![]() |
baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea
1 Attachment(s)
baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea
un film care nu trebuie ratat |
Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea
Marpha..... ai draq si astia cu jeep ul lor...http://www.clicksmilies.com/s0105/gr...smiley-038.gif
|
Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea
|
Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea
.....buhahhahahahaha eu chiar am vazut vreo 2 babe dastea prin oras http://perso.wanadoo.fr/atil/forum/vroum.gif....da a fost faza tare knd am dat eu de carnet striga ala prezenta la care ajunge la "vasilescu!" odata de soua ori nimeni...striga a treia oara si simt cum ma impinge cineva din spate ...ma dat la o parte ...o baba de 1,40 cu palarie de pe vremea lu goe...da peste toti il impinge si pe politai si intra in sala ...fara numar fara nimik...politaiu a ramas perpelex noi radem toti ....pana la urma a scoso din sala si au vb sa vad cei cu ea....a luat si aia examenu atunci dak tin minte bine si cica il daduse de vreo 5 ori k radea politistu :twisted:....
|
Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea
ce super conducea baba si ce muzica avea :lol: :lol: :lol:
ce nerusinare pe ala cu jeepul sa o deranjeze de la top speedul ei de 10 km/h ;) |
Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea
nu ati vazut c tracta jeepu' ala?? va rog frumos...era un cap tractur tunat,cu garda la sol joasa:D
|
Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea
"baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea
un film care nu trebuie ratat" :bored: booo-O-ring... si cand ma gandeam ca vad ceva real.. o baba sucara. just advertising. |
Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea
interesant n-am ce zice !!!
|
Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea
wooohhhhhhhhhoooo Jeep power !!!!!!!!!!!!
|
Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea
Prea tareee!!!
|
Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea
Tipic american...... la noi...... a.. era sa iut.... noi nu avem asa autostrazi.... si mai ales ca avioanele noastre, in special migurile prefera pajistile....
|
Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea
super faza
:lol: :lol: :lol: |
Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea
inca o baba nebuna:D eram cu motoarele vreo 4 baieti si eram pe dreapta in fatza noatra o masina stateam sa discutam in ce parte o luam eram pe motoare si o baga opreste in spate ca cia nu avea loc prin staga sa ne dam la o parte si a vaz ca nu o bagam in seama se dadea sa intre in noi:| a draqu bbaba daca nu dadeam putin in fatza ma lovea in roata cand a vaz ca ne am dat jos la ea a tacut si nu sita pe unde sa fuga:| YACK
|
Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea
Asta e.... in romania.... motociclistii nu sunt bagati in seama... ca si biciclistii dealtfel... si dupa ce te loveste cica "nu l-am vazut domnule politai"... nimeni nu se gandeste ca suntem mult mai expusi la pericole decat cei aflati in masina....
|
Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea
super tare...o sti baba ce inseamna ..degetul mijlociu? =))
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:52. |
- Copyright 2026 4Tuning