da man ....ma suna unu intr`o seara...eram la pc...si raspund...ma injura ce ma injura si eu il intrb frumos cine e....si incepe ca eu sunt ala de i`am furat vaca si ca urmatoarea zi o sa ma trezesc cu politia la usa sa`mi aduca amenda

))
acum vreo 4 saptamani tot asa ..ma suna unu si incepe el acolo cu injuraturi ...imi spune niste porecle"de jmekeri" ca el e bazat ...si m`a bufnit rasu ....
si apoi zice el... AUZI ! TU NU AI MAI MULTI JMEKERI CA MINE ! si a inchis...

)