Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Comunitatea globala 4Tuning

Comunitatea globala 4Tuning Aici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 21-12-04, 23:44   #61
dsign

Stage 5
 
dsign's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 747
Member of:
[DACIA]
Default

mai bine tacem cu totii si asteptam sa se faca oamenii bine. dupa aia le dati suturi in c..r sa nu mai faca... asta zic io.

numai sa se faca bine.
dsign is offline  
Old 21-12-04, 23:46   #62
luca

Stage 5
 
luca's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 1,491
Member of:
[2 Roti]
Default

Doamne ajuta si sa speram la cat mai bine, nici unul nu merita asa ceva.
luca is offline  
Old 21-12-04, 23:52   #63
aicad

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 719
Member of:
[REDACTOR 4TUNING]
Default

NIMENI nu merita asa ceva
aicad is offline  
Old 21-12-04, 23:54   #64
dsign

Stage 5
 
dsign's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 747
Member of:
[DACIA]
Default

chiar ca nimeni nu merita asa ceva... parca zicea cineva pe aici ca inca mai erau constienti dupa accident. foarte nasol.
dsign is offline  
Old 22-12-04, 00:08   #65
ducu

Vicepresedinte Insomnia Racing

Stage 4
 
ducu's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 230
Member of:
[Insomnia]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Tocmai m-am intor de la locul accidentului....am vazut mashina......sper sa fie bine...
Am intzeles ca starea lui se stabilizase cit de cit!
Sanatate....shi noi totzi sa avem grija...pentru ca \"un moment\" poate distruge viatza noastra cit shi a altora (chiar daca ne credem zmei shi ca noua nu ni se va intimpla).
Sanatate!
__________________
== EVO IX ==
=INSOMNIAC=
ducu is offline  
Old 22-12-04, 00:13   #66
bavareze

Stage 4
 
bavareze's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 254
Default

unde se afla masina in acest moment?
bavareze is offline  
Old 22-12-04, 00:16   #67
ducu

Vicepresedinte Insomnia Racing

Stage 4
 
ducu's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 230
Member of:
[Insomnia]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

E imprpropriu spus mashina.... e un morman de fiare!
Trasa pe o strada perpendiculara cu Sos. Kisselef (Arcul de Trumf-Casa Scinteii)... dar mi s-a facut parul de gaina cind am vazut-o!
ducu is offline  
Old 22-12-04, 03:50   #68
Lry_ice

Stage 2
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 30
Default

Am aflat ca Pao a suferit o operatie la cap dar totul e ok. Pasagerul desi auzisem ca e ceva mai bine...acum am auzit ca e in coma si el dupa ce a suferit o operatie care a durat 8 ore la picioare. In legatura cu accidentul din cate am auzit eu mai era cineva cu un Jeep (posibil o fata) cu care se luase Pao la intrecere. Un participant la trafic a sesizat ca Pao accelera rau masina inca din intersectie de la Piata Presei. Eu cand am fost sa vad accidentul cam la 30 min dupa ce s-a intamplat incepuse sa ninga putin deci nu era timp de curse. O sa isi revina Pao ca e tare.....e baiat bun si il iubeste toata lumea.
Lry_ice is offline  
Old 22-12-04, 08:34   #69
luca

Stage 5
 
luca's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 1,491
Member of:
[2 Roti]
Default

Noi inca ne rugam si speram sa scape amandoi.
luca is offline  
Old 22-12-04, 09:56   #70
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default

LRY nu stiu de unde ai auzit tu astea dar iti zic eu de la spital ca:
- PAO e in coma si a suferit o operatie pe creier deoarece dupa accident ii fusese luat scalpul si creierul inundat de sange. Momentan inca e in coma iar doctorii nu mai zic nimica referitor la starea lui.
- Celalalt baiat a suferi o operatie la un picior si va urma Joi operatia si la celalalt picior. Operatia nu a durat 8 ore si nu este in coma. Azi chiar nu va fi sedat ca sa poata fi intrebat unde mai are dureri.
__________________


VW Vento VR6 2800cc - First Love
BMW E46 - Almost ready
B|shOp-VR6 is offline  
Old 22-12-04, 10:04   #71
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

Haidetzi sa nu vb despre supozitii si din auzite... Sa lasam oamenii sa se odihneasca in liniste, iar noi sa ne rugam ca vor iesi pe picioarele lor din spital... Va rog, terminati cu aceste discutii. Habar nu veti ce rau ar putea face unui membru al familiei sau prieten apropiat daca citeste ce ati scris voi...
Hondarul is offline  
Old 22-12-04, 10:42   #72
Ford_V6

Stage 5
 
Ford_V6's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 2,103
Member of:
[MERCEDES]
[FORD]
Default

AMA tata tu oricum ai 7 vieti . . . . esti iubit de Dumnezeu mai mult decat noi toti la un loc . . . .

Sa speram ca PAO si prietenul lui vor scapa cu viata . . . . poate invatam si noi ceva din tragediile astea . . . . .
__________________
punktsidelacapat.ro
Ford_V6 is offline  
Old 22-12-04, 10:45   #73
ZUZG7
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
ZUZG7's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 300
Member of:
[4 Speed Squad]
[2 Roti]
Default

Anul acesta am trecut printr-un moment asemanator - un vechi prieten din liceu a murit intr-un accident pe drumul dintre Tecuci - Galati intrand intr-un pom cu 170 Km/h .
Bineinteles ca si atunci , chiar la inmormintare se auzeau voci care de care mai ironice - inconstientul , lipsa de luciditate etc . Domnilor cu tot respectul care nu gasiti ceva bun de spus , mai bine taceti .
Dumnezeu sa aiba grija de ei , si sa speram ca vom apuca ziua cind vor iesi pe poarta spitalului pe picioarele lor .
__________________
ZUZG7 is offline  
Old 22-12-04, 13:27   #74
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"luca\"
Quote:
colegii tai din club au aceeasi parere?
Nu avem aceiasi parere, aceea este o parere personala, parerile clubului le formulam printr-un purtator de cuvant.

Imi pare rau ca a trebuit aici sa raspund la niste lucruri aiurea.
Dumnezeu sa-i ajute pe baieti si sper sa invatam cat mai multe din aceasta intamplare tragica.
daca exprimati parerile prin purtator de cuvant, de ce iti exersezi agresivitatea cu mine in numele tuturor din club?

si nu stiu la ce ai raspuns, NU TE-AM INTREBAT PE TINE NIMIC
este foarte urat ca te simti obligat sa te porti agresiv si culmea, pe ambele posturi in leg cu accidentul,
SI ATACI OAMENI CARE NU TI-AU SPUS NIMIC !
un vicepresedinte al unui club, apoi pe mine iarasi...

ai 24 ore in care te apar de a mai intra intr-un loc populat cu oameni care te irita atat de mult
Gratzian is offline  
Old 22-12-04, 13:50   #75
Rabanne

Stage 5
 
Rabanne's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 617
Default Hmm...

Multi dintre cei care comenteaza altruistic pe aici si arata compasiune pt PAO il cunosc destul de bine si cat era sanatos si in puteri il injurau si il blamau cu tot arsenalul de injurii posibile.Acum toti se intorc catre el si arata mila si compasiune maxima , il invoca pe CEL de sus etc.Prea multa ipocrizie....Este adevarat ca ce i s-a intamplat este groaznic si nici un crestin veritabil nu poate sa nu-i doreasca sa-si revina, pana si eu care recunosc ca am avut diverse \"probleme\" cu el si nu l-am avut niciodata la suflet , ii doresc sa-si revina sa-i trag cateva palme dupa ceafa ca nu a vrut sa inteleaga niciodata anumite sfaturi care i-au venit la un anumit moment.Dar nu vi se pare ca sunteti cam prea pomposi in declaratii?Adunari pe la spitale ca sa aratati ce?Cat l-ati iubit pe PAO?Ce marinimosi sunteti voi si cat bine ii doriti?Cine simte intr-adevar compasiune pt el o tine in suflet si se roaga fara sa arate nimanui asta , restul este doar ipocrizie totala.Imi cer scuze daca am atins pe cineva cu cuvintele mele,cineva care n-ar fi trebuit sa se simta...Ele aveau alta destinatie!
Rabanne is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -