Re: Logan facelift
...nu mi'a placut dacia nici o data, nici ca echipari dar mai ales ca design. Acum... recunosc cu mana pe inima ca noul logan imi place, imi place botul, spatele, interiorul, echiparea (cel de 10300 euro). A spus mihaywyp mai sus ca "fiecare cu gusturile lui" sunt perfect de acord. Nu imi place vechiul logan si nu imi place nici sandero dar mi'ar placea sa am noul logan 1.6 16v (cel de 10300 euro).
|