Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 19-05-08, 09:10   #31
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Andrei Gheorghe a scuipat un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

Cand am vazut subiectu' si m-am hotarat sa fac topicu', m-am gandit ca se va ajunge aici. Unde aici ? Aici, in situatia in care cei in incapabilitatea de a face gestu' asta "smecher" il aplauda pe un asa zis moderator cretin de televiziune.

Daca vi se pare o chestie marfa, de ce nu scuipati, baieti, si voi cate un politist de la rutiera dupa ce dati cateva pahare de vodka pe gat ?

Ieri, la Craiova, un politist a scos pistolu' si l-a amenintat pe un baiat (nu conteaza cine e respectivu') pentru ca incepuse sa dea cercuri pentru a atrage taranimea curioasa de langa o ambulanta un un copil primea ingrijiri medicale (fusese prins intre un M5 si rezervoru' unui tir). Asta e un abuz, dragi prieteni, nu faptu ca Andrei "Zdreanta" Gheorghe a fost pus sa sufle-n cimpoi fiind machit.

Mi-e scarba !
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline  
Old 19-05-08, 10:38   #32
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Andrei Gheorghe a scuipat un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

Gabi, parerea mea e ca baiatu cu cercurile a procedat bine ! i-a atras pe tarani de langa vatamati pentru ca paramedicii sa se miste mai repede si mai bine
__________________

dolb is offline  
Old 19-05-08, 15:48   #33
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Andrei Gheorghe a scuipat un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

Quote:
Originally Posted by Gabi View Post
[...] Asta e un abuz, dragi prieteni, nu faptu ca Andrei "Zdreanta" Gheorghe a fost pus sa sufle-n cimpoi fiind machit. [...]
Asta am spus si eu !
Gabi is offline  
Old 19-05-08, 16:28   #34
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Andrei Gheorghe a scuipat un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

exact acum am vazut stirea pe umilul Antena 1 ( proasta stire ) , am vazut cam ce s-a intamplat imi pare rau pentru cel vatamat
dolb is offline  
Old 20-05-08, 16:13   #35
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Andrei Gheorghe a scuipat un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

Replica lu' Gheorghe !
Gabi is offline  
Old 20-05-08, 16:31   #36
Ford_V6

Stage 5
 
Ford_V6's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 2,103
Member of:
[MERCEDES]
[FORD]
Default Re: Andrei Gheorghe a scuipat un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

Eu nu inteleg care era problema politistilor . . . pentru cine nu e din Bucuresti va spun eu ca este irelevant daca mergi baut sau nu pentru ca oricum nu se merge cu mai mult de 20 km/h . . . asa ca pana la urma nu vad ce e rau in a sta ( nu a rula ) baut cu masina.

Jegurile de la rutier ( o mare parte ca mai gasesti si baieti buni ) vorbesc de reguli de circulatie pe drumurile publice . . . care drumuri . . . .??????? Cand o sa avem drumuri cu adevarat atunci sa vorbim de reguli pe ele pana atunci fiecare merge cum vrea p#@a lui si mi se pare normal.
__________________
punktsidelacapat.ro
Ford_V6 is offline  
Old 20-05-08, 16:34   #37
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Andrei Gheorghe a scuipat un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

si ti se pare normal sa fie beat si sa ma faca zob si pe mine si pe prietena mea si pe masina mea iar el sa scape ?? eu nu cred ca ar fi corect

si da-mi voie sa te corectez in bucuresti media de parcurgere este de 4 km/h
dolb is offline  
Old 20-05-08, 17:25   #38
Ford_V6

Stage 5
 
Ford_V6's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 2,103
Member of:
[MERCEDES]
[FORD]
Default Re: Andrei Gheorghe a scuipat un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

La 4 KM/h e greu sa te faca zob
Ford_V6 is offline  
Old 20-05-08, 21:49   #39
Billy c25xe

Stage 5
 
Billy c25xe's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 846
Default Re: Andrei Gheorghe a scuipat un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

Fac pariu ca gaborii au fost mana-n mana cu CanCan-ul!! Nu zic ca este admirabil ce a facut Gheorghe , esti prins baut platesti si bine i-au facut ca l-a lasat fara permis. Cred ca a fost a 100 oara cand Gheorghe a facut asta si tot a tata oara cand a fost filat de paparazzi. ce nu fac oameni pentru o stire de senzatie!!!
Billy c25xe is offline  
Old 21-05-08, 13:08   #40
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default Re: Andrei Gheorghe a scuipat un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

Can-Can este un ziar plin de minciuni ... facut doar ptr a dezinforma publicul cititor si a scoate cat mai multi bani de pe urma vanzarii ... nici macar nu se vede ca l-ar fi scuipat ... in cel mai rau caz sa il fi facut pe gabor porc sau mai stiu eu cum ... altfel nu iesea gaborul asa de elegant si incet din masina cu procesul verbal si Gheorghe sa ii bata obrazul ...
dar ce sa ii faci ... asta e presa din Romania ... vesnic plina de kakat si cultivatoare de minciuni cand ratingul scade .... scuze ... nu ratingul .... vanzarile !!!
__________________
2.0 @ Opel Astra F
3.0 @@ BMW E92 335i
https://www.youtube.com/user/Andrei77WRC
X-Ray-Eyes is offline  
Old 21-05-08, 14:50   #41
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Andrei Gheorghe a scuipat un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

te rog nu generaliza despre presa in romania pentru ca ma simt jignit si eu chiar nu fac cacanariile celor de la cancan, protv, antena si mai stiu eu ce alti idioti
dolb is offline  
Old 25-05-08, 10:49   #42
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default Re: Andrei Gheorghe a scuipat un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

Quote:
Originally Posted by dolb View Post
te rog nu generaliza despre presa in romania pentru ca ma simt jignit si eu chiar nu fac cacanariile celor de la cancan, protv, antena si mai stiu eu ce alti idioti
Vorbeam de presa de scandal ... nu cred ca generalizam ... presa reprezinta si revistele ptr copii si nu am vazut in ele povestioare cu pedofili pentru cei mici ...
Discutam strict de presa de scandal ... vezi un reportaj anterior din cancan unde erau poze de la petrecerea midnight constanta in cadrulk unui reportaj despre petrecerile deochiate ale angajatilor unei firme de tzigari ..
X-Ray-Eyes is offline  
Old 25-05-08, 10:52   #43
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Andrei Gheorghe a scuipat un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

aflasem si eu de intamplarea cu midnight cei de la cancan sunt chiar dezgustatori
dolb is offline  
Old 27-05-08, 04:36   #44
fabius

Stage 2
 
Join Date: May 2008
Posts: 39
Default Re: Andrei Gheorghe a scuipat un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

Nu stiam de chestia asta, acum am aflat.
Si chiar daca gestul lui Gheorge nu e tocmai civilizat si demn de urma, imi pare bine ca le-a facut asta. O merita din plin toata politia romana.
fabius is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -