Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Un barbat de vis;) (https://forum.4tuning.ro/28-femei/56303-barbat-vis.html)

~Ada~ 04-11-07 20:55

Un barbat de vis;)
 
Spune-ti fetelor ce va doriti cu toata increderea...:lol:

Mustang 04-11-07 20:58

Re: Un barbat de vis;)
 
Chiar asa fetelor ... spuneti ...
Sa vedem ce doriti ... si ce aveti ...

bodyspeed 04-11-07 21:07

Re: Un barbat de vis;)
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 1183630)
Chiar asa fetelor ... spuneti ...
Sa vedem ce doriti ... si ce aveti ...

Topic dedicat fetelor de pe forum, care in marea parte au spus cu diferite ocazii ce vor, ce isi doresc,ce deja au ...
Sa le mai auzim si aici.Desi tu Ada ai facut acest topic puteai incepe tu, cum este barbatul de vis ;) al tau..

~Ada~ 04-11-07 21:13

Re: Un barbat de vis;)
 
Si barbatii au zis in nenumarate randuri ce vor si totusi exista 'rubrica' "o femeie de vis...":twisted:
Pey,important e sa aiba atitudine,sm atraga-nu doar fizic- sa-mi placa sa stau de vorba cu el,sa-mi permit sa glumesc ,sa-l tachinez:D Sa stie cum sa se poarte in anumite situatii:cand suntem cu prietenii,cand suntem cu rudele etc:lol: Si nu in ultimul rand sa ne completam reciproc;)
Presupun ca nu era cazul sa zic ca vreau sa fie frumos,destept :blahblah: :chick:


~Ada~ 04-11-07 21:15

Re: Un barbat de vis;)
 

"Topic dedicat fetelor de pe forum"
Am uitat sa spun ce topicul nu este dedicat in exlusivitate fetelor;daca doreste cineva de sex masculin sa-si exprime dorintele nu e nici o problema:twisted: nu facem discriminari;)

Mustang 04-11-07 21:21

Re: Un barbat de vis;)
 
Sper ca s-a inteles unde bat eu... ;)

bodyspeed 04-11-07 21:23

Re: Un barbat de vis;)
 
Quote:

Originally Posted by ~Ada~ (Post 1183670)
Si barbatii au zis in nenumarate randuri ce vor si totusi exista 'rubrica' "o femeie de vis...":twisted:
Pey,important e sa aiba atitudine,sm atraga-nu doar fizic- sa-mi placa sa stau de vorba cu el,sa-mi permit sa glumesc ,sa-l tachinez:D Sa stie cum sa se poarte in anumite situatii:cand suntem cu prietenii,cand suntem cu rudele etc:lol: Si nu in ultimul rand sa ne completam reciproc;)
Presupun ca nu era cazul sa zic ca vreau sa fie frumos,destept :blahblah: :chick:


Intrebare : ai gasit? , cam multe pretentii, dar deloc de negasit... sunt in limite, doar partea cu tachinarea ,:-P , sunt baieti carora le place, :D
Tare faza cu purtarea ...
Si completarea reciproca este de ce nu primordiala intr-o relatie

~Ada~ 04-11-07 21:36

Re: Un barbat de vis;)
 
Iti dai seama ca persoana perfecta nu exista:-) Insa pot sa spun ca majoritatea tipilor cu care am avut ceva au indeplinit partial 'cererile' mele:twisted: sau mai bine zis au fost pe gustul meu ca sa nu se inteleaga ca sunt exigenta;)

bogdan_wrc 05-11-07 07:35

Re: Un barbat de vis;)
 
sunt curios daca vreun barbat va spune aici ce fel de ......barbat doreste....

Quote:

Originally Posted by ~Ada~ (Post 1183670)

Pey,important e sa aiba atitudine,sm atraga-nu doar fizic- sa-mi placa sa stau de vorba cu el,sa-mi permit sa glumesc ,sa-l tachinez:D Sa stie cum sa se poarte in anumite situatii:cand suntem cu prietenii,cand suntem cu rudele etc:lol: Si nu in ultimul rand sa ne completam reciproc;)
Presupun ca nu era cazul sa zic ca vreau sa fie frumos,destept :blahblah: :chick:

ai rabdare ca daca nu ai gasit..vei gasi... :)

Psycho 05-11-07 09:38

Re: Un barbat de vis;)
 
Quote:

Originally Posted by ~Ada~ (Post 1183677)

"Topic dedicat fetelor de pe forum"
Am uitat sa spun ce topicul nu este dedicat in exlusivitate fetelor;daca doreste cineva de sex masculin sa-si exprime dorintele nu e nici o problema:twisted: nu facem discriminari;)



cred ca o sa ne abtzinem ;)

Eugen_TL 05-11-07 10:37

Re: Un barbat de vis;)
 
ada .. eu am tot ce vrei tu ! :) pe probe de nu crezi :P am si altele in plus chiar ..vin full option =))) deci leasing sau cash? :D

~Ada~ 05-11-07 17:14

Re: Un barbat de vis;)
 
Quote:

Originally Posted by Eugen_TL (Post 1184325)
ada .. eu am tot ce vrei tu ! :) pe probe de nu crezi :P am si altele in plus chiar ..vin full option =))) deci leasing sau cash? :D

Probe:!: :?: :suspiciou
Altele...dezvolta:twisted: poate citeste cineva si nu se stie ce iese:D
Sa-mi zici cat face ca sa stiu daca imi permit;)

ERY 05-11-07 22:51

Re: Un barbat de vis;)
 
Deci pana acum numai baietii au comentat si aici...mai putin initiatoarea topicului...:)

shadowro 06-11-07 08:09

Re: Un barbat de vis;)
 
parerea mea este ca un barbat de vis ... ramane vis :))

bogdan_wrc 06-11-07 08:44

Re: Un barbat de vis;)
 
hai totusi sa nu ne batem jocul de topicul fetei.


All times are GMT +2. The time now is 23:10.

- Copyright 2024 4Tuning