Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > AUDI > Alte discutii Audi

Reply
 
Thread Tools
Old 15-06-13, 02:16   #1
mihai_8230

Stage 1
 
Join Date: Jun 2013
Posts: 23
Default audi 100 sau a6?

Am o nelamurire cu in legatura cu masina ,in talon scrie audi 100,capacitate 2461 cm,85 kw,tip motor AAT,am cautat pe net si acest model e prevazut cu 6 trepte,al meu are 5,am caroserie de a6,sa inteleg ca si cutia este de a6 1994-1997?
mihai_8230 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -