Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ce urasti cel mai mult? (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/185685-urasti.html)

JunKer_hP 29-04-10 22:19

Ce urasti cel mai mult?
 
eu....femeile "fara cur" imbracate in latex si berea Skol voi?

22VIN 29-04-10 22:28

Re: Ce urasti cel mai mult?
 
Femeile foarte grase imbracate in haine stramte. ih..
Cluburile de genul Expirat, Goblin etc

morpheusmaster 29-04-10 22:48

Re: Ce urasti cel mai mult?
 
PERIOADA IN CARE TRAIESC, TARA ASTA, CURVELE, BAMBILICII DE DOROBANTI, MANELISTII, MELTENII, MANELELE, PROSTIA, MINCIUNA, IAR CURVELE, RUSII, MAHMUREALA, ASTEPTAREA and the list can go on and on...

mafiozzo 01-05-10 21:26

Re: Ce urasti cel mai mult?
 
topicu asta..:))

AG-20-MCA 02-05-10 12:04

Re: Ce urasti cel mai mult?
 
1 Attachment(s)
masina asta o urasc ce-l mai mult si bineinteles pe cei din ia :lol::lol::evil:

StreetStyle22 02-05-10 12:43

Re: Ce urasti cel mai mult?
 
"barbatii" ce isi bat femeiile. :)

ZaNe94 02-05-10 17:32

Re: Ce urasti cel mai mult?
 
pai sunt multe:
-soneria ceasului desteptator (ma rog telefonu)
-cei ce nu inteleg conceptul "oamenii sunt diferiti"
-fetele grase, imi par niste nesimtite, sa alerge pana iese ***u din ele.(nu rad de ele ca nu e problema mea)
-melodia aia cu "jeff hooo" (nu stiu cum se cheama, da am stat o vara mai mult la pat si a trebuit sa ascult radio, fara tv si altele, si mereu, jeff hooou), melodia aia cu "morena, morena"
-o buna parte din profi
-cei impotriva motociclismului (dupa un accident de scuter toate rudele au fost cu gura pe mine mai bine de 6 luni, inca se mai iau de mine dupa cativa ani)
-orasul focsani
-manele, ma rog, la petreceri merge, da atat.
-telefoanele cu clapita sau sanie (telefonu trebuie sa fie dintr-o bucata)
-sa fiu tarat dupa ai mei cand se duc ei la prietenii lor (nu mai stau eu sa pun mainile la urechi cand spune unu o prostie si sa le servesc lor la mese)
-vanatoarea dupa cocalari si in general mistocareala asta intre "specii", e exagerata. plus ca se mai trezeste unu ca mine de clasa a 9-a sa vorbeasca de incultura si alte chestii, la dracu, ce cultura poti avea in clasa a9-a?!?! si daca e sa o luam asa trebuie sa existe oameni de toate felurile.

acum nu imi mai amintesc. dar mai sunt.

ZaNe94 02-05-10 19:42

Re: Ce urasti cel mai mult?
 
totusi de ce urasc unii curvele. lasale sa fie. trebuie si de alea, de ce?, pentru ca biaetii vor. oric um sunt mai multe femei deci este loc si de panarame si de fete cuminti cate una pentru fiecare intr-un final. dar pana atunci trebuie distractie.

RIcKO 02-05-10 19:47

Re: Ce urasti cel mai mult?
 
Urasc Romania , Basescu, Boc etc .....

Darius DMS 02-05-10 21:18

Re: Ce urasti cel mai mult?
 
mai totul....inafara de masini,fete,tuning,machete si evident...Ferrari:))

nutzuXXL 02-05-10 21:58

Re: Ce urasti cel mai mult?
 
il urasc pe base + satra lui de la udrea la boc , pe frustratii care se trezesc sa-ti zgarie masina si nu in ultimul rand poponarii

Nemesh17 03-05-10 11:10

Re: Ce urasti cel mai mult?
 
Cel mai mult urasc tziganii, care sunt romani doar in acte, nu prea sunt oameni in tzara asta care sa isi vada de treaba lor, eventual straini, dar EI sunt de o prostie care nu se mai termina.

DTH 03-05-10 11:17

Re: Ce urasti cel mai mult?
 
De ce să urăsc ceva ? Dacă nu-mi place ...nu dau atenţie sau nu iau :-)

dog99 03-05-10 12:57

Re: Ce urasti cel mai mult?
 
sa ma trezezsc dimineata sa vin la munca

Craxy 04-05-10 12:47

Re: Ce urasti cel mai mult?
 
tiganii,cocalarii,combinatozaurii,printesele de club,curvele,bagaboantelede zi cu zi,profii din FSEGA,prostia,indiferenta,invidia,rezervoru ca e mai mereu gol:)si motorina scumpa,oamenii care nu stiu sa asculte...si multe altele


All times are GMT +2. The time now is 06:33.

- Copyright 2024 4Tuning