Re: VW Golf 4 climatizare
Va salut si la multi ani! Cunosc pe cineva care a vrut sa rezolve aceasta problema. Si-a cumparat bordul cu toate accesoriile, dar la montare nu a reusit pentru ca trebuia schibat si computerul masinii sau ceva de genul alta programare soft, etc... Asta i-au spus cei de la reprezentanta iar pretul la ei este enorm pentru toata operatia. In plus se schimba si conductele din interior unde climatronicul are ceva senzori, etc. Acum vrea sa vanda bordul si nu scapa de el. Deci atentie! Nu e chiar asa de simplu.Stima!
|