![]() |
LINIA CABRIO
cu scuzele de rigoare .. dat fiind faptul ca e plin sezon ... m-am gandit ca ar fi cazul ca pe pagina VW sa existe si un topic dedicat conservelor decapotabile sau decapotate (artizanal) sau ce tine de vanzari cumparari cabrio ..
daca initiativa mea nu e ok.. probabil va fi stearsa ... daca tine .. hai pe ea eu unul imi manifest intentia de a cumpara un cabrio indiferent de stare .. si asta datorita bugetului redus ... astept oferte si propuneri bafta tuturor |
Re: LINIA CABRIO
Cam care ar fi bugetul alocat acestei "jucarii" ?
|
Re: LINIA CABRIO
1 Attachment(s)
hi..daca te mai intereseaza un cabrio...uite i ti ofer un golf3 cabrio.... doar 150 mil....in srate ok, inmatriculat,etc,etc..daca esti interesat..add me..zorro6299..poop.
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:15. |
- Copyright 2026 4Tuning