Am nevoie de o mica informatie , masina fiind un mk2 2 usi actual (1.3 nz) la care fac swap cu un vr6 , ma intereseaza cati mm trebuie scurtat din axele planetarelor de vr6? daca ma poate ajuta cineva. Si inca o intrebare , vreau sa raman la 4 prezoane , am fuzete cu portfuzete , discuri+etrieri de pe un golf 2 GTI 1.8 16v cod motor PL ma intereseaza daca se potrivesc capetele de planetara de GTI pe axele planetarelor de vr6 sau daca exista alta posibilitate de imperechere cu alte capete de planetara care sa mearga in fuzetele de GTI .