Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 21-06-06, 16:06   #76
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff

muhaahaaa haaaa !! i'm a pimp =)) ce bluji 3 in sfert mi-am tras azi

a da si mi-am luat si alb(la sugestia unei "personaje" ) 8-| si si cu aia is pimp =)) so i'm a oficial p.e.s.t.e. =))


p.s. santos am citit pe aicea pe un topic de ceva campanie anti roz fuckem un avatar ceva

Last edited by RA_2fast4u; 21-06-06 at 16:09.
RA_2fast4u is offline  
Old 21-06-06, 16:17   #77
Bmwaldo

Stage 5
 
Bmwaldo's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 6,772
Default Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff

dak incepetzi asa ceva ... ori vine apocalipsa ori omori juma de romanie ( dintre care 20% ..rromi )
park vad : Evl*Skillz ...campanie

Sa ii portzi sanatos ... mai p e s t e ... si u dc nu portzi roz ?
e chiar mishto roz`u la baietzi ...
Bmwaldo is offline  
Old 21-06-06, 16:46   #78
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff

Quote:
Originally Posted by Walderrama
dak incepetzi asa ceva ... ori vine apocalipsa ori omori juma de romanie ( dintre care 20% ..rromi )
park vad : Evl*Skillz ...campanie

Sa ii portzi sanatos ... mai p e s t e ... si u dc nu portzi roz ?
e chiar mishto roz`u la baietzi ...
nuj may... nu mi se pare ca rozul e o culoare de baieti..... adica rozul la fete imi place la nebunie da la baieti nu... nu am incercat niciodata sa vad cum imi sta si nici nu prea am de gand... adica mi se pare un teritoriu pe care noi nu avem ce cauta... adica intra parca undeva in latura feminina rozul...saloanele de frumusete...macheatul... pauselele ... si alte chestii feminine 8-| si noi avem unele lucruri ale noastre care nu au ce cauta in lumea feminina....... so lasand a bureala pe romaneste i'm anti roz deoarece nu are ce cauta la baietzi



a da sa nu uit: rozul mi se pare o fitza pe care unii baieti o adopta ca sa apara mai senzuali, mai feminin in ochii fetelor!
RA_2fast4u is offline  
Old 22-06-06, 23:05   #79
BlueEyes

Stage 5
 
BlueEyes's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 323
Default Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff

dar ai purta un tricou roz facut cadou de prietena ta?
BlueEyes is offline  
Old 22-06-06, 23:15   #80
Bmwaldo

Stage 5
 
Bmwaldo's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 6,772
Default Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff

daaaaaa logic ...dak e si cu tom & jerry cum avea moxxu ... moaa ar fii suuper marfa ... sincer... port si fara sa imi faca cadou pretena .. si cred k si ei l`ar purta desi nu stiu daca vor recunoaste ...rozu`i la putere
Bmwaldo is offline  
Old 23-06-06, 12:11   #81
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff

Quote:
Originally Posted by BlueEyes
dar ai purta un tricou roz facut cadou de prietena ta?
nu ..... prietena-mea dc m-ar cunoaste nu mi-ar face cadou asa ceva
RA_2fast4u is offline  
Old 24-06-06, 02:40   #82
BlueEyes

Stage 5
 
BlueEyes's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 323
Default Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff

sincer si eu il cunosc destul de bine pe prietenul meu si ne-am certat o zi intreaga .... si mi-a zis k n-o sa-l poarte in vecii vecilor ...si a doua zi am venit cu sacosa de cumparaturi la el ....(pastrasem si bonurile in portofel ptr orice eventualitate.. k sa pot schimba hainele-dar lui i-am spus k nu le mai pot schimba) am ajuns la el .... i-am aratat ce-i luasem .. s-a incaltat si-a pus pntalonii si cand a vazut tricoul a izbucnit in ras))))))) si l-a aruncat ....a mai urmat juma d ora de convingeri ... si l-a imbracat ... "doar de o proba" a inceput iar s rada ... si pana la urma a zis :tu-tzi guritza mattiii " si a iesit cu el in s aia .... pana acum l-a [urtat d 2 ori ..... mai urmaresc evolutia...
rafast intrbarea mea suna asa:in cazul in care ai fi pus in fata faptului implinit l-ai purta ?
__________________
.....zambeste maine va fi mai rau !
BlueEyes is offline  
Old 24-06-06, 12:37   #83
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff

Quote:
Originally Posted by BlueEyes
sincer si eu il cunosc destul de bine pe prietenul meu si ne-am certat o zi intreaga .... si mi-a zis k n-o sa-l poarte in vecii vecilor ...si a doua zi am venit cu sacosa de cumparaturi la el ....(pastrasem si bonurile in portofel ptr orice eventualitate.. k sa pot schimba hainele-dar lui i-am spus k nu le mai pot schimba) am ajuns la el .... i-am aratat ce-i luasem .. s-a incaltat si-a pus pntalonii si cand a vazut tricoul a izbucnit in ras si l-a aruncat ....a mai urmat juma d ora de convingeri ... si l-a imbracat ... "doar de o proba" a inceput iar s rada ... si pana la urma a zis :tu-tzi guritza mattiii " si a iesit cu el in s aia .... pana acum l-a [urtat d 2 ori ..... mai urmaresc evolutia...
rafast intrbarea mea suna asa:in cazul in care ai fi pus in fata faptului implinit l-ai purta ?
ham nuj.... e derutanta faza.... adica e destul de relativa... adica .. aa nici nu stiu sa ma explic eventual dc asi purta (sanse ff slabe :P ) l-asi purta pt altcineva(cum probabil ca a facut si prietenul tau) dar cum pe moment nu exista persoana la care sa tin atata de mult incat sa fac un astfel de scarificiu nu cred ca asi purta.. ori cum e tare aiurea faza... adica chiar nu pot sa inteleg, poate ma ajuti tu, de ce voi fetele apreciati atata de mult baietii care poarta roz? chiar nu inteleg... adica inteleg ca fetelor le plac baietii asa mai senzuali, mai asa care se procupa de ei (adica mai cat de cat feminini ) dar totusi... nu v-a ganditi ca indiferent dc e imbract in roz/mov/negru/gri/portocaliu/kkniu etc tot acelasi om e!! chiar nu inteleg care e treaba cu rozu!
RA_2fast4u is offline  
Old 24-06-06, 12:56   #84
BlueEyes

Stage 5
 
BlueEyes's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 323
Default Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff

eu am avut intotdeauna o preocupare ptr haine/mod d a arata ... el nu ! dar incet incet .... va avea
BlueEyes is offline  
Old 24-06-06, 16:22   #85
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff

Quote:
Originally Posted by BlueEyes
dar ai purta un tricou roz facut cadou de prietena ta?
probabil ca l-as purta in casa unde nu ma vede nimeni in afara de ea ...
parerea mea ... rozu` nu-i de baietzi ... si gata ...
Spark is offline  
Old 24-06-06, 16:35   #86
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff

dupa mine problema se pune in felul urmator... ! plm mie imi plac culorile care sar si imi stau si bine : galben,verde aprins plm... aceste culori le gasesti mai ales la articolele sportive si le mai gasesti pe la hainele casual sau de club..in fine ... as purta orice culoare nu ma deranjeaza ,dar sa stea bine pe mine si sa fie asortata cum trebuie... adica nu o sa-mi pun blugi si ciupici in piciore si hop un tricou roz,mov, dar daca hainele sunt cumparate impreuna si sunt facute ca sa fie imbracate impreuna atunci totu' e ok! e ca la masina,in tuning: nu ii pun praguri ce nu se potrivessc nu? e un pachet care cuprinde tot! asa si la haine, tre sa fie un pachetantaloni,tricou,sapca,ciupici ! iar daca fratele HAMANN spune ca pe BMW sta bine inseamna ca stie el nu? asa si cum fratele NIKE zice ca sta bine inseamna ca sta bine,dar numai impreuna nu asortate cu alte articole!

apropo de ce ziceai tu blue: daca imi face cadou prietena it's OK si il port numai cand ies cu ea ...asa ii arat si ca tin la ea si ca semn de multumire..dar la fel cine ma intreaba voi spune"cadou de la prietena" mare chestie ..... stii tu? exact ca in reclama aia cu tipul cu manusile ROZ care trebuia sa treaca pe langa toti baietii si toata lumea numai ca sa-i aduca EI manusile ! )))

cam asta e parerea mea fie ca va convine fie ca nu!
__________________
Megane 2 my edition
https://forum.4tuning.ro/110-masina-m...ml#post5673253
Eugen_TL is offline  
Old 24-06-06, 20:30   #87
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff

Quote:
Originally Posted by BlueEyes
eu am avut intotdeauna o preocupare ptr haine/mod d a arata ... el nu ! dar incet incet .... va avea
ok... mi se pare ok treaba... dar tot nu mi-ai rapsuns la treaba cu rozu....
RA_2fast4u is offline  
Old 26-06-06, 23:22   #88
BlueEyes

Stage 5
 
BlueEyes's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 323
Default Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff

...... nu !a fost o chestie de moment eram l shopping prin magazine si am vazut triocul roz (PAL) combinat cu alb pe gluga si umeri -maneci si m-am gandit k i-ar sta bine .... asta a fost faza cu rozul ... nu imi plac toate nuantele de roz l barbati .. dar unele tricouri chiar cu haioase ..... cu chair ii sta bine cu tricoul asta ....
BlueEyes is offline  
Old 16-10-06, 20:56   #89
Tataee_^

Stage 5
 
Tataee_^'s Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 505
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff

Ce frizuri se mai poarta pe la voi, poze daca se poate
Tataee_^ is offline  
Old 17-10-06, 09:26   #90
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff

Quote:
Originally Posted by Tataee_^ View Post
Ce frizuri se mai poarta pe la voi, poze daca se poate
pe unde? nustiu pe la altii da pe la noi prin cluj vezi niste nebunii ca te doare capu.... e destul de fitzoasa lumea pe la noi se poarta cica.... 8-| ori cum daca vrei sa fi smecher la noi trebuie sa ai parul intins si bretonu peste ochi ... c'est la vie... (p.s. am paru intins da n-am breton ca l-am chelit :P )
RA_2fast4u is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -