Re: Numar Ascuns...
Sal mai e topicul asta valabil, daca da pot sa postez si eu pe el? In o zi si eu am fost sunat unu si a inceput sa ma injure, eu l-am ascultat putin dupa care a trecut la amenintari si smekerie sa imi prezinte pe uni cu niste porecle "salam, cioara, mox, etc", dupa terminarea convorbiri le-am multumit si au inkis au mai sunat de vreo 3 ori dupa aia alti chipurile si le am zis "Buna ziua ati sunat la sectia 3 de politie ce doriti sau cu cine doriti sa vorbiti?" si nu au mai sunat de atunci
__________________
|