Va salut cu respect pe toti cei de la sectiunea VW.
Povestea suna cam asa:
Tata a avut un Mk1 negru care la dus pe drumurile patriei in coace-in colo timp de 2ani dupa care sa hotarat sal vanda.Asta se intampla in 2000-2001.A ajuns la ceva cunostinta dealui maicamea care la randul lui la reconditionat,a bagat ceva bani si la dat mai departe.
As vrea sa aflu la cine a ajuns golful deoarece as vrea sa il rascumpar.
Cu prietena mamei nu tinem legatura de cativa ani ,dar daca caut bine o gasesc sa o intreb ce si cum de golf.
Singurul lucru ce mil amintesc de golf este ca era negru,suna ingrozitor cureaua de distributie,diesel, si numarul era Cj .. Mou cand a plecat de la noi.
De unde pot afla daca mai exista golful si la cine este acum?