Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Divertisment

Divertisment Glume, imagini amuzante, stiti voi, orice starneste rasul.

Reply
 
Thread Tools
Old 08-12-06, 21:47   #1201
Cristi T
Renault Driver

Stage 5
 
Cristi T's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 486
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Bancuri / Glume / Amuzament

Quote:
Originally Posted by wlady View Post
Am si eu unul ! Nu stiu daca a mai fost pus !

=>

O blonda se duce la o piterie ! Comanda o pizza si chelnerul o intreaba :
- In cate felii o vreti ? In 6 sau 12 ?
- In 6, nu as putea niciodata 12 !
vin eu cu completarea ca nu se intelege prea bine

O blonda se duce la o piterie ! Comanda o pizza si chelnerul o intreaba :
- In cate felii o vreti ? In 6 sau 12 ?
- In 6, nu as putea manca niciodata 12 !
__________________
Renault Clio Symbol 1.4 16v
Opel Astra Bertone 1.8 16v
Cristi T is offline   Reply With Quote
Old 08-12-06, 21:56   #1202
300zxtt

Stage 5
 
300zxtt's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,952
Default Re: Bancuri / Glume / Amuzament

Un betiv intra intr-o biserica catolica si se duce direct la confesare. Intra in cabina si nu zice nimc. Popa, nedumerit, isi drege vocea incercand sa-i atraga atentia omului. Asta nimic. Dupa un timp, bate popa de 3 ori in peretele despartitor, la care betivul raspunde: - N-are rost sa bati, nici eu nu mai am hartie.


Un preot locuia linga o minastire si avea 10 gaini si un cocos. Cocosul din cind in cind disparea, dar aparea pina seara. Ultima data cind a zburat nu s-a mai intors si preotul, primul lucru duminica in biserica, a intrebat lumea - As vrea sa stiu daca cineva are un cocos ?.....si toti barbatii s-au sculat in picioare..... - Nu,am vrut sa spun daca cineva a vazut un cocos.....si toate femeile s-au sculat in picioare.... - Nu, nu, nici asta n-am vrut sa stiu, vreau doar sa stiu daca cineva de aici a vazut un cocos care nu-i apartine .......si jumatate din femei s-au sculat in picioare..... - Nu, nu, nu, nici asta n-am vrut sa stiu. Vreau sa stiu sigur daca cineva a vazut cocosul meu ?.....si toate maicutele s-au ridicat in picioare.
300zxtt is offline   Reply With Quote
Old 08-12-06, 21:58   #1203
300zxtt

Stage 5
 
300zxtt's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,952
Default Re: Bancuri / Glume / Amuzament

Un tip in stare de ebrietate, isi duce prietenii de pahar in apartamentul lui, sa-i culce.... Langa pat se afla un gong. - Ce-i cu gong-ul ala ? intreaba prietenii, clatinindu-se. - Nu-i gong, e un ceas vorbitor... - Serioooos ? Un ceas vorbitor ? - Ca sa va conving, priviti... spune tipul si apucind gongul trase o lovitura puternica in el. Curind, o voce de cealalta parte a peretelui, striga: - E 3 dimineata, in p....a ma-tii!

Prin ce se deosebeste o secretara buna de una foarte buna? - Cea buna in fiecare dimineata spune: "Buna dimineata, sefule". Dar cea foarte buna, iti sopteste dulce la ureche: "De acum e dimineata, sefule..."

Miezul noptii. Un betiv se leagana din gard in gard, cind e oprit de un politist. - Va rog frumos, actele dv. si sa-mi spuneti unde mergeti! Betivul se uita lung si raspunde: - Ma duc la o conferinta despre efectele nocive ale alcoolului si despre riscul betivilor de a deveni ratati. Politistul se uita la el fix si intreaba: - La ora asta? Cine tine o conferinta despre asa ceva la miezul noptii?. - Nevasta-mea si, mai mult ca sigur, si soacra-mea.
300zxtt is offline   Reply With Quote
Old 08-12-06, 22:21   #1204
300zxtt

Stage 5
 
300zxtt's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,952
Default Re: Bancuri / Glume / Amuzament

Un soldat trimite acasa un pachet in care era o grenada si o mica notita: "draga sotie, daca tragi de cuiul asta, primesc invoire o saptamana!"
300zxtt is offline   Reply With Quote
Old 08-12-06, 23:52   #1205
N1ghtG3o

Stage 4
 
N1ghtG3o's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 172
Member of:
[Echipa de sprijin]
Default Re: Bancuri / Glume / Amuzament

Quote:
Originally Posted by 300zxtt View Post
Un betiv intra intr-o biserica catolica si se duce direct la confesare. Intra in cabina si nu zice nimc. Popa, nedumerit, isi drege vocea incercand sa-i atraga atentia omului. Asta nimic. Dupa un timp, bate popa de 3 ori in peretele despartitor, la care betivul raspunde: - N-are rost sa bati, nici eu nu mai am hartie.

Un preot locuia linga o minastire si avea 10 gaini si un cocos. Cocosul din cind in cind disparea, dar aparea pina seara. Ultima data cind a zburat nu s-a mai intors si preotul, primul lucru duminica in biserica, a intrebat lumea - As vrea sa stiu daca cineva are un cocos ?.....si toti barbatii s-au sculat in picioare..... - Nu,am vrut sa spun daca cineva a vazut un cocos.....si toate femeile s-au sculat in picioare.... - Nu, nu, nici asta n-am vrut sa stiu, vreau doar sa stiu daca cineva de aici a vazut un cocos care nu-i apartine .......si jumatate din femei s-au sculat in picioare..... - Nu, nu, nu, nici asta n-am vrut sa stiu. Vreau sa stiu sigur daca cineva a vazut cocosul meu ?.....si toate maicutele s-au ridicat in picioare.
foarte tari amandoua....mai urc si eu 3

Intr-o sectie comandantul isi baga politistii in sedinta si le spune: - Maine sa veniti imbracati frumos ca mergem la Nunta lui Figaro. Intelege toata lumea iar in cea de-a doua zi vin politistii toti imbracati la costume, cu neveste, copii, cadouri, flori. Cand ii vede seful de sectie se ia cu mainile de cap: - Dobitocilor, nu mergem la nunta propriu-zis, Nunta lui Figaro este o opera maaa, opereta, teatru, chestii din-astea intelegeti? Unul dintre politisti: - Sefu', nu te supara, dumneata cand ai venit la Lacul Lebedelor cu unditele, noi am zis ceva?

Cica trei babe catolice stateau la taifas si se laudau fiecare cu ce nepoti au. Prima: -Nepotul meu e episcop si cand intra intr-o casa toata lumea il saluta cu "Inaltimea Ta!" A doua: -Nepotul meu e cardinal si cand intra intr-o casa toata lumea il saluta cu "Luminatia Ta!" A treia: -Nepotul meu e stripper si cand intra intr-o casa toate femeile exclamă: "Dumnezeule!"

Tu nevasta, este adevarat ca ai avut mai multi barbati inainte sa te mariti cu mine? - Mai, barbate! Mai barbate! Mancare buna ai? - Am! - Haine curate ai? - Am! - Aseara ti-a placut? - Mi-a placut! - Da` alalta-seara ti-a placut? - Si inca cum! - Pai cum crezi tu ca se invata toate astea, la fara frecventa?
N1ghtG3o is offline   Reply With Quote
Old 09-12-06, 12:08   #1206
OctaviaRS

Stage 4
 
OctaviaRS's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 217
Default Re: Bancuri / Glume / Amuzament

am si eu ceva..poate a mai fost pus..nush ca nu am reusit sa citesc tot....
La un spital de nebuni..
pe coridor se intalneste directorul cu un nebun care tragea dupa el un pantof legat de o sfoara si zice:
DIRECTORUL: Ce e ala caine?
NEBUNU: Esti nebun..nu vezi ca e un simplu pantof?
DIRECTORU: De ce nu te incalti cu el?
NEBUNU : VREI SA MA MUSTE?
__________________
fast fast fast...i like to run so fast
OctaviaRS is offline   Reply With Quote
Old 10-12-06, 03:00   #1207
SHOGUN-A8

Stage 5
 
SHOGUN-A8's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,889
Default Re: Bancuri / Glume / Amuzament

Nush daca a mai fost dar e tare




In drum spre casa, un tata isi aduce aminte ca e ziua fiicei sale. Opreste masina in fata unui magazin de jucarii si o intreaba pe vanzatoare:
- Cat costa papusa Barbie din vitrina?
Vanzatoarea ii raspunde:
- Care Barbie? Avem:
"Barbie la gimnastica" - 19,95 euro
"Barbie jucand volei" - 19,95 euro
"Barbie la cumparaturi" - 19,95 euro
"Barbie la plaja" - 19,95 euro
"Barbie la dans" - 19,95 euro
"Barbie divortata" - 265,95 euro
Barbatul, uimit, intreaba:
- Si de ce costa fiecare cate 19,95 euro, iar Barbie divortata costa 265,95 euro?
Vanzatoarea, cu un aer foarte natural, ii raspunde:
-"Barbie divortata" are si:
Vila cu piscina a lui Ken
Masina de oras a lui Ken
Cartile de credit ale lui Ken
Casa de vacanta a lui Ken
Masina 4x4 a lui Ken
Iachtul lui Ken
__________________

Anyway....Chernobyl....here i come...I love Chernobyl!!!
SHOGUN-A8 is offline   Reply With Quote
Old 11-12-06, 04:25   #1208
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default Re: Bancuri / Glume / Amuzament

2 tigani au plecat in excursie sa vada egiptul.in prima zi au vizitat piramidele si normal...au ramas fara bani.au decis sa doarma pe malul nilului.peste noapte un crocodil l-a inghitit pe costica pana la gat.dimineata calalalt s-a trezit si vazandu-l :bai costica , manca-mi-ai p#l@ , cand ti-ai tras sac de dormit lacoste?
__________________
2.0 @ Opel Astra F
3.0 @@ BMW E92 335i
https://www.youtube.com/user/Andrei77WRC
X-Ray-Eyes is offline   Reply With Quote
Old 13-12-06, 10:16   #1209
300zxtt

Stage 5
 
300zxtt's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,952
Default Re: Bancuri / Glume / Amuzament

Un tip intra intr-o cafenea, se duce la barman si ii cere 3 cafele... Barmanul, nedumerit, il intreaba : "de ce 3 cafele?" ...Tipul raspunde: "pei una pt mine, una pt tine, si una pt curva aia de Mata' "... se enerveaza barmanul si il bate! A 2-a zi, intra iar asta in cafenea, il vede Barmanul: Ma .. esti bulangiu.. nu te potolesti? Tipul..zice: "da-mi 3 cafele, una pt mine , una pt tine, si una pt curva aia de Mata' " de data asta Barmanul scoate bata' si il cocosheaza bine! Urmatoarea zi intra iar asta in cafenea, barmanul enervat, isi pregateste bata'... si tipul zice: " ba .. da-mi 2 cafele" .. Barmanul zice.. pei cum 2 cafele, nu mai vrei 3 ? Tipul: " pei una pt mine, si una pt curva aia de Mata' .... k vad k tu faci urat la cafea "
300zxtt is offline   Reply With Quote
Old 13-12-06, 14:49   #1210
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Bancuri / Glume / Amuzament

Quote:
Milicu': deci am plans cu lacrimi !!!
Mare om, mare caracter!
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 13-12-06, 18:39   #1211
Ryan

Stage 3
 
Ryan's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 118
Default Re: Bancuri / Glume / Amuzament

Sala de cinema, intuneric.
-Iubito, hai sa ne sarutam.
-Acum? dupa ce mi-ai dat m*ie?
-Cine, Eu ???!!!!!????
Ryan is offline   Reply With Quote
Old 13-12-06, 18:49   #1212
Ryan

Stage 3
 
Ryan's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 118
Default Re: Bancuri / Glume / Amuzament

Doi tipi insurati vb: Tu ai facut vreodata s*x in trei? Nu! Atunci dute la tine acasa ca poate mai apuci ceva

=================================

Basecsu in vizita intr-un oras, multimea adunata sa-l vada.
La un moment dat un domn din multime vorbeste cu altul..
D1omnule, va rog frumos dati-va un pic mai la dreapta ca nu-l vad bine pe presedinte...
Se conformeaza..
D1:Va rog frumos, inca un pic, tot nu-l vad bine..
Se conformeaza...
D1:Va implor, inca un cm, nu-l vad bine stiti..
La care celalalt izbucneste:
Da ia mai lasa-ma domle' nu vrei sa-ti dau si-un binoclu?!
D1:Nu multumesc, am luneta la pusca.
Ryan is offline   Reply With Quote
Old 13-12-06, 22:23   #1213
vlad_Mafiotu
Seat Driver

Stage 5
 
vlad_Mafiotu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 429
Member of:
[SEAT]
Default Re: Bancuri / Glume / Amuzament

-Bula ii spune fiului sau:Pe masura ce cresti semeni tot mai mult cu pasarica matii.Te faci tot mai mare si-mi aduci mai putine satisfactii.
vlad_Mafiotu is offline   Reply With Quote
Old 13-12-06, 23:19   #1214
Sarris

Stage 4
 
Sarris's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 288
Member of:
[DACIA]
Default Re: Bancuri / Glume / Amuzament

Bula: As dori un pachet de prezervative negre.
Farmacistaar de ce tineti neaparat sa fie negre?
Bula: Merg la vaduva amicului meu sa ii transmit condoleantele mele.
Sarris is offline   Reply With Quote
Old 15-12-06, 00:04   #1215
300zxtt

Stage 5
 
300zxtt's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,952
Default Re: Bancuri / Glume / Amuzament

-Stii cate bancuri cu blonde exista?
-...
-Nici unul, toate sunt intamplari adevarate!!


Un tip mergea pe strada shi , la un moment dat vede in fatza lui o blonda super-sexy ...dar nu shtia cum sa intre in vorba cu ea... dupa vre-o 10 minute de mers in spatele ei , ishi face curaj , o prinde din urma shi ii zice:
DOMNISHOARA , SE PARE CA AVEM ACELASH DRUM...
Blonda il fileaza din cap pana in picioare shi din picioare pana in cap ... apoi ii raspunde:
NU CRED , EU NU MERG IN PI*DA MATII!
300zxtt is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -