Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 14-08-08, 21:54   #181
Hori
VW Driver

Stage 5
 
Hori's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 507
Member of:
[VW]
Default Re: Un barbat de vis;)

Cred ca si de John Hancock alias Willy va place nu ? uite si o poza belea...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	hancock.jpg
Views:	84
Size:	112.3 KB
ID:	616148  
Hori is offline   Reply With Quote
Old 20-08-08, 20:08   #182
Lauryn

Stage 2
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 70
Member of:
[Hyundai]
Default Re: Un barbat de vis;)

Quote:
Originally Posted by Hori View Post
Cred ca si de John Hancock alias Willy va place nu ? uite si o poza belea...
in poza asta arata intradevar ca un mascul feroce
Lauryn is offline   Reply With Quote
Old 21-08-08, 17:21   #183
ALXS
2 Roti

Stage 3
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 141
Member of:
[2 Roti]
[SEAT]
Default Re: Un barbat de vis;)

stai sa pun poza cu mine =)))) :P
da chiar fetelor pe cine ati alege dintre fotbalisti?
ALXS is offline   Reply With Quote
Old 22-08-08, 09:19   #184
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Un barbat de vis;)

fotbalistii sunt barbati de vis? sau doar interesanti pt ca au bani si faima?
aleks is offline   Reply With Quote
Old 22-08-08, 09:39   #185
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: Un barbat de vis;)

si daca sunt de vis,ce vis?visezi sa-l pui sa-ti bata covoarele,sa-l trimiti sa-ti ia tampoane,sa care sacosele de la piata...?
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 22-08-08, 14:18   #186
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Un barbat de vis;)

nope... asta face doar baiatul ala normal de langa, fotbalistul de succes o sa te ignore si o sa-ti alimenteze cardul, cel mai probabil, pt ca viata sportiva, anturajul, tentatiile, n-o sa-i permita sa stea langa tien, si o sa-ti cauti cu siguranta alt barbat ca sa-ti indeplinesti visul
aleks is offline   Reply With Quote
Old 22-08-08, 16:35   #187
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Un barbat de vis;)

...daca vrei sa intelegi visul,intelege prima data femeia
barbatul de vis pentru unele don'soare inseamna una bucata bou de care sa te poti lipi si sa nu fii nevoita de exercitii obositoare cum ar fi gindirea sau viata sociala PROPRIE...
ehh,ce dracu?de aia imi arunc picioarele intr-o parte si alta, ca sa imi plateasca facturile,sa ma scoata in oras....si daca asa m-am trezit ca nu imi convine nimica, sa am pe cine sa trimit pe meleaguri mai calde,si sa il fac bou si nesimtit,ca vezi doamne,mi-a zis pe fata ca nu e incintat! cata nesimtire....

da...sunt si don'soare,care viseaza la fotbalisti. vor sa fie si ele vedete la rindul lor,dar din pacate nu sunt in stare nici macar sa faca un pic de scandal in parcul din cartier, atat de nesemnificative sunt ele,incit se lipesc de oricine care are mai mult decat 2 cunostinte la marketul de pe colt....atat despre visele lor...

si acum parerea mea personala...barbatul de vis este asa cum nici nu ai curajul sa iti imaginezi, ca t-i se pare aiurea sa iti admiti ce anume iti doresti,pentru ca iti este impuiat capul de prostiile impuse de familie,prieteni,tv...etc.
un lucru este insa cert : e linga tine! dimineata cind te trezesti,seara cind adormi...si simti asta si atunci cind nu poate el fizic sa te ia in brate.in rest,totul este subiectiv: ca e blond,sau inalt...sau mai bine facut sau ce stiu eu...daca iti alegi un om dupa cum iti impune moda,nu te mira ca nu esti fericita.

Last edited by aleks; 22-08-08 at 16:40.
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 22-08-08, 17:30   #188
A.m.v.t.

Stock
 
A.m.v.t.'s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 6
Default Re: Un barbat de vis;)

cel mai important (cel putin pentru mine )e sa iubeasca sincer persoana de langa , sa fie fidel(da , pentru unii oameni monogamia e inca la putere)si sa stie sa tina familia unita la fel de mult ca si mine, adica sa aprezieze aceleasi valori in sensul acesta .nu sunt casnica , nici intretinuta,insa e in top priorities la mine.
sa nu te minta...da aici e discutabil pentru ca am invatat recent ca a insela nu inseamna sa faci capul mare oricarei femei care nu e prea ajutata de propria-i minte sau intuitie (dupa caz, )si cade in plasa unor vorbe dulci la telefon sau cuvinte"sincere "pe internet , atat de sincere ca daca nu ai cunoaste situatia si tu le-ai crede.am doua exemple in acest sens , unul langa mine si unul fiind cel mai bun prieten al meu .intr adevar nu e foarte firesc , insa admisa fiind ca o forma de confirmare a propriei valori uneori este scuzabila.
Sa aiba simtul umorului , sa stie sa treaca la fel de bine peste coborasurile unei relatii cum o face atunci cand suntem in varful ei,sa -l simti ca e in stare sa ti ofere la fel de multe pe viitor cum o face acum si cea mai importanta calitate e aceea de a avea puterea sa nu asculte barfele, sfaturile ratate si invidioase , unic directionate ale multor binevoitori .
partea cu frumusetea , banii ...deja sunt 0 dupa virgula.
nu sunt pretentioasa ,sunt putine calitatile importante pe care ar trebui in viziunea mea fiecare barbat sa le aiba , dar esentiale , atat cat sa afirmi ca nu -ti lipseste nimic..cat timp e langa tine
A.m.v.t. is offline   Reply With Quote
Old 22-08-08, 21:58   #189
BC-20-LET
Audi Driver

Stage 5
 
BC-20-LET's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,386
Member of:
[AUDI]
Default Re: Un barbat de vis;)

Quote:
Originally Posted by A.m.v.t. View Post
....sa -l simti ca e in stare sa ti ofere la fel de multe pe viitor cum o face acum ....
Dezvolta ideea , te rog .
Adica barbatul de vis e cel care te intretine sau cealalta varianta, cel care iti "ofera" cate o floare(si pe viitor) , un sarut si o imbratisare dimineata etc etc etc .

Chiar sunt curios despre ce e vorba .
BC-20-LET is offline   Reply With Quote
Old 22-08-08, 22:06   #190
A.m.v.t.

Stock
 
A.m.v.t.'s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 6
Default Re: Un barbat de vis;)

evident a doua varianta ,,cum am spus ...i like to pay my own bills
A.m.v.t. is offline   Reply With Quote
Old 30-08-08, 17:55   #191
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Un barbat de vis;)

-Barbatul de vis nu exista ....daca vrei sa fie de vis il accepti asa cum e ...pentru cine e el....
-Multe se uita dupa barbatii cu masini,figuri,vile,piscine bla bla bla ...daca asa le place ??!!
-Sincer parerea mea este ca...mai bine am langa mine unul care sa ma iubeasca,sa concepem IMPREUNA ceva de VIS , sa ridicam amandoi o vila mare cu piscina , ca sincer e si el om ca si femeia...si nu le poate face pe toate... vorba aia : unde`s 2 puterea creste ...


Si sincer dupa aspectul meu ...toata lumea ma crede fitoasa cand vede niste poze...( stau in Dorobanti ) si dupa mintea mea ...e mult mai bine sa ma duc cu prietenul la plimbare in parc....pe jos ( nu cu masina ) decat sa scot masina din garaj ...si sa ma duc la Turabo Caffe sa ma intalnesc cu toate (cunostintele mele fitoase ) si sa stau 3-4 ore ....la un frappe`u de vorba cu "fetitele ": mama fata ce bUnoc e alaaa...si ce masinaaaa areeeee.....


Cam asa gandesc eu....asta e gandirea mea....buna rea....nimeni nu mi`o schimba

Last edited by aleks; 01-09-08 at 23:44.
DTH is offline   Reply With Quote
Old 01-09-08, 00:01   #192
Sindrom

Stage 5
 
Sindrom's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,744
Member of:
[PEUGEOT]
[FORD]
Default Re: Un barbat de vis;)

Quote:
Originally Posted by Trixi View Post
...o poza ceva?sa dau si eu cu parerea...nu de alta,dar vorbim aici despre visul unei femei,nu?

daca sunt un vis cum as putea sa am poza, sunt cum iti doresti tu, cum isi doreste fiecare femeie, te gandesti si ma vezi.
Sindrom is offline   Reply With Quote
Old 01-09-08, 09:53   #193
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Un barbat de vis;)

diferenta intre un barbat oarecare,si ala de vis nu se vede in poze
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 01-09-08, 11:18   #194
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Un barbat de vis;)

Barbatul de vis e cel pe care il ai, ca altfel nu l-ai fi luat - ca femeie.
Femeia ideala pentru barbat e cea pe care o ai si pe care ti-ai ales-o. Altfel nu ai fi luat-o. Voila. O explicatie din capul mei.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 01-09-08, 14:22   #195
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Un barbat de vis;)

..daca vrem sa fim sinceri,nu intotdeauna accepti doar relatia aia care este de vis.deseori accepti,pentru ca este comod...sau pur si simplu nu ai de ce sa nu accepti...pentru ca nu ai oferta mai buna.
dar,pana ce ajungi tu sa te intilnesti cu un om,care e "de vis" adica,te uimeste in toate privintele...trebuie sa experimentezi multe,sa iti dai seama ce anume cauti,ce anume iti este TIE important la un om....iar in momentul in care ai gasit tu ceva asemanator,te trezesti ca lumea te intreaba de ce arati ca un drogat?( asta pentru ca esti indragostit pana peste cap )
Trixi is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 14:22.


- Copyright 2024 4Tuning