Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Dacia (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia.html)
-   -   Logan facelift (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia/83300-logan-facelift.html)

Yonut_a 04-07-08 12:25

Logan facelift
 
4 Attachment(s)
Deci ce parere aveti??Mie personal imi place mai alea spatele si interiorul de la portiere care in sfarsit este negru

kapa_krs88 05-07-08 17:21

Re: Logan facelift
 
1 Attachment(s)
spatele imi place, fata nu prea....
interiorul este frumos, dar primele doua varinate nu sunt prevazute cu "manerul gri", ramane exact ca pana acum (acelas lucru si la sandero)

W Y P 05-07-08 23:07

Re: Logan facelift
 
spatele e mai frumos ca la cel vechi...dat despre fata...e ingrozitoare...fiecare cu gusturile lui....

Catalin_BMW 22-07-08 15:33

Re: Logan facelift
 
...nu mi'a placut dacia nici o data, nici ca echipari dar mai ales ca design. Acum... recunosc cu mana pe inima ca noul logan imi place, imi place botul, spatele, interiorul, echiparea (cel de 10300 euro). A spus mihaywyp mai sus ca "fiecare cu gusturile lui" sunt perfect de acord. Nu imi place vechiul logan si nu imi place nici sandero dar mi'ar placea sa am noul logan 1.6 16v (cel de 10300 euro).

W Y P 22-07-08 21:35

Re: Logan facelift
 
stie cineva daca au inceput sa se achizitioneze accesorii tuning pentru noul logan ? 8)

Soso1990 29-07-08 22:40

Re: Logan facelift
 
2 Attachment(s)
Da chiar, stie cineva daca s-a modificat vreun Logan Facelift....?? in urmatoarele maxim 3 luni intentionez sa imi iau si eu unul si nush cum sa il fac, se risca cineva la un VT? am facut eu ceva in paint, la plictiseala....pentru ca Corelu e mort...:evil:

D-FENS 15-10-08 22:12

Re: Logan facelift
 
Cred ca era bine daca vopseau si grila in culoarea caroseriei,cum era inainte.

ciprianeduard 03-11-08 20:38

Re: Logan facelift
 
Grila o poate vopsi cine vrea ca pe langa 10300 eu nu cred ca mai conteaza maxim 100 eu (vopsita la cuptor chiar si la firma de unde o cumperi dar daca are si service ) si chiar si capacele de la proiectoare.

ROAD EMPIRE 08-11-08 12:29

Re: Logan facelift
 
Pi nu e asa grozav!

IF 02 JJW 15-11-08 13:04

Re: Logan facelift
 
1 Attachment(s)
MCV facelift

woody_jante 22-02-09 00:22

Re: Logan facelift
 
2 Attachment(s)
SI BERLINA FICELIFT

Lymbutza 24-02-09 19:23

Re: Logan facelift
 
parerea mea :
+ estica spate
+ interiorul
+oglinzi (nu imi plac cele vechi de nici un fel)

-Grila fata (mie mi se pare foarte de prost gust)


All times are GMT +2. The time now is 22:49.

- Copyright 2026 4Tuning