Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Divertisment

Divertisment Glume, imagini amuzante, stiti voi, orice starneste rasul.

Reply
 
Thread Tools
Old 22-08-12, 23:08   #196
NEo007

Stage 5
 
NEo007's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,562
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Eu urasc serpii. Si aberatiile de pe forumuri
NEo007 is offline   Reply With Quote
Old 27-08-12, 15:16   #197
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

urasc masinile adp care uda strazile exact dupa ce imi spal eu masina
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 01-10-12, 20:21   #198
franz34sm
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 718
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Urasc ciuflungarii ( mucosii ) si bucurestenii. Cum am sanse, le dau in freza ca la carte.
franz34sm is offline   Reply With Quote
Old 02-10-12, 14:35   #199
!41!
Banned

Stage 5
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,397
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
[Honda]
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Impresarii ,cei ce fac parte din turme de diferite feluri si gandesc altii pentru ei, oamenii batuti in cap si fixisti si castanierii! Cei care nu sunt pasionati de nimic altceva decat de castane
Nu urasc obiecte ,plante , masini e.t.c. ci doar pe cei care le lauda peste masura E plina tara de toate categoriile de mai sus asa ca urasc Romania mai nou si ma gandesc sa plec .

Last edited by !41!; 02-10-12 at 14:46.
!41! is offline   Reply With Quote
Old 02-10-12, 19:33   #200
franz34sm
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 718
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by !41! View Post
Impresarii ,cei ce fac parte din turme de diferite feluri si gandesc altii pentru ei, oamenii batuti in cap si fixisti si castanierii! Cei care nu sunt pasionati de nimic altceva decat de castane
Nu urasc obiecte ,plante , masini e.t.c. ci doar pe cei care le lauda peste masura E plina tara de toate categoriile de mai sus asa ca urasc Romania mai nou si ma gandesc sa plec .
Pai eu nu sunt pasionat de dat castane, dar ma oblica situatia. A-mi urca tensiunea si nu am ancotro. Auzi, da plecatu asta din tara, vreau sa zic ca an alta tara sunt si mai multi handicapati, de toate natiile. An Romania este numai o natie ( roman ). Sa suporti o natie, sau o suta de natii , nu este tot una. E mult mai grav an alta tara. An alta tara sunt multe lucruri bune ( bani, sistemu, strazi bune, etc ). Numai un lucru nu e bun an alta tara, si anume oamenii, care-s mai rai decat romanii. Strainii sunt al dracului, sunt fanatici, sunt rasisti. Ce te faci ? Sti melodia aia de la Cramen Serban ? Ca strainatatea e mai amara ca moartea.....
franz34sm is offline   Reply With Quote
Old 02-10-12, 23:07   #201
fasso

Stage 5
 
fasso's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 2,045
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

daca ai veni la mine'n tara, presupunand ca as trai undeva in alta parte decat in Romania, si ai asculta Carmen Serban cu geamurile deschise in BMW-ul tau fabricat inca de pe vremea comunistilor, si eu as fi al dracului cu tine franz, fara suparare
L.E. : sunt sigur ca este unul din acele BMW-uri care face mult mai mult zgomot decat ar trebui(poluare fonica), de aceea m-am si legat de masina. A nu se intelege ca am ceva cu marca

Last edited by fasso; 02-10-12 at 23:15.
fasso is offline   Reply With Quote
Old 03-10-12, 09:07   #202
b01uxd

Stage 5
 
b01uxd's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,524
Member of:
[Oltcit]
[SEAT]
[Unknown Racers]
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by franz34sm View Post
Urasc ciuflungarii ( mucosii ) si bucurestenii. Cum am sanse, le dau in freza ca la carte.
sti care e problema cu Bucurestiul? ca au ajuns chiar si bucuresteni nascuti aici de multe generatii sa nu il mai suporte din cauza ca in ultimii 50 de ani s-au strans aici toate gunoaiele tarii, toti nemancatii care se bucura la apa calda si la kfc, toti ruptii care zic ca nu se gaseste nimic de munca in restul tarii cand de fapt oamenii adevarati se descurca oriunde si sunt mii de exemple de oameni care s-au realizat in afara Bucurestiului....dar nu, Bucurestiul e "The Romanian Dream"
__________________

B01UXD-Oltcit 1.3 air cooled boxer engine runin' on nitro
B02UXD-Seat Leon 1m (EX) 1.6 16v gone but not forgotten
B02UXD - Honda Civic EJ6 Black Widow b18T
B03UXD-AlfaRomeo 147 (EX) bella donna
B03UXD-Honda Civic EG3 (EX) Red Rocket b20 VTEC
B03UXD-AlfaRomeo Giulietta 2.0 JTDM Snow White
B100UXD-Dacia Logan 2 Prestige DCI daily mule
B101UXD-Oltcit Club 11 RM New old school
B102UXD-Seat Leon Cupra R 1m (EX) Red Pig
B103UXD-Seat Leon Cupra 1p Stage 2+ White Comet
b01uxd is offline   Reply With Quote
Old 03-10-12, 09:27   #203
franz34sm
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 718
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by fasso View Post
daca ai veni la mine'n tara, presupunand ca as trai undeva in alta parte decat in Romania, si ai asculta Carmen Serban cu geamurile deschise in BMW-ul tau fabricat inca de pe vremea comunistilor, si eu as fi al dracului cu tine franz, fara suparare
L.E. : sunt sigur ca este unul din acele BMW-uri care face mult mai mult zgomot decat ar trebui(poluare fonica), de aceea m-am si legat de masina. A nu se intelege ca am ceva cu marca
Stai un pic ca eu nu fac din astea. Nu mi-am luat Bmw ca sa ma dau smecher. Si Bmw-u meu arata bine, fara rugina, fara toba sport, fara filtru conic - sa faca mai mare zgomot, fara subwofer sau alte cacanarii. Deci te-ai anselat in privinta mea. Ai crezut ca sunt si eu un cocalar, sau un ciuflungar ? Strainii nu de aia nu ma suporta pt ca am Bmw, sau pt ca ascult muzica an masina. Ci pt simplul fapt ca sunt strain. Se uita urat la mine fara motiv. Nici politia nu suporta strainii, si aia se uita urat la noi. Se vede ca n-ai trait an strainatate, de aia nu sti tu astea. Eu nu-s genul de om care se plimba cu masina noaptea cu muzica la maxim, ca sa trezesc din somn pe toata lumea. Asta fac sarbii si turcii si restu natiilor. An Romania nu ma pot duce anca, pana n-am bani de locuinta. Ca la parinti nu vreau sa stau, sa traiesc cu una care are locuinta nu vreau, ca sa-mi zica dupa cativa ani - ia-ti bagaju si carate din casa mea, daca nu e asa cum vrea ea ( ei ) sa fie. Deci n-o sa fiu sluga nimanui. Si eu, sunt de parere ca numai tiganii umbla cu Bmw-uri si Mercedesuri. De aia mi-am schimbat masina, si mi-am luat un giug de Nisan, ca sa nu fiu comparat cu tiganii. Binee, nu-i bag pe toti antr-o oala, dar cam 80% cam asa e.
franz34sm is offline   Reply With Quote
Old 03-10-12, 09:40   #204
franz34sm
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 718
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by b01uxd View Post
sti care e problema cu Bucurestiul? ca au ajuns chiar si bucuresteni nascuti aici de multe generatii sa nu il mai suporte din cauza ca in ultimii 50 de ani s-au strans aici toate gunoaiele tarii, toti nemancatii care se bucura la apa calda si la kfc, toti ruptii care zic ca nu se gaseste nimic de munca in restul tarii cand de fapt oamenii adevarati se descurca oriunde si sunt mii de exemple de oameni care s-au realizat in afara Bucurestiului....dar nu, Bucurestiul e "The Romanian Dream"
Zici tu ceva. Hai sa nu-i bag pe toti antr-o oala. Mai demult treceau cativa bucuresteni prin SM, si m-au antrebat daca nu stiu unde vine - nu stiu ce cautau ei. I-am spus ca nu stiu. Si din cauza asta se dadeau la mine ( ca baa fraiere, esti smecher ? ) si din astea. Anu asta am fost in Oradea si venea un bucurestean cu masina in spatele meu, asa cu viteza, si ma claxona sa ma dau din drum ca el vine cu viteza. I-am arata semn prin oglinda ca ce .... mea vrei ? La care el ma depasea si ma injura de numa. La care eu i-am dat gaz sa ma tin dupa el sa-i dau cateva capace din alea zdravene, da nu m-a tinut masina. Masina lui era mai puternica. Amputiti de bucuresteni. Sa nu mai vorbesc de circulatia din Bucuresti. Pardon, nu toti, doar asa 80 %. Mai sunt si exceptii, sa nu-i bag pe toti antr-o oala. Ca s-or supara ceilalti pe mine.
franz34sm is offline   Reply With Quote
Old 03-10-12, 10:08   #205
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by franz34sm View Post
Zici tu ceva. Hai sa nu-i bag pe toti antr-o oala. Mai demult treceau cativa bucuresteni prin SM, si m-au antrebat daca nu stiu unde vine - nu stiu ce cautau ei. I-am spus ca nu stiu. Si din cauza asta se dadeau la mine ( ca baa fraiere, esti smecher ? ) si din astea. Anu asta am fost in Oradea si venea un bucurestean cu masina in spatele meu, asa cu viteza, si ma claxona sa ma dau din drum ca el vine cu viteza. I-am arata semn prin oglinda ca ce .... mea vrei ? La care el ma depasea si ma injura de numa. La care eu i-am dat gaz sa ma tin dupa el sa-i dau cateva capace din alea zdravene, da nu m-a tinut masina. Masina lui era mai puternica. Amputiti de bucuresteni. Sa nu mai vorbesc de circulatia din Bucuresti. Pardon, nu toti, doar asa 80 %. Mai sunt si exceptii, sa nu-i bag pe toti antr-o oala. Ca s-or supara ceilalti pe mine.
tare frustrat mai esti...
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 03-10-12, 10:47   #206
b01uxd

Stage 5
 
b01uxd's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,524
Member of:
[Oltcit]
[SEAT]
[Unknown Racers]
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by franz34sm View Post
Zici tu ceva. Hai sa nu-i bag pe toti antr-o oala. Mai demult treceau cativa bucuresteni prin SM, si m-au antrebat daca nu stiu unde vine - nu stiu ce cautau ei. I-am spus ca nu stiu. Si din cauza asta se dadeau la mine ( ca baa fraiere, esti smecher ? ) si din astea. Anu asta am fost in Oradea si venea un bucurestean cu masina in spatele meu, asa cu viteza, si ma claxona sa ma dau din drum ca el vine cu viteza. I-am arata semn prin oglinda ca ce .... mea vrei ? La care el ma depasea si ma injura de numa. La care eu i-am dat gaz sa ma tin dupa el sa-i dau cateva capace din alea zdravene, da nu m-a tinut masina. Masina lui era mai puternica. Amputiti de bucuresteni. Sa nu mai vorbesc de circulatia din Bucuresti. Pardon, nu toti, doar asa 80 %. Mai sunt si exceptii, sa nu-i bag pe toti antr-o oala. Ca s-or supara ceilalti pe mine.
exact, cum zici si tu, 80 % sunt jeguri si majoritatea sunt primii din familia lor care nu umbla desculti
b01uxd is offline   Reply With Quote
Old 03-10-12, 12:40   #207
fasso

Stage 5
 
fasso's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 2,045
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Quote:
Originally Posted by franz34sm View Post
Zici tu ceva. Hai sa nu-i bag pe toti antr-o oala. Mai demult treceau cativa bucuresteni prin SM, si m-au antrebat daca nu stiu unde vine - nu stiu ce cautau ei. I-am spus ca nu stiu. Si din cauza asta se dadeau la mine ( ca baa fraiere, esti smecher ? ) si din astea. Anu asta am fost in Oradea si venea un bucurestean cu masina in spatele meu, asa cu viteza, si ma claxona sa ma dau din drum ca el vine cu viteza. I-am arata semn prin oglinda ca ce .... mea vrei ? La care el ma depasea si ma injura de numa. La care eu i-am dat gaz sa ma tin dupa el sa-i dau cateva capace din alea zdravene, da nu m-a tinut masina. Masina lui era mai puternica. Amputiti de bucuresteni. Sa nu mai vorbesc de circulatia din Bucuresti. Pardon, nu toti, doar asa 80 %. Mai sunt si exceptii, sa nu-i bag pe toti antr-o oala. Ca s-or supara ceilalti pe mine.
se stie ca marea majoritate a soferilor bucuresteni sunt facuti sa conduca numai in bucuresti, in conditii de trafic greu, injuraturi, claxoane, etc. in general, daca-i scoti pe un DN sau pe vreo autostrada se pierd, ori merg extraordinar de tare si agresiv, ori n-o scot din 50-60 kmh, fie ca e localitate sau in afara ii urasc de-a dreptul pe cei pe care-i zaresc in oglinda ca stau la 30 de cm de bara bea si fac valuri cand pe stanga cand pe dreapta, ca vezi domne, ei se grabesc, si vor sa depaseasca, dar fara sa stie ca mai sunt si curbe, mai e si drumul nasol, etc, si probabil ca eu merg incet cu un anumit motiv.
fasso is offline   Reply With Quote
Old 15-12-12, 12:22   #208
paulito

Stage 2
 
Join Date: Feb 2012
Posts: 55
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Fleoasca.
paulito is offline   Reply With Quote
Old 16-12-12, 16:24   #209
franz34sm
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 718
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

Urasc in primul rind ochelaristii. Apoi mustaciosii, pletosii, chelosii.
franz34sm is offline   Reply With Quote
Old 16-12-12, 17:17   #210
apache

Stage 5
 
apache's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,150
Default Re: Ce urasti cel mai mult?

de ce ma ? ca eu am inceput sa chelesc un pic...si cica ar trebuii sa port si ochelari (am o leaca de dioptrie) ..ce-ai cu noi?
apache is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -