Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 17-05-08, 21:42   #16
pHlow
4Tuning International Member


Stage 5
 
pHlow's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 610
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Andrei Gheorghe a scuipat un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

Quote:
Originally Posted by ~ EWN ~ View Post
Si ce i-ai facut ma Zorro? L-ai dat afara din Politie nu? l-ai batut? vai de capul tau numai gura e de tine..... Dumnezeu da dupa suflet ma arogantule.... crezi ca, cu un Golf se face primavara vai de tine..... daca tot ai inceput cu injectiile, macar sa continuam.....


heey! usor usor .. ce te-ai aprins asa.. omu poate sa minta poate sa nu.. .dar nu vad cu ce te-a atins pe tine. Vad ca ai peugeot la semnatura. Cu ala se face primavara? Si lasa-l pe D-zeu deoparte ca nu e cazu . Dolb.. repet , nu zic ca nu sunt "spagari" sau altfel ,dar.. tre sa recunoti ca ti-a dat amenda pe un fapt real, nu inventat...chiar daca trecea sau nu vrodata autobuzul p`acolo, in c.r. asa scrie..
__________________
I am free, no matter what rules surround me. If I find them tolerable, I tolerate them; if I find them too obnoxious, I break them. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do.
pHlow is offline  
Old 17-05-08, 21:45   #17
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Andrei Gheorghe a scuipat un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

Quote:
Originally Posted by ~ EWN ~ View Post
Si ce i-ai facut ma Zorro? L-ai dat afara din Politie nu? l-ai batut? vai de capul tau numai gura e de tine..... Dumnezeu da dupa suflet ma arogantule.... crezi ca, cu un Golf se face primavara vai de tine..... daca tot ai inceput cu injectiile, macar sa continuam.....
Daca reclami limbaj sau afirmatii ofensatoare, nu face si tu la fel. Ia-o ca pe un avertisment public !
Gabi is offline  
Old 17-05-08, 22:06   #18
~ EWN ~

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 811
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Andrei Gheorghe a scuipat un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

Quote:
Originally Posted by pHlow View Post
heey! usor usor .. ce te-ai aprins asa.. omu poate sa minta poate sa nu.. .dar nu vad cu ce te-a atins pe tine. Vad ca ai peugeot la semnatura. Cu ala se face primavara? Si lasa-l pe D-zeu deoparte ca nu e cazu . Dolb.. repet , nu zic ca nu sunt "spagari" sau altfel ,dar.. tre sa recunoti ca ti-a dat amenda pe un fapt real, nu inventat...chiar daca trecea sau nu vrodata autobuzul p`acolo, in c.r. asa scrie..
phlow faza e ca inainte pe acest thread a fost un post de-al lui in care ma ironiza fara sa ii fac nimic.......acel post impreuna cu al meu IN CARE NU II ZICEAM ABSOLUT NIMIC LUI si nimanui ci pur si simplu eram on-topic au fost sterse, si de aceea nu sti cum sta treaba.... si plus ca mereu cum prinde ocazia ¨om-ul¨ asta are ceva cu mine......ma vazut ca stau la Madrid si ce-o fi zis, haha hai sa fac misto de capsunar-ul asta, pai sa faca de m*sa ca eu nu am atacat pe nimeni aiurea si mereu am evitat discutiile astea off-topic dar mereu ma ia peste picior, si eu daca ti-as face asta tie presupun ca la un moment dat ai reactiona urat si tu.......sa ma lase draq in pace si sa isi vada de viata lui.......si nu am zis ca eu am Peugeot si sunt mare si tare.......pur si simplu mi-am cumparat masinile ca sa imi fac treaba, ca asa puteam sa fac o rata ptr o masina scumpa (ca altie cunostinte) si poate eram mai respectat.....prefer sa investesc in propietati si alte chestii.....nu sa fac rate ptr masini scumpe........in fine stiu ca nu trebuia sa reactionez asa, insa nici nu o sa ma abtin atata timp cat ma va lua peste picior, pot sa i-au si ban si orice....sa ma respecte si atunci il respect si eu......

Numai bine!
~ EWN ~ is offline  
Old 17-05-08, 22:22   #19
Sindrom

Stage 5
 
Sindrom's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,744
Member of:
[PEUGEOT]
[FORD]
Default Re: Andrei Gheorghe a scuipat un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

lumea zice ca bv gheorghe pentru scuipat, nu pentru ca era beat sau altceva...din partea mea ma intereseaza ce o sa pateasca gheorghe cum ma intereseaza daca femela pinguin are tate.
__________________


De ce sa-ti iei audi????? Cand exista ALFA ROMEO
si pentru ca n-am avut bani nici de audi nici de Alfa Romeo, mi-am luat Peugeot.
Sindrom is offline  
Old 17-05-08, 23:43   #20
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Andrei Gheorghe a scuipat un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

EWN e problema mea cum am rezolvat cu gaborul ! faptul ca am golf nu inseamna ca nu pot sa ma descurc cu fraierii sau ce? tu ti-ai lua 645 sa umbli prin oras cu el?

si referitor la atac , te inseli amarnic! nu am avut nimic cu mine pana m-ai ironizat in legatura cu VW GOLF CABRIO de acolo m-ai atacat si am inceput sa te atac si eu! asa ca propun sa iti vezi lungul nasului
__________________

dolb is offline  
Old 17-05-08, 23:58   #21
Sindrom

Stage 5
 
Sindrom's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,744
Member of:
[PEUGEOT]
[FORD]
Default Re: Andrei Gheorghe a scuipat un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

gradinita...va spun la tovarasa invatatoare....gata cu offtopicu
Sindrom is offline  
Old 17-05-08, 23:59   #22
~ EWN ~

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 811
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Andrei Gheorghe a scuipat un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

Quote:
Originally Posted by dolb View Post
EWN e problema mea cum am rezolvat cu gaborul ! faptul ca am golf nu inseamna ca nu pot sa ma descurc cu fraierii sau ce? tu ti-ai lua 645 sa umbli prin oras cu el?

si referitor la atac , te inseli amarnic! nu am avut nimic cu mine pana m-ai ironizat in legatura cu VW GOLF CABRIO de acolo m-ai atacat si am inceput sa te atac si eu! asa ca propun sa iti vezi lungul nasului
Si eu am inceput de la thread-ul ala cu Mercedes C220 vs Lexus Is220 vs Audi A4 etc. (care a fost sters la cererea mea) in care un user nush care spunea, ca Bmw-ul are 177 de cp si tu ai dat reply si ai zis ¨Poate la Madrid are 163¨ ceva de genul asta.... si atunci nu ti-am raspuns insa te-am tinut minte si ti-am zis faza aia la Vw Cabrio.....in fine, sper sa terminam o data cu circul asta, si sa nu ne mai atacam aiurea.... bafta in continuare si ma bucur ca ai rezolvat problema cu gabor-ul, si pe mine ma oprit aiurea ca am folie pe spate autorizata......si imi zice hai ca vad ca esti de la noi din orash, da si tu de o ciorba.......cu o nesimtire rara.......i-am dat si am plecat ce sa ii fac.....cu toate ca nu avea ce sa imi gaseasca, ca i-am zis clar, tu crezi ca vin din Sp cu masina neinregula? asta e Romania

Numai bine si sper ca am lamurit problema
~ EWN ~ is offline  
Old 18-05-08, 00:07   #23
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Andrei Gheorghe a scuipat un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

.. eu am observat ca astia mai in varsta sunt mai intelegatori... ma intorceam odata mai pe seara asa de la o manastire care era pe o campie.. si eram in coborare.. viteza mare ma grabeam si m-a luat radarul cu 143 la ora ! cel din dreapta voia sa imi ia permisul, celalalt a vrut sa ma ierte si uite-asa m-au iertat si mi-au dat amenda pt centura ( desi o aveam ) si am fost placut surprins! .. la fel , altadata ma intreceam cu un seat, si am depasit pe linie continua, gaboru n-a avut timp sa ma opreasca dar m-a oprit la intoarcere! tot in varsta, iarasi m-a iertat ! sunt unii care te mai inteleg, dar astia noi in pol exagereaza crezand ca salveaza lumea ! n-are voie omu acu sa aiba 65 la ora ca ii dau amenda

Bafta !
dolb is offline  
Old 18-05-08, 00:50   #24
~ EWN ~

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 811
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Andrei Gheorghe a scuipat un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

Intr-adevar astia mai in varsta sunt mai de treaba, sau uneori prea asprii, depinde de caz, pe mine tot asa 2 mai in varsta m-au lasat sa plec dupa ce depasisem un Xsara pe linie continua si intr-o curba cu vizibilitate redusa, faza e ca dupa curba aia erau ei si m-au oprit, dupa o convorbire lunga am reusit sa o rezolv cu ei romaneste si mi-am vazut in continuare de drum. Bafta.
~ EWN ~ is offline  
Old 18-05-08, 20:08   #25
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Andrei Gheorghe a scuipat un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

nu e topic de povesti acum GHEORGHE asta nu l-am suportat niciodata ...se vede pe comportamentul,fata si stilul lui de a jigni pe absolut oricine! in mintea lui e CEL MAI DESTEPT! in fine ! tare sunt curios cu ce se va alege !
__________________
Megane 2 my edition
https://forum.4tuning.ro/110-masina-m...ml#post5673253
Eugen_TL is offline  
Old 18-05-08, 22:29   #26
scorpio GL

Stage 5
 
scorpio GL's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 2,652
Default Re: Andrei Gheorghe a scuipat un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

desi nu iubesc deloc militienii, ar fi fost de preferat sa-i puna gaborul un pic genunchiul pe cap pentru scuipatul ala...un mitocan.
scorpio GL is offline  
Old 19-05-08, 00:04   #27
EaGle
Banned

Stage 5
 
Join Date: May 2007
Posts: 4,131
Default Re: Andrei Gheorghe a scuipat un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

Or fi si gabori cum or fi, dar ce v-ati face fara nici macar un gabor?
Sunt fel si fel de oameni, unii isi fac munca altii dorm in masina...n-ai ce sa le faci, doar sa-i "parasti" pe fiecare in parte !
EaGle is offline  
Old 19-05-08, 05:00   #28
Jdm-Motors

Stage 4
 
Jdm-Motors's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 198
Member of:
[Honda]
Default Re: Andrei Gheorghe a scuipat un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

Prea multa publicitate pentru un drogat.In locul politistului il jucam in picioare pana ii scoteam fumurile din cap.
Jdm-Motors is offline  
Old 19-05-08, 08:05   #29
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Andrei Gheorghe a scuipat un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

Urmarile, chiar daca n-au venit din partea BPR
Gabi is offline  
Old 19-05-08, 09:02   #30
Bicuss
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
Bicuss's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 428
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Andrei Gheorghe a scuipat un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

respect Andrei Gheorghe!!!
Bicuss is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -