Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Divertisment

Divertisment Glume, imagini amuzante, stiti voi, orice starneste rasul.

Reply
 
Thread Tools
Old 14-01-11, 12:57   #121
Manson
Virtual Tuner

Stage 5
 
Manson's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,767
Member of:
[Virtual Tuning]
[DAEWOO]
[Design Team]
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

"VREAU O TARA CA AFARA"
Manson is offline   Reply With Quote
Old 14-01-11, 13:46   #122
apache

Stage 5
 
apache's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,150
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

daca blogul de care vorbesti este cel de la semnatura, sa stii a ai strans chiar 308 vizualizari.....si poti face 80000 daca iti adi singur refresh (fara sa astepti sa se reincarce,pur si simplu stai cu butonul f5 apasat 20 de secunde)
__________________
param pam pam
apache is offline   Reply With Quote
Old 14-01-11, 18:46   #123
Cozmescu-Alin
REDACTOR 4TUNING

Stage 5
 
Cozmescu-Alin's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 2,467
Member of:
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[4Rally]
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Mi-am dezactivat de la inceput faza cu contorizarea de pe IP MEU
ALEA 308 Sunt vizualizari ale profilului nu ale blogului!

O seara buna!
Cozmescu-Alin is offline   Reply With Quote
Old 01-09-11, 18:17   #124
Nemesh17

Stage 4
 
Nemesh17's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 194
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by Grasu'XxL View Post
Cu ce să încep? Să vedem:
Urăsc:
tot răul din lumea asta,
toată ura din jurul meu,
ce se întâmplă cu ţara asta şi cu persoanele care o locuiesc,
faptul că dispare respectu reciproc şi in locul lui se cultivează nesimţirea,
că toată lumea trebuie să se simtă mai presus de ceilalţi gen: La poliţia comunitară, fata care se ocupa cu fotografia după ce îmi face poza zice "vezi poate data viitoare poate nu-l mai pierzi" F*TUŢI MORŢII M*TII DE CU*RVĂ IMBECILĂ, CINE DR*CU ŢI-A ZIS CĂ EU L-AM PIERDUT??? MAMA LA PIERDUT DEZINFORMAT-O, DACĂ NU ŞTII NU VORBI NEEDUCAT-O; LA OADICĂ e ca şi cum m-ar face hoţ fără să fiu. Nu putea să tacă şi să îşi vadă de aparatul ei fara să îi pese de mine ??? Dar nuuu, nuuu, trebuie să se simtă lumea superioară şi să dea sfaturi doar ca să se simtă ea bine. hmmm
urăsc comportamentul ţiganilor,
şi faptul că nu pot face nimic împotriva lor( vă întrebaţi dece? nu-i vorba că nu am ouă să mă bat, chiar ştiu şi îmi face deosebită plăcere să mă bat dar e ca o sabie cu doua taişiuri: daca mă bat la şcoală sau în afara îmi scade puncte la purtare sau plătesc şi amendă; ori nu mă bat şi rămân doar cu mândria şi egoul rănite. Întotdeauna am ales varianta a doua, e mai rentabilă pe termen lung)
prostia fără margini a unora,
faptul că unii sunt aşa de închişi la minte încât dacă le spui un lucru deosebit de nou ei fac glume pe seama ta şi ajungi batjocura lor. De exemplu, le-am spus şi unor ţărani( trebuia să-mi aleg alţi oameni, my bad) că există telefoane care au în componenţa lor mici panouri solare şi se pot încărca de la soare. ŞI că am un prieten care are aşa ceva(deci nu minţeam). Iar ei au început să râdă şi să facă glume de calitatea 4. Deci prostu râde de ce nu ştie...
cel mai mult urăsc oamenii care atuncicând văd un conflict pur şi simplu pun paie pe foc şi îl fac să degenereze, în loc să îl aplaneze. Presupun că simt o placere orgasmică atunci când fac acest lucru... Cam atât pentru moment.

Mă scuzaţi pentru reacţia vulgară, m-am cam aprins ....
Ai ghinionul sa te superi din orice intrebare aiurea care ti-e adresata ca si mine si tocmai de asta ni se intampla, pentru ca nu vrem sa acceptam. Eu inca n-am scapat de chestiile astea si as putea da o gramada de exemple pentru ca nu am uitat si nu o sa uit oamenii de pe "lista mea neagra". La politia comunitara scria pretul unei extrageri de cazier judiciar pe geam, dar geamul era deschis pe interior si am intrebat cat costa si..."parca dormi in picioare", asta dupa ce a terminat de vorbit la telefon, comunista dracului. Cum sa mergi la cheltuitorii de bani publici si tot ei sa puna intrebarile? si daca raspund aiurea, cum m-a si intrebat de altfel, imi spune ca el a vorbit frumos, asta s-a intamplat de 2 ori, sa nu mai zic de maestrul comunist care trebuie sa ne dea cate o palma si sa ne injure ca sa simta ca are drepturi, dar ne simtim norocosi atat timp cat daca zic cuvantul ETNIE intre "prieteni" si mi se raspunde: "CEE? HERNIE?" =)))
Si eu urasc comportamentul tiganilor care au nume de romani in buletine, deci cei infiltrati printre albi, ca sunt satre de tigani la marginea orasului nu e asa mare problema, dar sa fii obligat sa auzi cum cerseste si sa zica ca tu esti sarac ca nu-i dai, mai ales cand canta...si isi bate cu mainile pe picioare, atunci mi se duce zambetul de pe fata si mi se face sila sa mai suport "educatia" sau "cartea". Aici este problema cu noi, romanii prosti care nu luam atitudine impreuna. Exemplu: cand rade un negru de un alb, automat mai rad inca 5 albi...niciodata nu am inteles de ce...e chiar amuzant? vor sa se puna bine pe langa un declasat care are traducator cand isi face cont fb?, pentru ca ziua a doua urmeaza altul de care sa rada negrul "sef de haita".
Grasu'XxL, pe langa legea naturii, exista o singura regula pe care am invatat-o, poate o stii sau poate ar trebui sa o inveti...: NU INTERACTIONA IN NICI UN FEL CU TIGANII si intr-o luna, doua o sa uite tot mai mult ca existi. Am ajuns sa ii respect pe unguri pentru ca pastreaza o bariera spirituala de care nu pot trece cativa tigani, doar mai multi...
Acum sase ani doi tigani extraordinar de borati mi-au pus iaurt pe scaun si dupaia mi-au spus ca pleaca daca stau jos..un prieten adevarat a vazut ce se intampla si dupa mi-a spus: "Imi pare rau, nu am putut face nimic"...
Per total, si romanii sunt prosti...ungurii stau in coltul lor, tiganii ataca, deci toata lumea se preface in momentele cand vorbim intre noi...foarte rar sa mai zica unu "doar acum am realizat ca este un bufon", chiar daca atunci mai rad inca 10 de glumele lui facute pe albi..culmea..nu pe negrii. Nu cumva suntem discriminati?
Midnight_rider, amuza-te si de povestile mele, dar stim amandoi ca te prefaci ca il vezi ca fiind singurul om care vede lucrurile astea, sau vrei sa creezi o atmosfera comica.
__________________

Last edited by Nemesh17; 01-09-11 at 18:19.
Nemesh17 is offline   Reply With Quote
Old 07-09-11, 01:07   #125
Radu.

Stage 5
 
Radu.'s Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 569
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by eMH View Post
Ce intelegi tu prin "cocalar" ?
Daca poti oferi o explicatie concreta si nu luata de pe google, as fi curios sa o aud!
Bun, baiatu ala de culoare cu numar de TeXas ce ragaie a bere caruia ii cade burta peste curea injurand. Cu delea, "Mancati-as, traiti-ar, etc.etc)
(A nu se ataca ce-i care au masinile inmatriculate in Bulgaria si cei mai inchisi la ten, doamne fereste)..vorbesc de rasa aia pura.
__________________

PSA ♥♥♥
Radu. is offline   Reply With Quote
Old 16-10-11, 13:19   #126
TYGER1985

Stage 2
 
TYGER1985's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 32
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Urasc politicienii
TYGER1985 is offline   Reply With Quote
Old 24-10-11, 21:17   #127
VWfan01

Stage 5
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 887
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

urasc rromii,manelele,manelistii,parvenitii
VWfan01 is offline   Reply With Quote
Old 29-10-11, 20:34   #128
Alex30

Stage 5
 
Alex30's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 2,417
Member of:
[DACIA]
[4Wheels]
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Cand ma opreste politia
Alex30 is offline   Reply With Quote
Old 03-11-11, 20:18   #129
allexandru
Competitor CNCA

Stage 5
 
allexandru's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 697
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by Alex30 View Post
Cand ma opreste politia
+1
allexandru is offline   Reply With Quote
Old 13-11-11, 16:14   #130
flypr0ject

Stage 5
 
flypr0ject's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 946
Member of:
[Colectionar Machete]
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

urasc prostia
flypr0ject is offline   Reply With Quote
Old 23-11-11, 22:33   #131
Jink

Stage 5
 
Jink's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 345
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

urasc cand sap o groapa sa ascund un cadavru, si gasesc alt cadavru..
Jink is offline   Reply With Quote
Old 26-11-11, 15:16   #132
roberTDH

Stage 3
 
roberTDH's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 75
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

URASC copiii prosti care deseneaza cu unghia sau cu cheia sau cu ce naiba au desenat pe "zapada" de pe masina. Si portbagajul era singura piesa a masini care era vopsita bine, nu avea nici un defect, nu avea aspect de coaja de portocala, nu era matuita, lucea frumos.
Urasc multe, dar nu vreau sa imi aduc aminte ce mai urasc.

Urasc romanu care se asigura ca portiera lui se opreste in portiera masini de langa.
roberTDH is offline   Reply With Quote
Old 27-11-11, 12:29   #133
phaeton
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
phaeton's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 954
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[SKODA]
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

URASC : Romania, romanii, rromii.
phaeton is offline   Reply With Quote
Old 27-11-11, 12:38   #134
Sonny™
BMW Driver

Stage 5
 
Sonny™'s Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 4,864
Member of:
[2 Roti]
[Old School Cars]
[DreamWorks Club]
[Competitor CNCA]
[BMW]
[SKODA]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by phaeton View Post
URASC : Romania, romanii, rromii.
tu nu esti roman?
Sonny™ is offline   Reply With Quote
Old 27-11-11, 14:17   #135
giubau_v8


Stage 5
 
giubau_v8's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,787
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[MACS]
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by roberTDH View Post
URASC copiii prosti care deseneaza cu unghia sau cu cheia sau cu ce naiba au desenat pe "zapada" de pe masina. Si portbagajul era singura piesa a masini care era vopsita bine, nu avea nici un defect, nu avea aspect de coaja de portocala, nu era matuita, lucea frumos.
Urasc multe, dar nu vreau sa imi aduc aminte ce mai urasc.

Urasc romanu care se asigura ca portiera lui se opreste in portiera masini de langa.

Haha, in anglia eram in masina , asteptam pe cineva, si o proasta ce parcase langa mine, deschide usa larg, o loveste de masina mea, se uita la mine si pleaca. Nu , sccuze, s-a intamplat ceva?, Nici macar nu s-a uitat la masina.

Asa ca ar trebui sa va ganditi de 2 ori inainte sa scoateti bandourile pentru aspect placut. Pe mine m-au salvat de o reparatie destul de scumpa, idioata deschizand usa foarte energic.


Ce urasc eu cel mai mult?
Soferii idioti din trafic, ce se cred pe ''tarlaua'' lor .
giubau_v8 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -