Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Divertisment

Divertisment Glume, imagini amuzante, stiti voi, orice starneste rasul.

Reply
 
Thread Tools
Old 29-07-08, 09:02   #76
markizu

Stage 5
 
markizu's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 2,151
Member of:
[VW]
[Honda]
Default POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

da 3.7 mil de monede nationale din Boswana

Last edited by Xel'Naga; 31-07-08 at 10:05.
markizu is offline   Reply With Quote
Old 30-07-08, 00:12   #77
markizu

Stage 5
 
markizu's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 2,151
Member of:
[VW]
[Honda]
Default POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

sa pun si eu un mass de la unu de parca ma intereseaza si in plus habar nu am cine este

Sanatate la toti,scuze de deranj dar urmeaza sa anunt o pauza de conexiune la internet de "nu stiu pana cand...!" In zilele urmatoare imi schimb domiciliul si am sa raman temporar fara internet si din acest motiv nu o sa pot tine legatura cu voi,Sa de Dumnezeu sa fie cat mai curand revenirea....,multumesc pentru intelegere si sa ne revedem cu bine ! Doamne ajuta!
__________________
Fiat tempra 1.6 ien aprox 110 cai (gone)
Lancia Delta II 1.8 132 hp ..(gone)
Alfa 156 1.8 ts 150 hp (great feeling, gone)
Golf III Rabbit 1.4 mic si rau..(gone )
Honda del Sol 1,6 soch vtec turbo on !!

Last edited by Xel'Naga; 31-07-08 at 10:05.
markizu is offline   Reply With Quote
Old 30-07-08, 18:59   #78
D@N_NSL
Dacia Driver

Stage 5
 
D@N_NSL's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 890
Member of:
[DACIA]
Default POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

Statusurile manelistilor pe YM: -Pe turbosistem (available) -Numar bani (busy) -la Miss Piranda (stepped out) -Întorc caseta si vin (be right back) -Îmi astept dedicatia pe Taraf (not at my desk) -Ascult muzica la telefon (on the phone) -Dusmanii pândeste (invisible to everyone) -Blestem si plâng (offline)...~mass~
__________________
Pasionat de fiarele vechi care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie....

Last edited by Xel'Naga; 31-07-08 at 09:51.
D@N_NSL is offline   Reply With Quote
Old 31-07-08, 15:41   #79
GL91ANB

Stage 5
 
GL91ANB's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 1,254
Default Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

....:::::X:X CaTyTzA :X:X:::::.....: NinGe...................... yupiiiiii NiNgE..........sryy de mass dar e din lipsa de ocupatzie
GL91ANB is offline   Reply With Quote
Old 31-07-08, 21:03   #80
DaViD TL
Echipa de sprijin

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 850
Member of:
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
Default Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

numai azi primite

Eu Cypri CIPRI (7/31/2008 11:11:08 AM): Tata, care este diferenta dintre prosperitate si criza? - intreaba Bula. - E simplu fiule. Prosperitate inseamna Mercedes, sampanie, amanta. Criza inseamna metrou, sifon, maica-ta. Dana Kiss: Maria da divort de Ion. Si la proces intreaba judecatorul: - De ce vrei tu Marie sa te desparti de Ion ? - Pai dom' judecator, ne-am casatorit de 3 ani si nu mi-o facut nimic ! - I-auzi Ioane, cum vine asta ? - Pai dom' judecator, n-am crezut ca-i ase graba !
Eu Cypri CIPRI (7/31/2008 11:16:25 AM): la ora ooo ti se va indeplini dorinta care ti-o pui imed dupa k citesti acest msg asta(ai grija ce-ti doresti ca se indeplineste doar daca tr acest msg la toti cei dn lista ta(pe bune mie chiar mi sa implinit dorinta pup
Eu Cypri CIPRI (7/31/2008 11:26:01 AM): Am prins un inamic...Cu numele de PUPIK... e mort dupa buzele tale Daca nu te saruta moare... Trim si u mai departe, cine iti va da BUZZ inseamna ca vrea un pupik........ sp puy
Eu Cypri CIPRI (7/31/2008 1:04:19 PM): iorga daca esti pe inv......dai un buzz
Eu Cypri CIPRI (7/31/2008 8:41:13 PM): era o data o fata oarba...si s'a izolat d toti si d toate...n vr s stea dekt q pr ei."Tot c'mi doresc e s pot vedea lumea din jurul meu",sp ea..."Vrei s t ksatoresti q mn?"ia propus baiatul,..."N ma voi ksatori dak n pot vedea!"...L cv timp,pt fata a aprut o pereche d ochi donati...a putut vedea si in momentul in kre s'a uitat l pr ei a vz k si el e orb..."N ma pot ksatori q un orb"...a sp fata si s'a int s plece...Inainte s dispara sunetul pasilor ei,baiatul i'a soptit:"s ai grija d ochii mei,t rog"..dak iub da'l mai departe....prea fr s fie ignorat
Eu Cypri CIPRI (7/31/2008 8:43:35 PM): █████████ razuieste aici cu o surubelnita si poti castiga marele premiu : o bataie de la tactu ca ai stricat monitoru si mai mult.... o excursie in fata usii.... trimite mai departe sa avem mai multzi cashtigatori scz de mass dal mai departe ))))
Eu Cypri CIPRI (7/31/2008 8:47:31 PM): Ne combinam???...da mai departe si vezi cine vrea sa se combine cu tine 1)Da 2)Poate 3)Nu.....raspuns obligatoriu:..........scz l-am primit si yo {MASS ia saa vad care imi da buzzz...
Eu Cypri CIPRI (7/31/2008 8:50:04 PM): scz ca te deranjez dar e ceva urgent am un prieten care vine de departe si are nevoie sa stea undeva asa ca i-am dat adresa ta si o sa vin ala tine primeste-L si iubeste-L numele Lui este Iisus DIN Nazaret spune incet Doamne Iisuse Te primesc in inima mea ca Domn si Mantuitor si spala-ma prin sangele Tau care a curs pe dealul Golgotei trimite accest mesaj la toti din lista ta si maine vei vedea un miracol TE ROG NU-L INGNORA
b3stArt designe (7/31/2008 8:51:30 PM): ┫━━ ┃ ━━┣┛ ┣┫   ┃ ━━━━━ ┃┏┳┫┣┳┓   ┗━━┳━┳━━┛ ┃   ┃  ━━━━┃ ┃   ┗━┳┳━┛  Eu Cypri CIPRI (7/31/2008 8:52:30 PM): a$$d$$y$$ b$o$o$s$s: Dacă primeşti acest mesaj înseamnă k eşti o persoană iubită.....trimite acest mesaj in 4 min. la toţi din lista ta şi mâine o sa fie cea mai frumoasă zi din viaţa ta pt. că în această seară o persoană va realiza k te iubeşte. Daca nu trimiti vei avea ghinion in dragoste...
Eu Cypri CIPRI (7/31/2008 8:52:55 PM): aveti rabdare ca va mai dau scz pentru cei cu dnd
daca va arat arhiva va speriati !!!
DaViD TL is offline   Reply With Quote
Old 31-07-08, 22:42   #81
xTc`

Stage 2
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 52
Default Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

mai e ala cu "azi e ziua sarutului blabla daca nu dai mai departe nu o sa i parte de dragoste bla bla "
Ciudat e ca ziua sarutului dupa astia e cam de 2 ori pe luna=))=))
xTc` is offline   Reply With Quote
Old 04-08-08, 20:15   #82
CmI-user
BMW Driver

Stage 3
 
CmI-user's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 139
Default Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

Un MaSS la care nu am rezistat tentatiei de a nu rade =))))


007 sorin (8/4/2008 8:03:59 PM): Miercuri 6 august, (orele 15 sau 17) si joi 7 august,(orele 13 sau 15 sau 17) : se cauta femei si barbati, cu varste intre 16 si 25 ani, care sa consume 3 in 1 in mod regulat ( jacobs sau nesscafe) si ocazional, (in fiecare saptamana ) capuccino, ciocolata calda sau frape – in total de 5 ori pe saptamana, insa preponderent sa consume 3 in 1. Pt detalii da buzz la ********** sau ********* ; **********
CmI-user is offline   Reply With Quote
Old 05-08-08, 01:36   #83
D@N_NSL
Dacia Driver

Stage 5
 
D@N_NSL's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 890
Member of:
[DACIA]
Default Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!



Alex Spid3r (04.08.2008 21:55:30): Vand prezervativ 50cm parcursi, toate dotarile , ABS (anti braking sistem), EBD (Ejaculation by distance ), Navigator cu GPS (pt virgini sa stie unde tre sa ajunga), ACS (Alchoolic control system - daca esti manga suna alarma ca sa te atentioneze ca trebuie folosit), TRC (control al tractiunii - daca femeia e galeata, sa nu cazi draq in ea), dotata cu biXenon , stare impecabila, primu proprietar, predare leasing, inclus in pret manual de functionare, huse noi, pret negociabil
Alex Spid3r (04.08.2008 21:58:14): De necrezut dar adevarat!!!! scrie numele tau de trei ori la rand, apoi sterge tot, apoi apasa shift+alt+ctrl+tab+esc+enter+del+F1+F2+F3+F4+F5+F6 +F7+F8+F9+F34, apoi restarteaza calculatorul apoi stinge-l de tot, arunca monitorul peste fereastra, calca in picioare tastatura, toarna apa pe carcasa in timp ce e in priza, da foc la mouse shi joaca fotbal cu boxele, apoi priveste in oglinda si vei vedea o fata de idiot. E PE BUNE FAZA!!!!... P.S.: Nu uita sa te gindesti la persoana iubita !!!!!!!!" )))) Incearca si tu, trimite mai departe, nu rupe lantul!!! Da-te de 15 ori cu capul de monitor, trimite acest mesaj la 5 prieteni din lista, poate ai norocul sa nimeresti printre ei si un psiholog..
D@N_NSL is offline   Reply With Quote
Old 08-08-08, 10:31   #84
brasco934

Stock
 
brasco934's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 6
Default Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

Ultima cretinatate in domeniu:
"Ajuta-l si tu te rog pe animalutzul meu, bombonika, sa creasca! Nu trebuie decat sa dai un click aici: http://www.animalutz.net/animalutzMersi! daty clik pe adresa de site va rog
va rog http://www.animalutz.net/animalutz"

Dupa care urmeaza inevitabil peste 5-10 minute:
"ce rai sunteti nu mi ajutati si mie animalutzele"

Mori ma cu "animalutzele" tale, ai latei sau ce?
brasco934 is offline   Reply With Quote
Old 08-08-08, 13:21   #85
Xel'Naga

Presedinte STREET ZONE

Stage 5
 
Xel'Naga's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 3,650
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[SEAT]
[Street Zone]
[Toyota]
[4Rally]
Talking Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

Quote:
Originally Posted by brasco934 View Post
Ultima cretinatate in domeniu:
"Ajuta-l si tu te rog pe animalutzul meu, bombonika, sa creasca! Nu trebuie decat sa dai un click aici: http://www.animalutz.net/animalutzMersi! daty clik pe adresa de site va rog
va rog http://www.animalutz.net/animalutz"
Dupa care urmeaza inevitabil peste 5-10 minute:
"ce rai sunteti nu mi ajutati si mie animalutzele"
Mori ma cu "animalutzele" tale, ai latei sau ce?

Trebuia sa zici ca esti de la ECARISAJ ( hingheri adica )
Xel'Naga is offline   Reply With Quote
Old 10-08-08, 22:11   #86
Danutz Bratosin
Oltcit Driver

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,595
Member of:
[Moderators]
[Oltcit]
[Fiat]
Default Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

nah by3 poopz la totzy ji la clau ji niko ji lala ji deni ji alle ji totzy aaa ji bogdy

poja 9 deki comm =)))) cne ma ubb=)))=)))) visss 8-> cne stie cun:X :*

am intrat n stikl armani ca sa moara toti dusmani

dnd dnd imi fac bagajele maine cred ca plec...scz de mass dar vad ca sts nu mereX( de dnd pwp :*

aM PlKt l tV..Pa-pA PoP J MaY Vb..Nb aLL...

yo am iesit...papa nb:* ba sper mmaine sa fie vreme faina:-l...pup dullce la lavy si la denisik:P:*:*...si la restu fetelor care merita;....scz d mass

yo am iesit...papa nb:* ba sper mmaine sa fie vreme faina:-l...pup dullce la lavy si la denisik:P:*:*...si la restu fetelor care merita;....scz d mass

care ai mel aia cu copilu de aur io pe tatal meu il iubesc ca pe dumnezeu si pe maicuta la fel ca pe precista datimio si mei plz plz ::X

all am plecat sa ma omor sunt emo acum))))=)))

o mica parte din arhiva vechiului meu id...enjoy!
__________________
Oltcit Club 11 RM
Fiat Marea
Fiat Stilo
Danutz Bratosin is offline   Reply With Quote
Old 12-08-08, 00:06   #87
brasco934

Stock
 
brasco934's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 6
Default Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

Buuuun... revin cu doua massuri proaspete de pe id-ul pentru pitipoance:
1. sa ma kak ce asa zisi mei prieteni de nimik....si te pup dulce magik ptr ca esti drept si te ubi asa cum esti fratzioru meu :*:*nu vreau sa-mi mai fac prieteni de nimik asa ca dami ig daca te simtzi ..ms mult

Aaa, asa si? Ce trebuie sa fac eu acum?

2. sti cn canta j qm se numejte mel q refrenul "dragoste am acum pentru tine tot ce imi doresc e sa fi cu mine sti ca n'as vrea sa te parasesc tu esti viata mea si sti ca te iubesc" ???? plz plz plz plz

Nu, f.t-ti mortii mamicutei tale, nu stiu cine cinta plz plz plkz. Da-i in saracie un search pe google. Sau acolo nu merge cu "numejte mel q refrenoo bla bla bla"?

Stiu ce o sa ziceti... dar zau ca e prea simplu sa le dai ignore specimenelor. Trebuie sa sufere si ei. Dar cum?
brasco934 is offline   Reply With Quote
Old 12-08-08, 13:26   #88
CmI-user
BMW Driver

Stage 3
 
CmI-user's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 139
Default Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

" Revista BRAVO, Help-Line : Andy, 13 ani: Am de 8 luni o prietena si nu am facut sex pana acum. Am stimulat totusi actul sexual, insa cu pantalonii pe noi. vreau sa stiu daca se poate ca ea sa ramana insarcinata chiar daca nu a existat nici un contact direct? credeti ca ar trebui sa ne protejam? Ar putea lichidul sa treaca prin doua perechi de pantaloni si sa ajunga in vagin?... ))))))) baaaaaaaaaaah nu maiiii poooooooooot)))))))))))))))) massss
CmI-user is offline   Reply With Quote
Old 12-08-08, 20:32   #89
HoricutzWSR
Virtual Tuner

Stage 5
 
HoricutzWSR's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,851
Member of:
[Design Team]
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

asta ultimu e chiar tare ))))
HoricutzWSR is offline   Reply With Quote
Old 13-08-08, 13:41   #90
Danutz Bratosin
Oltcit Driver

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,595
Member of:
[Moderators]
[Oltcit]
[Fiat]
Default Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

Quote:
Originally Posted by CmI-user View Post
" Revista BRAVO, Help-Line : Andy, 13 ani: Am de 8 luni o prietena si nu am facut sex pana acum. Am stimulat totusi actul sexual, insa cu pantalonii pe noi. vreau sa stiu daca se poate ca ea sa ramana insarcinata chiar daca nu a existat nici un contact direct? credeti ca ar trebui sa ne protejam? Ar putea lichidul sa treaca prin doua perechi de pantaloni si sa ajunga in vagin?... ))))))) baaaaaaaaaaah nu maiiii poooooooooot)))))))))))))))) massss
=))=))=)) LOL))) au stimulat cu pantalonii pe ei..=)) si sa treaca lichidul prin panteloni
Danutz Bratosin is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -