De cand am masina 316 motor m40 nu pot sa i aduc relantiu la normal, tot in 1000-1100 de turatii imi sta!Recent l am schimbat cu unul bun si mai nou e ca imi moare motorul, i am scos mufa si e ok , merge. Mi a zis cineva sa curat regulatorul ala de relanti. intrebarea mea e .... cu ce sa-l curat??.....daca are cineva o idee... va rog