Salutare, Cristi ma numesc si am o nelamurire legata de diferentele dintre audi a4b5 modelul de pana in 1997-'98 si cel de dupa, pana in 2001. Din cate am vazut eu , la interior sunt aduse cateva modificari si in ceea ce priveste sistemul de deschidere al usilor, au pus alte "clante". As vrea sa stiu daca exista modificari in ceea ce priveste caroseria, pentru ca ma gandesc daca ar merge modificat un audi a4b5 normal, ca sa arate ca un facelift. Multumesc mult.