Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/14509-baba-volan-vedeti-tupeu.html)

ZoliaT 15-03-06 22:49

baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea
 
1 Attachment(s)
baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea

un film care nu trebuie ratat

ERY 15-03-06 22:57

Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea
 
Marpha..... ai draq si astia cu jeep ul lor...http://www.clicksmilies.com/s0105/gr...smiley-038.gif

Psycho 15-03-06 22:57

Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea
 
http://perso.wanadoo.fr/atil/forum/haha4.gif

super tare baba


http://perso.wanadoo.fr/atil/forum/finger1.gif

d3vilish_lips 16-03-06 11:46

Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea
 
.....buhahhahahahaha eu chiar am vazut vreo 2 babe dastea prin oras http://perso.wanadoo.fr/atil/forum/vroum.gif....da a fost faza tare knd am dat eu de carnet striga ala prezenta la care ajunge la "vasilescu!" odata de soua ori nimeni...striga a treia oara si simt cum ma impinge cineva din spate ...ma dat la o parte ...o baba de 1,40 cu palarie de pe vremea lu goe...da peste toti il impinge si pe politai si intra in sala ...fara numar fara nimik...politaiu a ramas perpelex noi radem toti ....pana la urma a scoso din sala si au vb sa vad cei cu ea....a luat si aia examenu atunci dak tin minte bine si cica il daduse de vreo 5 ori k radea politistu :twisted:....

bodyspeed 16-03-06 18:55

Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea
 
ce super conducea baba si ce muzica avea :lol: :lol: :lol:
ce nerusinare pe ala cu jeepul sa o deranjeze de la top speedul ei de 10 km/h ;)

claudiu lucian 22-03-06 23:46

Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea
 
nu ati vazut c tracta jeepu' ala?? va rog frumos...era un cap tractur tunat,cu garda la sol joasa:D

WhiteRaven 29-03-06 22:09

Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea
 
"baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea

un film care nu trebuie ratat"

:bored: booo-O-ring... si cand ma gandeam ca vad ceva real.. o baba sucara. just advertising.

DaViD TL 04-12-06 00:49

Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea
 
interesant n-am ce zice !!!

///V8/// 06-12-06 05:19

Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea
 
wooohhhhhhhhhoooo Jeep power !!!!!!!!!!!!

Lao 06-12-06 07:39

Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea
 
Prea tareee!!!

(!8Y_M 07-12-06 20:05

Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea
 
Tipic american...... la noi...... a.. era sa iut.... noi nu avem asa autostrazi.... si mai ales ca avioanele noastre, in special migurile prefera pajistile....

tfsi 07-12-06 20:18

Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea
 
super faza

:lol: :lol: :lol:

Alexutzzz 07-12-06 22:15

Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea
 
inca o baba nebuna:D eram cu motoarele vreo 4 baieti si eram pe dreapta in fatza noatra o masina stateam sa discutam in ce parte o luam eram pe motoare si o baga opreste in spate ca cia nu avea loc prin staga sa ne dam la o parte si a vaz ca nu o bagam in seama se dadea sa intre in noi:| a draqu bbaba daca nu dadeam putin in fatza ma lovea in roata cand a vaz ca ne am dat jos la ea a tacut si nu sita pe unde sa fuga:| YACK

(!8Y_M 08-12-06 11:42

Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea
 
Asta e.... in romania.... motociclistii nu sunt bagati in seama... ca si biciclistii dealtfel... si dupa ce te loveste cica "nu l-am vazut domnule politai"... nimeni nu se gandeste ca suntem mult mai expusi la pericole decat cei aflati in masina....

OctaviaRS 09-12-06 11:15

Re: baba la volan .. sa vedeti tupeu pe ea
 
super tare...o sti baba ce inseamna ..degetul mijlociu? =))


All times are GMT +2. The time now is 15:52.

- Copyright 2026 4Tuning