachet OPC de fabrica stage 2 buton sport 180 / 240 cp
Discuri frana cu carbon
Scaune incalzite
Pilot automat
Servodirectie electrica adaptiva
Jante OPC 18" 245/35/18"
Radio CD/MP3/AUX
Carte Service
Cutie 6+1
Climatronic
Volan + schimbator OPC.
Oglinzi electrice incalzite/rabatabile.
Set roti 16" iarna
Geamuri negre omologate RAR
Computer Bord
Plafon negru
ESP + ABS
6boxe, statie + 1 subwoofer