Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 24-02-08, 09:26   #46
ANM

Stage 5
 
ANM's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,076
Default Re: Numar Ascuns...

cartela de cosmote....eu am vreo 3 p aksa...am zis k e cartela saracului...pentru k la inceput primeai 2000 de minute si iti permiteai sa vb foarte mult pe bani putini...imi cer scuze pentru injurile aduse serviciului de telefonie mobila cosmote si celor ce s-au simtit indignati.....


nu stiu daca observati dar prea faceti din tantar armasar....fiti mai seriosi si mai putin indignati de orice afirmatie!
ANM is offline  
Old 24-02-08, 17:51   #47
Strainger

Stage 5
 
Strainger's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,492
Member of:
[2 Roti]
[VW]
Default Re: Numar Ascuns...

Sal mai e topicul asta valabil, daca da pot sa postez si eu pe el? In o zi si eu am fost sunat unu si a inceput sa ma injure, eu l-am ascultat putin dupa care a trecut la amenintari si smekerie sa imi prezinte pe uni cu niste porecle "salam, cioara, mox, etc", dupa terminarea convorbiri le-am multumit si au inkis au mai sunat de vreo 3 ori dupa aia alti chipurile si le am zis "Buna ziua ati sunat la sectia 3 de politie ce doriti sau cu cine doriti sa vorbiti?" si nu au mai sunat de atunci
__________________
Strainger is offline  
Old 24-02-08, 19:11   #48
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,062
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Numar Ascuns...

hahaha da buna si asta ... e valabil topicu .. are 2 saptamani maxim mi se pare
Psycho is offline  
Old 03-03-08, 23:50   #49
ANM

Stage 5
 
ANM's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,076
Default Re: Numar Ascuns...

topicul se poate inchide...akm primesc cate un mesaj dragutz cu la multi ani sau craciun fericit de la astia)
ANM is offline  
Old 05-03-08, 14:22   #50
DoDo NSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
DoDo NSL's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,045
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[SEAT]
[AUDI]
[2 Roti]
Talking Re: Numar Ascuns...

Quote:
Originally Posted by ANM View Post
akm primesc cate un mesaj dragutz cu la multi ani sau craciun fericit de la astia)
DoDo NSL is offline  
Old 06-03-08, 14:04   #51
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,931
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default Re: Numar Ascuns...

Ptr telefoane /mesaje de amenintari sau alte lucruri deranjante, tot ce trb sa faceti este o plangere la politie. Ei de acolo va vor investiga situatia, vor cere eventual informatii operatorului de telefonie mobila.
__________________


Toata lumea e "illest" acum, insa doar pe stickere
"low&slow" dar mai mult slow decat low
Euro Corsa C
tng is offline  
Old 06-03-08, 20:37   #52
JunKer_hP
Old School Cars

Stage 5
 
JunKer_hP's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,342
Member of:
[VW]
[2 Roti]
[Old School Cars]
Default Re: Numar Ascuns...

auzi poate o fi cineva de pe 4tuning ca vad ca ti-ai dat nr de telefon 0721.50.36.76 parerea mea
JunKer_hP is offline  
Old 12-03-08, 22:35   #53
ANM

Stage 5
 
ANM's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,076
Default Re: Numar Ascuns...

pai ei nu ma sunau pe numarul asta oricum...SE POATE INCHIDE!
ANM is offline  
Old 24-12-08, 22:46   #54
Strainger

Stage 5
 
Strainger's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,492
Member of:
[2 Roti]
[VW]
Default Re: Numar Ascuns...

"0756557931 mos craciun e un bulangiu!!!" nr e real caci l-am primit pe telf asta daca mai este valabil topicul mi a dat mesaje multe cred ca azi pe 24 12 2008 toata ziua am primit 20 de astfel de mesaje am sunat dar degeaba poate ma ajutati si pe mine multumesc oameni buni anticipat
Strainger is offline  
Closed Thread



- Copyright 2026 4Tuning -