Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Divertisment

Divertisment Glume, imagini amuzante, stiti voi, orice starneste rasul.

Reply
 
Thread Tools
Old 23-06-08, 04:26   #16
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

De la acelasi imbecil :

"X-ulescu dak esti pe inv da buzz!!!!!!! sa te mai fac un joc!!!=))" - WTF ? Si ce mm nu ii dai doar lui mesaj ci la toata lista ???

"sal all! cmz????? mass !! scz da m-am pliktisit." - ma doare fix in qp ca tu te-ai plictisit ... inseamna ca ai preocupari f importante.

"cine are sa imi dea si mie un program de modificat poze " ... - Dar sa le modifice singur ... ca probabil ai nevoie de profil nou de gagicar pe haicinci si nu poti sa iti etalezi coshuroaiele de pe zmetie.

"Nu e om , nu e sa nu greseasca .. cu totzi gresim macar 1 data in viatza .. asa am gresit candva si eu , imi pare rau dar merg pe drumul meu .. " ... Du-te sanatos ...

"cne are maneaua de la guta oana si mr juve-ma urmareste umbra ta????NU PT MINEEEEE)...da va rog datimio " ... NU... Clar nu pentru tine !!!

Si unul mai funny :

ma numesc gheoghitza/si jur cu mana pe coitza/cand am sa fiu la gradinitza/am sa *** orice fetitza/si cand am sa ma fac mai mare/si pe doamna invatatoare/ca e frumoasa ca o floare))

Eu la retardatii care trimit mass-uri idioate le dau delete si la al 2-lea mesaj primit exista o optiune " Report as Spam " ... Si treaba e rezolvata.
__________________
2.0 @ Opel Astra F
3.0 @@ BMW E92 335i
https://www.youtube.com/user/Andrei77WRC
X-Ray-Eyes is offline   Reply With Quote
Old 23-06-08, 04:33   #17
Spookie

Stage 3
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 139
Default Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

2 massuri de neam prost care nu au logica unul fara celalalt..

1ST : Simti ?

Dupa 5 minute cand revii la ce faceai tu inainte sa primesti massul si speri ca ai scapat de persoana respectiva pentru ziua de azi, revine in forta cu unul nou..

2ND : M-am basit!
Spookie is offline   Reply With Quote
Old 23-06-08, 04:35   #18
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

Quote:
Originally Posted by X-Ray-Eyes View Post
[...] Eu la retardatii care trimit mass-uri idioate le dau delete si la al 2-lea mesaj primit exista o optiune " Report as Spam " ... Si treaba e rezolvata.
WORD !!!

harn*** (6/14/2008 11:28:47 AM): vand adidasi dama si barbat marimi 36 37 39 40 41
harn*** (6/14/2008 12:35:02 PM): care ma intreba daca am hugo boss biluta buzz acum
harn*** (6/14/2008 1:05:01 PM): care stie unde sterg si eu niste geamuri ionizate la masina azi sau maine
harn*** (6/14/2008 2:50:36 PM): vand slapi trei sferturi tricouri adidasi camasi
harn*** (6/14/2008 7:56:48 AM): cine imi lasa mesaj daca am nina ricci premier jour?
harn*** (6/12/2008 3:19:58 PM): parfumuri dama si barbat numai noutati daca sunteti interesat de vreun parfum anume contactatima
harn*** (6/12/2008 3:54:34 PM): MARE REDUCERE LA 2 TRICOURI CUMPARATE CEI INTERESATI DE OFERTA BUZZ
harn*** (6/12/2008 3:56:51 PM): 2 TRICOURI CUMPARATE LA NUMAI 70 RON OFERTA VALABILA DECAT AZI ADICA 35 RON BUCATA
harn*** (6/12/2008 7:24:02 PM): care e baiatul din caracal care imi zisa daca pot sai duc 30 de parfumuri sami dea buzz

Şi pot continua cu mesaje de la acelaşi individ
__________________
DelSol D13Z6

Last edited by Xel'Naga; 31-07-08 at 10:06.
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 23-06-08, 07:17   #19
road_menace
Oltcit Driver

Stage 4
 
road_menace's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 277
Member of:
[Oltcit]
[CITROEN]
Default Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

Avand in vedere mass-urile abundente ale unor retardati din lista mea .. sunt nevoit sa va aduc la cunostinta .. Mass-urile cretinilor: >> 1) Sal all - chiar neinteresant,ce ma fwte pe mine grija ca ai venit sau ca ai plecat tu 2) Ma duc sa manānc (sa fac dush,sa ma fwt,etc...) - si ma doare pe mine in pwla de ce faci tu 3) "X-ulescu" knd intri p mess sa-mi dai buzz - de ce trebuie sa dai mass? nu potzi sa scrii doar acelei persoane chestia asta? dar tu cum esti cretin/a.. 4) Care are mel aia noua a lu` guta bagami-ash pwla`n melodiile voastre , dak vretzi sa nu va mai facetzi de rās instalatzi-va dc++,sau ceva de downloadat. Pentru cei anti-mass - RESPECT ! Da-l si tu mai departe daca esti anti-mass'uri STUPIDE,plm...
__________________
road_menace is offline   Reply With Quote
Old 23-06-08, 10:06   #20
Xel'Naga

Presedinte STREET ZONE

Stage 5
 
Xel'Naga's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 3,650
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[SEAT]
[Street Zone]
[Toyota]
[4Rally]
Talking Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

asta e NOU si e funny RAU !!

'' O fetita extrem de mica (minuscula chiar) de 83 de ani din Yugospania are nevoie urgenta de transplant de unghii. Yahoo va dona cate o unghiera unor voluntari daca trimiti acest mesaj la toti prostii din lista ta (ca sa fii sigur ca-l dau mai departe). Daca nu o sa trimiti, seful de la Yahoo isi ia jucariile si isi baga p*!a in afacerea care ii aduce milioane de dolari si o va inchide (ca asa vrea el). Ba mai mult, daca nu o sa trimiti, eu o sa incep sa plang si sa ma dau cu curu' de pamant, si o sa ma rog la doamne-doamne sa patesti ceva nasol in urmatorii 60-70 de ani. Si daca nici acum nu ma crezi, inseamna ca n-ai inima baaaa unghie-n gat ce esti ! "
__________________

VW BORA NUVOLARI by Xel'Naga
SEAT LEON CUPRA by Xel'Naga

contact: 0722 805 963 or 0752 805 963
contact mail: cosmingabrielphotography@yahoo.ro
contact web: www.facebook.com/CosminGabrielPhotography
Xel'Naga is offline   Reply With Quote
Old 23-06-08, 13:05   #21
Danutz Bratosin
Oltcit Driver

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,595
Member of:
[Moderators]
[Oltcit]
[Fiat]
Default Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

lol tare asta!!!
Danutz Bratosin is offline   Reply With Quote
Old 23-06-08, 16:26   #22
Xel'Naga

Presedinte STREET ZONE

Stage 5
 
Xel'Naga's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 3,650
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[SEAT]
[Street Zone]
[Toyota]
[4Rally]
Talking Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

asta este CALD , acuma primit :
'' citeste acest mesaj,nu sterge, e adevarat! Intra in bucatarie, da drumul la gaze, intoarce-te peste 35 min si aprinde un chibrit. Iti va aparea numele persoanei iubite pe tavan. N-ai suflet daca nu trimiti mai departe ''
Xel'Naga is offline   Reply With Quote
Old 23-06-08, 17:16   #23
mihai88


Stage 5
 
mihai88's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,590
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

Quote:
Originally Posted by florin_alex View Post
mie cel mai tampit mass mi se pare: "X-ulescu, cand intrii da-mi buzz"
am primit dastea gramada,aiurea rau,nu il poate cauta in lista e mai simplu sa dea un mass......aiurea mai sunt unii
mihai88 is offline   Reply With Quote
Old 24-06-08, 09:35   #24
giubau_v8


Stage 5
 
giubau_v8's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,787
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[MACS]
Default Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

eu unu am reusit sa elimin majoritatea persoanelor din lista care dau mass-uri idioate...i-am sters si le-am dat ignore.....numai ca acum nu mai pot sa dau ignore( s-a umplut lista sau nu stiu..oricum...nu mai pot

cele mai retarde mass-uri primite de mine sunt:

- helloooo looome..cmf?....
-ma duc sa fac baitzaaa.....
-am plecat la paine..vin in 5 min
-cine are melodia x ( de obicei manele obosite)
-etc
giubau_v8 is offline   Reply With Quote
Old 24-06-08, 10:34   #25
Daniel_Toa

Stage 5
 
Daniel_Toa's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 8,003
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[DACIA]
[VW]
Default Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

Nu rade, citeste inainte! TUTUROR Va spun - mi s-a parut amuzant, am facut testul si m-au sunat inainte sa termin de povestit!! S-a implinit ceva neasteptat. Sa vi se implineasca si voua ceea ce va doriti! Oameni buni......l-am facut si.............jur ca..........dorinta mi s-a implinit in 15 minute. Vraja Vrajitorie Pune-ti dorinta cand se termina numaratoarea inversa!!! 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *****Pune-ti dorinta******** Trimite acest mesaj la10 persoane in decurs de o ora. Daca-l trimiti, dorinta ta se va realiza. Daca nu-l trimiti, se va intampla exact inversul dorintei!...scz de mass scz........trea sa incerc k cine sthie
sa fii blestemat 10ani daca iubesti pe cineva si nu trimiti mass in10min de cand lai citi
Daniel_Toa is offline   Reply With Quote
Old 24-06-08, 12:13   #26
N3n3a

Stage 5
 
N3n3a's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 559
Default Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

Quote:
Originally Posted by Daniel_Toa View Post
Nu rade, citeste inainte! TUTUROR Va spun - mi s-a parut amuzant, am facut testul si m-au sunat inainte sa termin de povestit!! S-a implinit ceva neasteptat. Sa vi se implineasca si voua ceea ce va doriti! Oameni buni......l-am facut si.............jur ca..........dorinta mi s-a implinit in 15 minute. Vraja Vrajitorie Pune-ti dorinta cand se termina numaratoarea inversa!!! 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *****Pune-ti dorinta******** Trimite acest mesaj la10 persoane in decurs de o ora. Daca-l trimiti, dorinta ta se va realiza. Daca nu-l trimiti, se va intampla exact inversul dorintei!...scz de mass scz........trea sa incerc k cine sthie
sa fii blestemat 10ani daca iubesti pe cineva si nu trimiti mass in10min de cand lai citi
genu de massuri ma dispera cel mai mult..
N3n3a is offline   Reply With Quote
Old 24-06-08, 21:23   #27
shantzu

Stage 5
 
shantzu's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

Foarte rar mai primesc mass-uri idioate.
Am dat ignor la toti cei care erau pasionati de asa ceva


azi la ora 00:00 ti se va indeplini dorinta care ti-o pui imediat dupa ce citesti mesajul asta ( ai grija ce-ti doresti ca se indeplineste doar dak tr acest msj la toti din lista )…… scz d mass
.
shantzu is offline   Reply With Quote
Old 25-06-08, 17:19   #28
TFK

Stage 5
 
TFK's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,291
Member of:
[Virtual Tuning]
Default Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

Quote:
Originally Posted by Daniel_Toa View Post
Nu rade, citeste inainte! TUTUROR Va spun - mi s-a parut amuzant, am facut testul si m-au sunat inainte sa termin de povestit!! S-a implinit ceva neasteptat. Sa vi se implineasca si voua ceea ce va doriti! Oameni buni......l-am facut si.............jur ca..........dorinta mi s-a implinit in 15 minute. Vraja Vrajitorie Pune-ti dorinta cand se termina numaratoarea inversa!!! 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *****Pune-ti dorinta******** Trimite acest mesaj la10 persoane in decurs de o ora. Daca-l trimiti, dorinta ta se va realiza. Daca nu-l trimiti, se va intampla exact inversul dorintei!...scz de mass scz........trea sa incerc k cine sthie
sa fii blestemat 10ani daca iubesti pe cineva si nu trimiti mass in10min de cand lai citi
eu am o solutie pt. mass-ul asta : citesti mass-ul numerni numaratoarea invers si iti pui inversul dela ceva ceti place place , nu trimiti mass-ul si ti se va inplini ce vroiai!!
TFK is offline   Reply With Quote
Old 26-06-08, 09:37   #29
GL91ANB

Stage 5
 
GL91ANB's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 1,254
Default Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

"am talent si nu ma las toti ma stiu bomba cu ceas si ceva nou daca scot explodeaza rupe tot"

"cre vrea s fie cu mn buzz k snt sola y solita bzuz plisssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss"

"cui ii plc de clovnul de taicamiu buzz me dati mass sh zicetimi un nume pt el"
+ multe alte exemple
GL91ANB is offline   Reply With Quote
Old 26-06-08, 15:41   #30
G0rdy
Banned

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 478
Default Re: Yahoo Messenger: Templu al Prostiei !! POSTATI cele mai idioate MASS primite !!

ce sa mai zic...ramai uimit...DAR..cel mai tare ma amuza mass-urile..si la sparsit pun "scuze de mass..dar l-am primit si eu" cat de retardat sa fi frateee nu inteleg, nu mai zis de p...e proaste care trimit mass=-uri gen " cine ma scoate afara..cine ma scoate la suc....cine ma..:-" " si tot asa
G0rdy is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -