Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Si la bine si la rau (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/3024-rau.html)

luca 21-12-04 12:35

Si la bine si la rau
 
Cred ca ati aflat cu toti despre gravul accident de aseara in care a fost implicat PAO, eu nu-l cunosc personal, dar sigur ne-am intalnit la multe curse cum am facut cu majoritatea de aici si mi se pare normal sa fim alaturi de ei si in momentele grele.
Convoc o intalnire a tuturor pasionatilor de masini si viteza, pt. a fi alaturi de unul dintre noi, si sa speram ca scapa cu bine.
Diseara in fata Spitalului Floreasca sa ne strangem macar din respect pt. un baiat care a impartasit aceiasi pasiune cu noi.
Dumnezeu sa-i ajute.

Dupa ora 7 in fata la spital, oricum ne gasim acolo, sa aratam lumii ca suntem oameni nu niste infractori.

Mr.Nice 21-12-04 12:42

O sa incerc sa ajung, mi-am pierdut anul acesta 3 prieteni si 2 prietene in accidente de masina....




PEACE
:peace:

Lry_ice 21-12-04 12:49

Eu o sa vin. Il cunosc foarte bine pe PAO. Sper sa scape cu bine :(( . Stabiliti o ora ca sa ne intalnim la Floreasca.[/list][/code][/u]

maryo 21-12-04 12:50

Am sa vin si eu!
Pe cel din dreapta il cunosteam !Pe PAO mai putin!
Nu conteaza asta!

SpeedeR 21-12-04 12:56

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

de asta ma temeam cel mai rau...sa aud ca unul dintre noi a suferit un accident... :cry: :cry: :cry: Sa speram ca o sa scape cu bine din asta...

LA 7 la FLoreasca da?! :cry:

EvLSant0S 21-12-04 12:57

Pana atunci faceti bine si rapiti 20 de minute din timpul vostru si aprindeti o lumanare la vii ptr Pao si cel din dreapta :( :( poate .... Doamne Ajuta :(

tekno 21-12-04 13:01

imi pare rau sa citesc aceste randuri, nu demult a avut loc shi la cluj un accident, tragic in care shoferul shi-a pierdut viatza, yo nu-l cunoshteam da' multzi dintre prietenii mei l-au shitut, mare pacat... :cry:
dumnezeu sa le-ajute baietzilor shi sa se faca bine

Lry_ice 21-12-04 13:01

Cand l-a luat Salvarea era constient era cat de cat bine si dupa aia la spital a intrat in coma :( :( :(

Ford_V6 21-12-04 13:06

SA DEA DUMNEZEU SA SCAPE CU BINE PAO SI PRIETENUL SAU . . . .

. . . . . EU STIU CE INSEAMNA SA FII PRINS INTR-UN MORMAN DE FIARE CONTORSIONATE . . . . .

VITEZA UCIDE . . . . INTELEGETI . . . . DACA IN FORMULA 1 SAU IN WRC UNDE SUNT CEI MAI BUNI PILOTI CU CELE MAI BUNE MASINI PE PISTE INCHISE TOT SE INTAMPLA TRAGEDII . . . .PE STRAZI NU AVEM NICI O SANSA LA 200 LA ORA :( :( :(

NE VEDEM DISEARA LA FLOREASCA . . . CAT MAI MULTI . . .

B|shOp-VR6 21-12-04 13:08

PAO e in coma fiind tinut in viata de aparate, are plamanul perforat, bazinul dizlocat si a suferit o operatie la cap. Urmatoarele 24 de ore sunt critice. Multiple leziuni la cap.

Cel din dreapta, multiple fracturi la picioare si stare stabila in general. Va suferi operatii pentru fracturi.

Dumnezeu sa-i ajute!

Lry_ice 21-12-04 13:10

3 Attachment(s)
Poze de la accident!

luca 21-12-04 13:17

Dumnezeu sa-i ajute, foarte grav accidentul.
Putem decat sa speram si sa ne rugam. :cry: :cry: :cry: :cry:

Bogdan_16v 21-12-04 13:17

Le doresc insanatosire grabnica, sa ai parte de asa ceva in preajma Craciunului e mai mult decat tragic...
Inca 1 data, asta poate deservi ca un exemplu pentru toti cei care afirma ca \"ilegalele prin oras e misto\"...sa va intre bine in cap ca viteza ucide intr-o secunda, poate chiar si mai putin! Bravura pe strazile publice nu are nici un rost si nu poate duce decat la suferinta.
D-zeu sa ne ocroteasca pe toti!

B|shOp-VR6 21-12-04 13:23

Inainte sa mergeti ganditi-va si la repercusiuni si ce simte familia celor doi. Nu cred ca ar putea face fata tuturor vorbelor care se vor auzi inevitabil in randul celor care vor veni si tutror presupunerilor. Mai bine asteptati sa se mai linisteasca lucrurile, asta e parerea mea.

luca 21-12-04 13:34

Oricum eu spun sa ne adunam macar sa fim in apropierea lor, nu in spital ca doar nu o sa deranjam atata lume. Dar macar sa aratam ca tinem la ai nostri si ca o sa fim langa ei in orice situatie. Eu nu ma simt impacat daca stau aici iar el se zbate intre viata si moarte, putea fi acolo oricare dintre noi, si sper ca macar din respect sa nu iasa vorbe urate.
Sa speram ca macar acum sa fim civilizati si sa trecem pe acolo macar asa in semn de recunostinta pt. fratii nostri.
Eu voi fi acolo, si cred ca daca familia va vedea cata lume tine la el va fi mai impacata si poate ne va vedea si cel de sus si il va ierta.
Doamne ajuta.


All times are GMT +2. The time now is 16:25.

- Copyright 2024 4Tuning