Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Cum sa nu mai fi manelist - tare de tot :P (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/27479-manelist-tare.html)

shpampy 18-11-06 17:42

Cum sa nu mai fi manelist - tare de tot :P
 
Filmuletz sooper despre un manelist care trece (mai mult obligat) printr-un proces de

"demanelizare" :P
Click aici sa vedeti

Atentie! Cuvinte licentioase :-P

ariel 18-11-06 19:51

Re: Cum sa nu mai fi manelist - tare de tot :P
 
o mare porcarie,

tu esti actorul?

MauS 19-11-06 10:27

Re: Cum sa nu mai fi manelist - tare de tot :P
 
Quote:

Originally Posted by ariel (Post 627969)
o mare porcarie,

tu esti actorul?

asculti manele si te porti ca ala? sau ce nu-ti convine?

E mult prea bestial filmul....exact specimene d'astea am eu in cartier. Au gura mare, telefoane de 15 milioane si te ameninta ca suna si ca vin 5 masini sa te taie. Cred ca masini d'alea din Shell.... Burago:D
A vorbit unu' cam 15 minute la telefon.....iar pe la jumatatea convorbirii, a inceput telefonul sa sune:oops: .... de atunci s-au desteptat.... suna la 444 si se comporta ca jmekerii..... dar defapt vorbesc singurei..... iar shmekereala asta le dispare din cap in momentul cand pui mana pe unul din ei si il dai cu mutra de bordura de vreo 5 ori....


FILMUL ACESTA REFLECTA REALITATEA........ O REALITATE INFECTA!!!! CE A AJUNS ROMANIA DIN CAUZA PROSTIEI....:x

N-am nimic cu acest stil de muzica..... doar ca mesajul:"jmeker no. 1" ,"bani de bani" "sef de clan mafiot"..... "femeia mea"...."banii mei" si alte mesaje de clasa a doua sunt luate motamo de marea majoritate a ascultatorilor de manele

ariel 21-11-06 17:20

Re: Cum sa nu mai fi manelist - tare de tot :P
 
imi cer scuze,
nu cunosc pe nimeni din galati,
oricum eu nu am gasit in clip nimic legat de divertisment.

shantzu 21-11-06 19:10

Re: Cum sa nu mai fi manelist - tare de tot :P
 
deci esti manelist :lol:

ariel 21-11-06 19:45

Re: Cum sa nu mai fi manelist - tare de tot :P
 
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 631721)
deci esti manelist :lol:

imi plac manelele ca orice alt gen de muzica,
la petreceri,oricum nu ascult MOZART sau LUMINITA ANGHEL.

repet,nu am gasit nimic nostim in clip.

leonard 21-11-06 20:47

Re: Cum sa nu mai fi manelist - tare de tot :P
 
:)) io am ras de nam mai putut...chiar daca ascult manele....cum vorbeshte ala frate....:)) e prea tare....( chiar adca ascult shi manele ..nu am comport asha...)

Red_D()g 21-11-06 22:11

Re: Cum sa nu mai fi manelist - tare de tot :P
 
Tare frate. Si eu ascult manele dar nu vb asa. 8) 8)

(!8Y_M 23-11-06 17:53

Re: Cum sa nu mai fi manelist - tare de tot :P
 
Mooooooooaaaaaaaaaaaaaaa..... demential.............

DaViD TL 04-12-06 00:16

Re: Cum sa nu mai fi manelist - tare de tot :P
 
!!! ce clip tare am ras prea tare la asa ceva la o realitate in care traieste romania actuala !!!

OctaviaRS 09-12-06 11:01

Re: Cum sa nu mai fi manelist - tare de tot :P
 
nu mi se incarca nimic.....m-atzi facut curios rau...:(


All times are GMT +2. The time now is 15:52.

- Copyright 2026 4Tuning