Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Divertisment

Divertisment Glume, imagini amuzante, stiti voi, orice starneste rasul.

Reply
 
Thread Tools
Old 15-03-06, 22:49   #1
ZoliaT
Administrator

Stage 5
 
ZoliaT's Avatar
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 3,307
Member of:
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[Echipa de sprijin]
Talking baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea

baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea

un film care nu trebuie ratat
Attached Files
File Type: wmv EmergencyLanding.wmv (2.14 MB, 720 views)
ZoliaT is offline   Reply With Quote
Old 15-03-06, 22:57   #2
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea

Marpha..... ai draq si astia cu jeep ul lor...
ERY is offline   Reply With Quote
Old 15-03-06, 22:57   #3
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,062
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea



super tare baba


Psycho is offline   Reply With Quote
Old 16-03-06, 11:46   #4
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea

.....buhahhahahahaha eu chiar am vazut vreo 2 babe dastea prin oras ....da a fost faza tare knd am dat eu de carnet striga ala prezenta la care ajunge la "vasilescu!" odata de soua ori nimeni...striga a treia oara si simt cum ma impinge cineva din spate ...ma dat la o parte ...o baba de 1,40 cu palarie de pe vremea lu goe...da peste toti il impinge si pe politai si intra in sala ...fara numar fara nimik...politaiu a ramas perpelex noi radem toti ....pana la urma a scoso din sala si au vb sa vad cei cu ea....a luat si aia examenu atunci dak tin minte bine si cica il daduse de vreo 5 ori k radea politistu ....
__________________
Psycho buhahaha
d3vilish_lips is offline   Reply With Quote
Old 16-03-06, 18:55   #5
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Cool Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea

ce super conducea baba si ce muzica avea
ce nerusinare pe ala cu jeepul sa o deranjeze de la top speedul ei de 10 km/h
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Old 22-03-06, 23:46   #6
claudiu lucian
Ford Driver

Stage 5
 
claudiu lucian's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 2,522
Member of:
[FORD]
[VW]
[Street Zone]
Default Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea

nu ati vazut c tracta jeepu' ala?? va rog frumos...era un cap tractur tunat,cu garda la sol joasa
claudiu lucian is offline   Reply With Quote
Old 29-03-06, 22:09   #7
WhiteRaven
Toyota Driver

Stage 5
 
WhiteRaven's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 588
Member of:
[Toyota]
Default Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea

"baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea

un film care nu trebuie ratat"

booo-O-ring... si cand ma gandeam ca vad ceva real.. o baba sucara. just advertising.
WhiteRaven is offline   Reply With Quote
Old 04-12-06, 00:49   #8
DaViD TL
Echipa de sprijin

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 850
Member of:
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
Default Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea

interesant n-am ce zice !!!
DaViD TL is offline   Reply With Quote
Old 06-12-06, 05:19   #9
///V8///


Stage 5
 
///V8///'s Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 319
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea

wooohhhhhhhhhoooo Jeep power !!!!!!!!!!!!
///V8/// is offline   Reply With Quote
Old 06-12-06, 07:39   #10
Lao

Stage 5
 
Lao's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,205
Member of:
[Extreme Racing]
Default Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea

Prea tareee!!!
Lao is offline   Reply With Quote
Old 07-12-06, 20:05   #11
(!8Y_M

Stage 5
 
(!8Y_M's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 1,714
Member of:
[DACIA]
Default Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea

Tipic american...... la noi...... a.. era sa iut.... noi nu avem asa autostrazi.... si mai ales ca avioanele noastre, in special migurile prefera pajistile....
(!8Y_M is offline   Reply With Quote
Old 07-12-06, 20:18   #12
tfsi

Stage 5
 
tfsi's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 532
Default Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea

super faza

tfsi is offline   Reply With Quote
Old 07-12-06, 22:15   #13
Alexutzzz

Stage 5
 
Alexutzzz's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,349
Default Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea

inca o baba nebuna eram cu motoarele vreo 4 baieti si eram pe dreapta in fatza noatra o masina stateam sa discutam in ce parte o luam eram pe motoare si o baga opreste in spate ca cia nu avea loc prin staga sa ne dam la o parte si a vaz ca nu o bagam in seama se dadea sa intre in noi a draqu bbaba daca nu dadeam putin in fatza ma lovea in roata cand a vaz ca ne am dat jos la ea a tacut si nu sita pe unde sa fuga YACK
Alexutzzz is offline   Reply With Quote
Old 08-12-06, 11:42   #14
(!8Y_M

Stage 5
 
(!8Y_M's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 1,714
Member of:
[DACIA]
Default Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea

Asta e.... in romania.... motociclistii nu sunt bagati in seama... ca si biciclistii dealtfel... si dupa ce te loveste cica "nu l-am vazut domnule politai"... nimeni nu se gandeste ca suntem mult mai expusi la pericole decat cei aflati in masina....
(!8Y_M is offline   Reply With Quote
Old 09-12-06, 11:15   #15
OctaviaRS

Stage 4
 
OctaviaRS's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 217
Default Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea

super tare...o sti baba ce inseamna ..degetul mijlociu? =))
OctaviaRS is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -