Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > MITSUBISHI > Alte discutii Mitsubishi

Reply
 
Thread Tools
Old 28-06-08, 19:46   #1
Nosfyrus

Stage 1
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 11
Default Eclipse 99 HELP

Salutare tutoror. Vreau sa achizitionez un Eclipse din 99 si sa ii fac tuning interiror si exteriror.Vreau sa o fac dupa eclipse-ul din Fast and Furious. Acum am o intrebare legata de paint. Cam cat ma costa sa o vopsesc ? Nu vreau sa fie de mantuiala...Si costume paint-ul albastru de pe partea din spate. cam cat ar costa... Iar daca are cineva Body-kituri, sau alte accesorii de vanzare pt eclipse 99 let me know.

Asa vreau sa iasa masina:

http://homepage.usask.ca/~skf147/199...%20Eclipse.jpg


Daca aveti part-uri sau orice ce ar prinde bine PM sau post. Multumesc
Nosfyrus is offline   Reply With Quote
Old 29-06-08, 10:57   #2
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Eclipse 99 HELP

Nu ca as fi mare cunoscator,DAR o vopsea de genul acelate costa lejer 1000 euro.Mai adauga cel putin 3000 euro pentru jante,bodykit si interior. Acum nu stiu cat te va costa masina stock. Te sfatuiesc sa intri pe sectiunea bazar pentru ca acolo sigur vei gasi ce ai nevoie
__________________
I rise and u FALL!!!
dexter_20 is offline   Reply With Quote
Old 29-06-08, 18:06   #3
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: Eclipse 99 HELP

vopseaua in sine e scumpa. plus manopera... te duce.dar ala cred ca e un vinil, si nu cred ca ai vrea sa ai o masina la fel ca altii 1000 sau 10 000 de insi.daca tot vrei ceva frumos fa ceva personalizat, sa stii ca ai decat u
vacaroz is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -