pai... tu daca ai coborat masina e clar ca nu mai poti sa te urci pe bordura sau io stiu ce, fara sa o atingi.
cel mai bine... nu te mai urci pe bordura, decat sa pui tabla aia...
oricum daca o pui acolo o sa se stranga apa, noroi crengi...copii

, intre podea si tabla aia... si dupaia o ia rugina mai mult...