Quote:
Originally Posted by ariel
o mare porcarie,
tu esti actorul?
|
asculti manele si te porti ca ala? sau ce nu-ti convine?
E mult prea bestial filmul....exact specimene d'astea am eu in cartier. Au gura mare, telefoane de 15 milioane si te ameninta ca suna si ca vin 5 masini sa te taie. Cred ca masini d'alea din Shell.... Burago
A vorbit unu' cam 15 minute la telefon.....iar pe la jumatatea convorbirii, a inceput telefonul sa sune

.... de atunci s-au desteptat.... suna la 444 si se comporta ca jmekerii..... dar defapt vorbesc singurei..... iar shmekereala asta le dispare din cap in momentul cand pui mana pe unul din ei si il dai cu mutra de bordura de vreo 5 ori....
FILMUL ACESTA REFLECTA REALITATEA........ O REALITATE INFECTA!!!! CE A AJUNS ROMANIA DIN CAUZA PROSTIEI....
N-am nimic cu acest stil de muzica..... doar ca mesajul:"jmeker no. 1" ,"bani de bani" "sef de clan mafiot"..... "femeia mea"...."banii mei" si alte mesaje de clasa a doua sunt luate motamo de marea majoritate a ascultatorilor de manele