cu scuzele de rigoare .. dat fiind faptul ca e plin sezon ... m-am gandit ca ar fi cazul ca pe pagina VW sa existe si un topic dedicat conservelor decapotabile sau decapotate (artizanal) sau ce tine de vanzari cumparari cabrio ..
daca initiativa mea nu e ok.. probabil va fi stearsa ... daca tine .. hai pe ea
eu unul imi manifest intentia de a cumpara un cabrio indiferent de stare .. si asta datorita bugetului redus ...
astept oferte si propuneri
bafta tuturor