Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 17-05-08, 01:31   #1
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Andrei Gheorghe a scuipat un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

Articol din ziarul CAN CAN

Last edited by Gabi; 19-05-08 at 08:06.
Gabi is offline  
Old 17-05-08, 02:09   #2
Louis_speed

Stage 1
 
Louis_speed's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 15
Default Re: Andrei Gheorghe scuipa un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

Asha sunt uni " shmecheri " nu mai comentez.
Louis_speed is offline  
Old 17-05-08, 09:22   #3
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: Andrei Gheorghe scuipa un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

intotdeauna am avut o parere "buna" despre omul ala.
shadowro is offline  
Old 17-05-08, 09:28   #4
Kent8

Stage 5
 
Kent8's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,298
Default Re: Andrei Gheorghe scuipa un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

sper ca avea si muci flegma aia.
multi politisti te opresc ca "asa au ei chef"
de aia nu`mi pare rau, gestul nu`i frumos dar poate o merita :P
Kent8 is offline  
Old 17-05-08, 09:31   #5
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Andrei Gheorghe scuipa un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

bravo lui ! si eu asa i-as fi facut gaborului ! 'ai drq de hoti
dolb is offline  
Old 17-05-08, 09:33   #6
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Andrei Gheorghe scuipa un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

sunt curios care vor fii repercursiuniile faptelor sale ...
Psycho is offline  
Old 17-05-08, 10:14   #7
Daniel_Toa

Stage 5
 
Daniel_Toa's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 8,003
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[DACIA]
[VW]
Default Re: Andrei Gheorghe scuipa un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

La scuipat de ... nu mai am nimic de comentat
Daniel_Toa is offline  
Old 17-05-08, 10:28   #8
Brabus

Stage 5
 
Brabus's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,183
Default Re: Andrei Gheorghe scuipa un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

Quote:
Originally Posted by Kent8 View Post
sper ca avea si muci flegma aia.
multi politisti te opresc ca "asa au ei chef"
de aia nu`mi pare rau, gestul nu`i frumos dar poate o merita :P
valabil si pentru "dolb":

baut la volan si el si fufa si trebuiau sa le lustruiasca pantofii??????
asa se fac accidentele "smecherilor" si mor oameni nevinovati, ca de obicei SCIRBELE scapa.
Brabus is offline  
Old 17-05-08, 10:51   #9
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Andrei Gheorghe a scuipat un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

eu nu am zis nimic de starea lui ! nici nu ma intereseaza cum era baut sau nu ! dar toti gaborii merita o flegma d'aia imputita
dolb is offline  
Old 17-05-08, 14:21   #10
TazMan

Stage 5
 
TazMan's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 2,040
Default Re: Andrei Gheorghe a scuipat un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

Si eu in locu politistului il scuipam inapoi...numai un cretin poate sa faca un asemenea lucru.
TazMan is offline  
Old 17-05-08, 15:46   #11
Sindrom

Stage 5
 
Sindrom's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,744
Member of:
[PEUGEOT]
[FORD]
Default Re: Andrei Gheorghe a scuipat un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

gestu asta a fost din partea tuturor celor nevinovati care sunt si au fost abuzati de politie....URAAAAAAA....(acum mai e partea daca s-a facut ca-l scuipa ca io nu vad nici o flegma pe camasa militianului)
__________________


De ce sa-ti iei audi????? Cand exista ALFA ROMEO
si pentru ca n-am avut bani nici de audi nici de Alfa Romeo, mi-am luat Peugeot.
Sindrom is offline  
Old 17-05-08, 18:21   #12
ESPinoza

Stage 5
 
ESPinoza's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
Default Re: Andrei Gheorghe a scuipat un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

la asta am sa ma uit de fiecare data cand ma enerveaza cate o cascheta . cat tupeu
ESPinoza is offline  
Old 17-05-08, 20:30   #13
pHlow
4Tuning International Member


Stage 5
 
pHlow's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 610
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Andrei Gheorghe a scuipat un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

sunt uimit de majoritatea posturilor aici. Si gheorghe si aia erau destul de bauti, mai ales el, si tot politistii meritau scuipati?! Are gheorghe mai multe coa*e si poate sa conduca beat sau nu inteleg? Dupa mine ar fi trebuit sa fie acuzat de ultraj. Nu contesta nimeni ca politstii nu sunt "spagari" dar cand isi fac treaba, nu vad unde e problema? Boul ala putea sa faca un accident, si apoi tot pe politisti ii acuzati ca : "pe mine ma opresc cand merg la plimbare, dar p`asta nu l-au vazut? sau el e mai bogat/faimos/etc"
__________________
I am free, no matter what rules surround me. If I find them tolerable, I tolerate them; if I find them too obnoxious, I break them. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do.
pHlow is offline  
Old 17-05-08, 21:04   #14
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Andrei Gheorghe a scuipat un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

Quote:
Originally Posted by pHlow View Post
sunt uimit de majoritatea posturilor aici. Si gheorghe si aia erau destul de bauti, mai ales el, si tot politistii meritau scuipati?! Are gheorghe mai multe coa*e si poate sa conduca beat sau nu inteleg? Dupa mine ar fi trebuit sa fie acuzat de ultraj. Nu contesta nimeni ca politstii nu sunt "spagari" dar cand isi fac treaba, nu vad unde e problema? Boul ala putea sa faca un accident, si apoi tot pe politisti ii acuzati ca : "pe mine ma opresc cand merg la plimbare, dar p`asta nu l-au vazut? sau el e mai bogat/faimos/etc"
bine bine.. asta e caz pentru care trebuia sanctionat! dar eu ca am parcat masina peste drum unde cica ar fi statie de autobuz desi nu a trecut niciodata un autobuz pe acolo si iau amenda? si erau mai mult de 20 m de "statie" ce trebuia sa ii fac lu ala dupa ce mi-a dat de 2 ori amenda? si apoi sa ma caute express prin oras sa ma sanctioneze pt orice ...?? nu trebuia sa il scuip? stai linistit .. i-am facut mult mai multe decat un scuipat! si tupeistul s-a atins de mine! mare greseala ! era un copilas care d'abia intrase in pol ! astia trebuie pusi la punct grav.
__________________

dolb is offline  
Old 17-05-08, 21:18   #15
~ EWN ~

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 811
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Andrei Gheorghe a scuipat un politist dupa ce a fost testat cu etilotestul

Quote:
Originally Posted by dolb View Post
bine bine.. asta e caz pentru care trebuia sanctionat! dar eu ca am parcat masina peste drum unde cica ar fi statie de autobuz desi nu a trecut niciodata un autobuz pe acolo si iau amenda? si erau mai mult de 20 m de "statie" ce trebuia sa ii fac lu ala dupa ce mi-a dat de 2 ori amenda? si apoi sa ma caute express prin oras sa ma sanctioneze pt orice ...?? nu trebuia sa il scuip? stai linistit .. i-am facut mult mai multe decat un scuipat! si tupeistul s-a atins de mine! mare greseala ! era un copilas care d'abia intrase in pol ! astia trebuie pusi la punct grav.
Si ce i-ai facut ma Zorro? L-ai dat afara din Politie nu? l-ai batut? vai de capul tau numai gura e de tine..... Dumnezeu da dupa suflet ma arogantule.... crezi ca, cu un Golf se face primavara vai de tine..... daca tot ai inceput cu injectiile, macar sa continuam.....
~ EWN ~ is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -