Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Reply
 
Thread Tools
Old 13-11-04, 15:08   #91
luca

Stage 5
 
luca's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 1,491
Member of:
[2 Roti]
Default

Mult noroc Singurelule poate cine stie o fi seara cea mare.
luca is offline   Reply With Quote
Old 13-11-04, 15:36   #92
Eryka

Stage 5
 
Eryka's Avatar
 
Join Date: May 2003
Posts: 523
Default

sa ne povestesti si noua cum a fost

Bafta si nu dezamagii fata
Eryka is offline   Reply With Quote
Old 13-11-04, 15:38   #93
Singurelu

Stage 1
 
Singurelu's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 12
Default

YEEEEE!Multumesc muuult!!Va povesteeeesc...deci...flori lu mama....O sticla de vinoasa lu tatsu....de aia buna....bomboane si flori....ei...si mie?...valeu deja mi se goleste portofelu!!!!! !!!
Singurelu is offline   Reply With Quote
Old 13-11-04, 15:48   #94
sonnya

Stage 3
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 199
Default

ehh acuma asta e ) nu te mai gandi la portofel )
sonnya is offline   Reply With Quote
Old 13-11-04, 16:31   #95
ffocus

Stage 5
 
ffocus's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 841
Default

mai bine te gandesti....poate o sa fii dezamagit
ffocus is offline   Reply With Quote
Old 14-11-04, 01:12   #96
iasi_drifter

Stage 5
 
iasi_drifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 792
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Quote:
YEEEEE!Multumesc muuult!!Va povesteeeesc...deci...flori lu mama....O sticla de vinoasa lu tatsu....de aia buna....bomboane si flori....ei...si mie?...valeu deja mi se goleste portofelu!!!!! !!!
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!
ce faci frate? sa-mi baaaaaaaaag. this is all wrong dude!
bai nu mai cheltui bani pe ea.
eu la intalnire dau bani in cel mai bun caz pe un suc sau ceva (al meu) iar ea sa-si cumpere. nu le iau NIK. nu le datorez nimic si nu imi fac un serviciu. daca nu le convine ceva: sayonara
in cazul in care esti tu, in care ea te cauta pe tine o intrebam EU la tel ce imi ia.
fara sa imi ia un suc nu ma intalneam cu ea sa fi fost si Pamela Anderson in vremurile bune. duuuuuuuude, what are you doing?
iar lui ma-sa si lui tai-su le dadeam binetze. sunt sigur ca lu ma-sa si lu tai-su o sa le placa de tine dar cheltuielile pe care le faci mai mult te trag in jos. renunta sa mai cheltui banii aiurea pe ea.
iasi_drifter is offline   Reply With Quote
Old 14-11-04, 02:13   #97
Eryka

Stage 5
 
Eryka's Avatar
 
Join Date: May 2003
Posts: 523
Default

in felul asta n-ai sa ajungi nicaieri iasi_drifter!!!
Eryka is offline   Reply With Quote
Old 14-11-04, 02:42   #98
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"MadMax\"
Parerea mea: Topic inutil pe un forum dedicat cu totul si cu totul altui domeniu (masini, motoare, cai putere). Pt asta exista mirc, nenumarate site-uri Internet (noidoi.ro, prietenie.ro etc), emisiunea lu' Mirciulica Radu \"Din dragoste, bre\". 4-5 pustani care decat sa omoare tastatura cu lacrimi pe obraji, mai bine ar face ceva constructiv si s-ar intalni la un suc sau chiar doua si ar purta discutii prietenesti mult mai usor...
Ia incercati, poate reusiti si ne lasati cu prostiile astea...
Va multumim!
m-ai lasa-ne ma in pace , toata ziua motoare , curse , e obositor uneori , am ajuns la 3 noaptea acasa , intru pe forum , iar curse and shit , parca ma calmeaza un topic ca asta , ne face sa ne cunoastem mai bine and shit , ca pana la urma suntem o comunitate , estem prieteni , m-am saturat de astia ca tine , LASA-NEEEEEEEEE , LASA-NEEEEEEEEE ....
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 14-11-04, 02:51   #99
Eryka

Stage 5
 
Eryka's Avatar
 
Join Date: May 2003
Posts: 523
Default

lol!!! Lasa-neeee!!! Lasa-neeee!!! huuuaaaa!!!!
Eryka is offline   Reply With Quote
Old 14-11-04, 03:12   #100
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

ok , ideea e asta , mergeam noi : Bishop , Maryo , Sgm , DnI , Speeder , Cristi , Map-u , Michael si cu mine , la o petrecere la bytzu acasa , unde stateam noi si ii asteptam pe cei mai trebuiau sa vina , s-a intamplat asta...
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 14-11-04, 03:14   #101
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

............
Attached Files
File Type: avi o_cioara.avi (3.06 MB, 77 views)
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 14-11-04, 03:19   #102
n0namee

Stage 5
 
n0namee's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,313
Default

mda ... dragoste ... dezamagire ... iubire ... cuvinte mari bre! eu nu cred ca exista o reteta anume pentru a face pe cineva sa te iubeasca. nu cred ca banii sunt motivul pentru care persona respectiva te va iubi sau nu. nu cred deasemenea ca iubirea dureaza vesnic si nu cred ca nu poti sa iubesti decat o singura persoana la un moment dat!

si daca sa spun ce iubesc ... iubesc viata! cu tot ce inseamna ea. prietenii,fetele, masinile, viteza, compu, internetul, motoarele, adrenalina, jobul meu, patul, somnul de sambata dimineata, chefurile, betiile cu prietenii etc.
__________________
- Life is Either a Daring Adventure or Nothing At All -
n0namee is offline   Reply With Quote
Old 14-11-04, 03:23   #103
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

stiu ca nu se intelege cine stie ce din film , tocmai de aceea o sa va explic

- cer scuze ptr filmare insa cioara ne injura , ca ce ne bagam noi.. si numai de filmat nu-mi mai ardea mie ..



CUM A DECURS TOTUL....

Stateam noi linistiti acolo , deodata dintr-un taxi , coboara 3 oameni

2- tigani
1-tipa romanca/tiganca nush greseala ei ca o ardea cu jegurile alea

coboara din taxi , si un tzigan incepe s-o bata , si cand zic ca incepe s-o bata ma refer la :

Pumni , Picioare da-te pe bune , adica , cu toata fortza fara nici un fel de abtzinere , bytzu a vazut faza

a strigat la ala s-o lase in pace

ala a inceput sa ne injure (se aude pe film)

a mai dat in ea

dupa care bytzu a insistat s-o lase in pace

ala a traversat strada , a venit i-a pus mana in gat lu` bytzu , am ieshit din masini , ne-am dus langa bytzu , s-a retas cacatu ala , a plecat

a fugit dupa aia , a prins-o

i-a mai dat vreo 2 palme , dupa 5 secunde a venit politia

el cu ea s-au suit in masina , de aici nu mai stiu , cert e ca mie unu mi-a pierit tot cheful de petrecere and shit..

cert e ca daca dadea in bytzu il lua mama dreaq

cert e ca nu aveti ce discuta cu nemernici ca astia...

desi nu se vede in film , va rog frumos sa ma credeti , ce-am vazut asta seara , nu am mai vazut in viatza mea , cu cata fortza dadea in ea , zici ca era un sac de box , si replica lui la ce zicea bytzu era , ce **** vrei ma , e nevastamea...

si stai un pic daca e nevastata o bati ca pe un sac de box?

in fine

ciori , cu low iq , cu care pur si simplu nu aveti ce discuta , sunt niste animale

P.S SA DEA DRACII IN 955 CA AM SUNAT IN 5 MINUTE DE 3 ORI , DE ABIA LA AL TREILEA APEL AU RASPUNS .. O OMORA PE AIA ACOLO ...

EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 14-11-04, 03:28   #104
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"iasi_drifter\"


stiu nenumarate cazuri de fete care se folosesc de baieti care le cumpara tot felul de chestii fara ca ele sa dea ceva in schimb, ba mai mult le aud cum rad de respectivii si ii considera niste fraieri. ele flirteaza cu ei, ii amagesc sa-si faca iluzii cum ca vor avea parte de mai mult, dar in realitate nu au nici o intentie de a avea vreo legatura cu ei in afara de amicitie (de fapt e vorba de interes)
stiu si eu din astea , treaba nasoala e ca estos printre noi.. so BEwARe !
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 14-11-04, 03:28   #105
iasi_drifter

Stage 5
 
iasi_drifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 792
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Eryka\"
in felul asta n-ai sa ajungi nicaieri iasi_drifter!!!
pe bune? n-as fi asa de sigur
tu consideri ca voi fetele ne faceti noua un serviciu ca va intalniti cu noi?
crezi ca avem vreo datorie fata de voi sa va cumparam ceva?
exista vreun motiv sa crezi ca barbatii fac mai multi bani decat femeile?
problema nici nu se pune asa
problema se pune in felul urmator:
femeilor le plac barbatii adevarati, necontrolabili, puternici, valorosi
cand un barbat ii cumpara ceva unei femei atunci este catalogat drept un sucker pe care il poate folosi. iti zic eu sigur ca urci mult mai mult in ochii unei femei refuzand sa accepti spalarea pe creier a societatii cumparandu-i ei ceva. de fiecare data cand i-am luat ceva unei fete chestia asta s-a intors impotriva mea. insa cand le fac eu sa imi cumpere ceva respectul lor pt. mine salta mult si de aici si atractia lor fata de mine.
stiu nenumarate cazuri de fete care se folosesc de baieti care le cumpara tot felul de chestii fara ca ele sa dea ceva in schimb, ba mai mult le aud cum rad de respectivii si ii considera niste fraieri. ele flirteaza cu ei, ii amagesc sa-si faca iluzii cum ca vor avea parte de mai mult, dar in realitate nu au nici o intentie de a avea vreo legatura cu ei in afara de amicitie (de fapt e vorba de interes). Ei spera prosteste la o relatie si sunt fericiti ca ele le ofera prietenia dar nu realizeaza ca de fapt ele nu ii considera barbati ci doar niste fraieri care le fac tot felul de servicii pe gratis.
iar problema e ca majoritatea femeilor este asa. in plus continuati sa promovati vesnica spalare pe creier telenovelistica ce afirma ca esti un adevarat Don Juan daca te duci cu buchetul de flori, sticla de vin si cutia cu bomboane de ciocolata.
iasi_drifter is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -