Member of: [BMW] [Anonymous Motorsport ] [FOTO] [PARTICIPANT CURSE]
acum ce faci ? pui poze cu brunete in .. situatii de genul ?
vrei sa caut cu blonde ?
umplu forumul .. hai sa-i mai lasam si pe altii sa zica ce au de zis
De ceva timp am descoperit ca simt o atractie ceva mai speciala fata de blonde.
Blondele dupa parerea mea,sunt mai senzuale iar daca mai au si ochii albastrii...
Sunt mai \"bune\" decat celelalte
aoleuuuuuuuuuuuuu
bai toate pustoaicele de 12-13 ani ca sa para si ele mai mature se vopsesc blonde....ntz ntz ntz
grow up kidz....
si apoi cand le vine mintea la cap,revin la culoarea lor naturala.
adica:satene,brunete,etc
\"pedofililor\"
Member of: [BMW] [Anonymous Motorsport ] [FOTO] [PARTICIPANT CURSE]
Re:
Quote:
Originally Posted by \"needBrain\"
aoleuuuuuuuuuuuuu
bai toate pustoaicele de 12-13 ani ca sa para si ele mai mature se vopsesc blonde....ntz ntz ntz
grow up kidz....
si apoi cand le vine mintea la cap,revin la culoarea lor naturala.
adica:satene,brunete,etc
\"pedofililor\"
aoleuuuuuuuuuuuuu
bai toate pustoaicele de 12-13 ani ca sa para si ele mai mature se vopsesc blonde....ntz ntz ntz
grow up kidz....
si apoi cand le vine mintea la cap,revin la culoarea lor naturala.
adica:satene,brunete,etc
\"pedofililor\"
Alooo,domnu,pardon...
Sper ca nu la mine te refer-ai ca s-ar putea sa schimb registru.