Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Reply
 
Thread Tools
Old 28-01-08, 00:59   #241
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: - THE ZEITGEIST ! intra si o sa vezi altfel lumea..

Mai documenteaza-te
Esti prea dintr-o bucata.
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 30-01-08, 18:55   #242
dragos1989

Stage 5
 
dragos1989's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 579
Member of:
[SEAT]
Default Re: - THE ZEITGEIST ! intra si o sa vezi altfel lumea..

l-am vazut si eu. Mi-am pierdut credinta in Dumnezeu de vreo 5-6 ani...Nu stiam de fazele cu toti zeii din diferite religii cu aceleasi povesti: 25 decembrie,nascut dintr-o fecioara,crucificat,3 zile,inviat alea alea..nu stiu cat sunt de adevarate astea,m-am interesat pe wikipedia,nu prea se specifica faze exacte(cel putin pentru horus nu)..oricum daca stam bine sa ne gandim,terorismu seama cu religia Cum sa tii masele sub control,daca nu amenintandu-le cu o putere fantoma,care poate lovi oricand? Se observa fenomenul urmator: oamenii de la tara tind sa aibe o credinta puternica si o teama fata de "Dumnezeu" ... nu stiu ce om de cultura a zis ceva de genu: cu cat un om este mai inteligent,cu atat isi va pune mai multe intrebari,cu cat isi pune mai multe intrebari cu atat bazele credintei sale in divinitate se vor zgudui sau ceva de genu.. Faza cu WTC mai vazusem ceva documentare,mai stiam cateva dintre chestiile alea,in schimb nu auzisem de Building 7..DAMN..si nici la faza cu Pentagonu nu stiam exact ca avionu "se vaporizase")) Faza cu Banca aia Centrala Federala e chiar de speriat...Nu stiam de faza cu Uniunea Americana,desi se pare ca nu multi stiau...De speriat iar faza cu cip-urile implantate in corpurile americanilor(in viitor cica).. Illuminati,francmasonerie,JD Rockefeller ) Daca stam bine sa ne gandim,nu prea avem ce face sa oprim toate astea...And that's bad.Real Bad
__________________
13-Bee
dragos1989 is offline   Reply With Quote
Old 01-02-08, 23:18   #243
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: - THE ZEITGEIST ! intra si o sa vezi altfel lumea..

Urmatoru care mai zice ca nu avem ce sa facem ,ca suntem prea mici, sa stie de pe acum ca are mare injuratura de la mine.
Cum puteti sa traiti asa ?
Da voi nu va dati seama ca sunteti penibili ?
Cum puteti sa ganditi asa ?
Da , 1 , 2 ,3 oameni , singuri , n-au ce sa faca, gramada... putem face orice .. terminati cu mentalitatea asta imputita pe care v-au bagat-o bulangii astia in cap, ca nu puteti sa faceti nimic, ca sunteti varza si buni de nimic.
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 01-02-08, 23:41   #244
viruszatu1

Stage 4
 
viruszatu1's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 287
Member of:
[Fiat]
Default Re: - THE ZEITGEIST ! intra si o sa vezi altfel lumea..

ce zici tu santose ar insemna sa ne rasculam noi cei ce stim adevaru` contra celorlalti ...de aici ce ar iesi ? un razboi civil ?
viruszatu1 is offline   Reply With Quote
Old 02-02-08, 07:55   #245
ReN5Williams

Stage 1
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 13
Default Re: - THE ZEITGEIST ! intra si o sa vezi altfel lumea..

O alta fraza frumoasa : Prefer sa mor in picioare decat sa traiesc in genunchi . Spusa tot de un general
ReN5Williams is offline   Reply With Quote
Old 02-02-08, 10:09   #246
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: - THE ZEITGEIST ! intra si o sa vezi altfel lumea..

Quote:
Originally Posted by viruszatu1 View Post
ce zici tu santose ar insemna sa ne rasculam noi cei ce stim adevaru` contra celorlalti ...de aici ce ar iesi ? un razboi civil ?
Tu te prefaci ca nu intelegi sau chiar NU vrei sa intelegi ?
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 02-02-08, 10:09   #247
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: - THE ZEITGEIST ! intra si o sa vezi altfel lumea..

Quote:
Originally Posted by ReN5Williams View Post
O alta fraza frumoasa : Prefer sa mor in picioare decat sa traiesc in genunchi . Spusa tot de un general
Muahahahaha prea smecher m-a zapacit vorba asta, e .. mai mult decat geniala !
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 02-02-08, 15:58   #248
dragos1989

Stage 5
 
dragos1989's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 579
Member of:
[SEAT]
Default Re: - THE ZEITGEIST ! intra si o sa vezi altfel lumea..

Quote:
Originally Posted by EvLSant0S View Post
Urmatoru care mai zice ca nu avem ce sa facem ,ca suntem prea mici, sa stie de pe acum ca are mare injuratura de la mine.
Cum puteti sa traiti asa ?
Da voi nu va dati seama ca sunteti penibili ?
Cum puteti sa ganditi asa ?
Da , 1 , 2 ,3 oameni , singuri , n-au ce sa faca, gramada... putem face orice .. terminati cu mentalitatea asta imputita pe care v-au bagat-o bulangii astia in cap, ca nu puteti sa faceti nimic, ca sunteti varza si buni de nimic.
Then let's do something! Hai sa facem o lista cu tot ce am putea face impotriva acestui fenomen :
-Imprastiem filmu pe la toti cunoscutii
-Incercam sa deschidem ochii prietenilor,familiei etc (deja le-am aratat filmu alor mei si la vreo cativa prieteni)
Eu as vrea sa fiu optimist si sa zic ca vom face,vom rezolva situatia,vom inlatura guvernarea "Celor Putini" ... Sa zicem ca incercam sa rezolvam situatia in Romania..Razboi Civil? II impuscam pe cei care ne conduc si apoi,ii inlocuim cu altii,pt ca e evident ca cineva tre sa conduca tara..Democratia e doar o utopie...Puterea in mainile oamenilor? Puterea in mainile maselor? Ar fi ANARHIE. E destul de greu sa combati un inamic invizibil,chiar si daca ai resursele necesare pt a face asta.Santos ,tu presupun ca esti ca si mine intr-a 12a,sau poate in anul I...Propune tu,sau ori care alt om de aici,sa propuna macar o solutie pentru ce am putea face,si vom incerca sa facem ceva. Din cate stiu eu,exista multe organizatii anti-francmasonerie,hai sa le gasim si let's join'em.. un lucru nu tre sa uitam: Puterea corupe,iar puterea absoluta corupe absolut...plm
dragos1989 is offline   Reply With Quote
Old 02-02-08, 16:58   #249
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: - THE ZEITGEIST ! intra si o sa vezi altfel lumea..

Rabdare ....
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 02-02-08, 17:32   #250
Trickz

Stage 5
 
Trickz's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,724
Member of:
[Moderators]
[Virtual Tuning]
[RENAULT]
Default Re: - THE ZEITGEIST ! intra si o sa vezi altfel lumea..

santosica tata..ma preseaza de ceva timp o intrebare...cum ar fi daca maine clonarea ar ajunge atat de departe si ar avea disponibil adn de'al lui iisus? stiu ca nu prea are legatura cu topicul dar pur si simplu vroiam sa aud o parere...
__________________
Retro? Yes plx.
Trickz is offline   Reply With Quote
Old 03-02-08, 01:31   #251
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: - THE ZEITGEIST ! intra si o sa vezi altfel lumea..

N-ai ce parere sa auzi de la mine din moment ce eu consider ca iisus nu a existat vreodata. Simplu , nu ?


Revenind la probleme din prezent nu viitor,nu trecut ..
tare am eu senzatia ca mai devreme cu cine pagini cineva ma contrazicea si zicea ca un razboi america - rusia e departe,e fabulatie, conspiratie ,si etc..



ladies and gentleman ...
let the games begin ..

http://en.rian.ru/analysis/20080129/97936766.html


mama mama sa vezi ce-i mekerzesc rusii pe americani ..
ii zapacesc
si.. pana la urma, isi merita soarta, prosti sa fie aia care se aliaza cu america ,si marea problema e ca nu cumva ai nostri conducatori,s-o dea in bara..


For mother RUSSIA

Last edited by EvLSant0S; 03-02-08 at 01:33.
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 03-02-08, 01:39   #252
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: - THE ZEITGEIST ! intra si o sa vezi altfel lumea..

13:00 01/02/2008 Thirty Russian aircraft take part in exercises over two oceans

17:33 29/01/2008 Russian Bear bombers join final drills in N. Atlantic

13:17 28/01/2008 Over 40 Russian planes to take part in naval drills in Atlantic

http://en.rian.ru/video/20080128/97826161.html

террористическая организация
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 03-02-08, 14:22   #253
pHlow
4Tuning International Member


Stage 5
 
pHlow's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 610
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: - THE ZEITGEIST ! intra si o sa vezi altfel lumea..

eu am impresia ca tu nu stii e spui(si o spun in modul frumos).. pe bune.. vb ca si cum un razboi se face pe calculator si mor soldatii digitali. Intr-un razboi rusia -america mor tot soldatii, nu bush, nu masonii, nu Rockefeller(ba din contra ei au de castigat). + un astfel de razboi ia amploare si se transforma in WW3. Cati oameni nevinovati(civili) au murit in cele 2 razboaie mondiale? Forta bruta este raspunsul? Pai ne meritam soarta...
__________________
I am free, no matter what rules surround me. If I find them tolerable, I tolerate them; if I find them too obnoxious, I break them. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do.
pHlow is offline   Reply With Quote
Old 03-02-08, 17:40   #254
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: - THE ZEITGEIST ! intra si o sa vezi altfel lumea..

Quote:
Originally Posted by pHlow View Post
eu am impresia ca tu nu stii e spui(si o spun in modul frumos).. pe bune.. vb ca si cum un razboi se face pe calculator si mor soldatii digitali. Intr-un razboi rusia -america mor tot soldatii, nu bush, nu masonii, nu Rockefeller(ba din contra ei au de castigat). + un astfel de razboi ia amploare si se transforma in WW3. Cati oameni nevinovati(civili) au murit in cele 2 razboaie mondiale? Forta bruta este raspunsul? Pai ne meritam soarta...
EU ce PLM zic ?!
Au stat , americanii ... si l-au lasat pe bush sa faca numai cacaturi, isi merita soarta ... au crezut in el si l-au sprijinit.
si da, foarte multi or sa moara degeaba, si nimic n-o sa se schimbe
btw,economia americii e la pamant, un razboi de anvergura asta i-ar baga in pamant dea binelea...
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 04-02-08, 20:41   #255
no limits design


Stage 5
 
no limits design's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 4,037
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
[4Tuning International]
[AirBrush]
[4Rally]
Default Re: - THE ZEITGEIST ! intra si o sa vezi altfel lumea..

imi pare rau sa va anunt insa foarte multi au murit deja degeaba fara sa schimbe nimic..... multi probabil o sa moara la fel degeaba ...... probabil ca v-atzi dat seama ca e un joc, un campionat de sah intre marile puteri ale lumii
__________________

like my fb page
no limits design is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -