Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 07-07-10, 00:47   #1
raduku009
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 0
Default ce as face intr-o situatie ca asta?

salut oameni buni, sunt nou pe aici si am o nelamurire. Cunosc o fata de cand eram mic, dar nu aveam nici un interes pentru ea,dar vara asta a venit la bunici(ea locuind la Bacau si eu locuiesc in Onesti) in a 2-a saptamana de la inceputul vacantei, a venit ea pe aici si eu eram putin interesat de ea, dar a spus ca va pleca si nu se va mai intoarce aici. Ea a plecat si peste cateva zile o prietena mi-a zis ca se va intoarce... eu eram fericit. Pana la urma urmei ea a venit din nou si pur si simplu am o slabiciune foarte mare pt fetele brunete, si cu zilele m-am indragostit de ea,si de-al lungul saptamanii am vrut sa-i vorbesc dar nu puteam sa "vrajesc" cand ea era afara cu fetele si alti prieteni de ai mei. Aveam de gand sa o conduc pana acasa, dar eu prost si timid si greu imi prind curaj. Azi am aflat o veste proasta, ea vorbea cu noi si a zis k maine dimineata va pleca, cand am auzit asta imi venea sa plang pt faptul ca nu aveam o sansa sa-i zic ceva, ea a plecat acasa eu am mai stat afara si am obeservat ca venise din nou afara, dar erau multi baieti pe afara , si am plecat si eu acasa din cauza ca am febra si aveam frisoane fiind FOARTE dezamagit de actiunele mele pt ca am avut destul timp sa vorbesc cu ea. Intrebarea este daca pot sa ii cer cuiva id ei sau nr ei de telefon ca sa-i zic ca o sa-mi fie dor de ea SAU sa-i zic ca as fi vrut sa te cunosc mai bine?etc.... si nu sunt sigur daca se ma vai intoarce vara asta. Va rog eu lamuriti-ma sunt trist ca ma tot intreaba prietenii de ce sunt asa de tacut si linistit fara sa zic nimic.

Multumesc anticipat.
raduku009 is offline   Reply With Quote
Old 07-07-10, 08:50   #2
ionut_cluj

Stage 5
 
ionut_cluj's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,724
Default Re: ce as face intr-o situatie ca asta?

Da, fa rost de id-ul sau telefonul ei (desi telefonul e mai de efect), si spune-i ceea ce vrei sa-i spui. Totusi, ai grija sa nu insisti pana la dracu cu treaba asta, capteaza-i atentia dar n-o coplesi.
Bafta!
ionut_cluj is offline   Reply With Quote
Old 07-07-10, 09:14   #3
Alex4u
Dacia Driver

Stage 5
 
Alex4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,591
Member of:
[DACIA]
Default Re: ce as face intr-o situatie ca asta?

trebuia sa te duci direct la ea si sa ii spui...auzi mami ai 2 sanse ori mergem la mn ori la tn
Alex4u is offline   Reply With Quote
Old 07-07-10, 11:14   #4
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,936
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default Re: ce as face intr-o situatie ca asta?

avand in vedere ca esti putin mai timid, un id ar fi cel mai indicat. in scris pe messenger iti poti controla mai bine emotiile si poti stabili o intalnire viitoare
tng is offline   Reply With Quote
Old 07-07-10, 13:12   #5
raduku009
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 0
Default Re: ce as face intr-o situatie ca asta?

asa e tng , imi pot stabili o intalnire cu ea doar daca mai trece pe aici, dar poate uit de ea pana vine... oricum ms de ajutor am sa-i zic ca as fi vrut sa ne fi cunoscut mai bine
raduku009 is offline   Reply With Quote
Old 07-07-10, 14:37   #6
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: ce as face intr-o situatie ca asta?

C*cat, nu messenger, e jenibil.
Vrei sa-i spui ceva, ii spui fata in fata.
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 07-07-10, 20:50   #7
=Virus=

Stage 5
 
=Virus='s Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 857
Default Re: ce as face intr-o situatie ca asta?

Pai nu "auzi" bre ca e timid si cand a avut ocazia i-a fost frica?

Din cate am inteles domnisoara in cauza posibil sa nu revina prea curand in zona, asa ca ti-as sugera sa iti vezi de treaba. Momentan ti s-a pus pata pe ea, dar o sa iti treaca repede, iar data viitoare cand mai apare daca nu ai ceva mai bun de facut te duci direct si rezolvi, nu mai astepti sa treaca timpul.
=Virus= is offline   Reply With Quote
Old 07-07-10, 22:55   #8
raduku009
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 0
Default Re: ce as face intr-o situatie ca asta?

pai azi m-a intrebat o fata daca imi place de ea, pe urma a zis "stai linistit mai vine vara asta" daca vine eu ma duc pur si simplu la ea sa-i zic ca sunt atasat de ea sau o iau cu usurelu sau ce sfaturi mai aveti ?
raduku009 is offline   Reply With Quote
Old 07-07-10, 23:31   #9
Sindrom

Stage 5
 
Sindrom's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,744
Member of:
[PEUGEOT]
[FORD]
Default Re: ce as face intr-o situatie ca asta?

Te duci, privesti in jur, il alegi pe cel mai mare baiat din jurul ei si pe cel mai smecher, il pocnesti, de preferabil apoi sa nu mananci bataie rau, te consoleaza si pac pac...

SAU

Iei niste sticlute din alea mici de vodka sau bagi 2 guri de palinca, fleoscani niste winterfresh si adio timiditate.
Sindrom is offline   Reply With Quote
Old 07-07-10, 23:37   #10
raduku009
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 0
Default Re: ce as face intr-o situatie ca asta?

ce gluma buna sindrom ) chiar am ras, dar acum vorbesc serios chiar ma duc pur si simplu la ea sa-i zic ca sunt atasat de ea sau o iau cu usurelu(adica ma refer la faptul ca eu voi incepe sa-i vorbesc ca un amic apoi peste cateva zile ii zic ca imi place de ea?)
raduku009 is offline   Reply With Quote
Old 07-07-10, 23:42   #11
Sindrom

Stage 5
 
Sindrom's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,744
Member of:
[PEUGEOT]
[FORD]
Talking Re: ce as face intr-o situatie ca asta?

Din atatea femei pe pamant si la 17 ani ti-a picat tocmai pe aia. E simplu, te faci bagat in seama, o faci sa rada si o scoti la cico

SAU

Te duci la ea si ii ceri prietenia.
Sindrom is offline   Reply With Quote
Old 07-07-10, 23:54   #12
raduku009
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 0
Default Re: ce as face intr-o situatie ca asta?

bai si cand imi imaginez cum e sa ii zic "m-am atasat de tine" sau "vrei sa fii cu mn?" imi bate inima la maximum si imi e frica ca o sa rada de mn sau nu stiu ce. Al dr*cu ma fac de rusine pe forum.. pai daca va veni nu am sa-i pot zice din prima ca imi place de ea etc... trebuie sa vrajesc... sa o conduc pana acasa nu? (apropo sindrom ce inseamna cico?)
raduku009 is offline   Reply With Quote
Old 08-07-10, 01:03   #13
Tzzantaru

Stage 5
 
Tzzantaru's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 933
Default Re: ce as face intr-o situatie ca asta?

da nu trebuie sa-i zici din prima "m-am atasat de tine" sau "vrei sa fii prietena mea". ia-o si tu mai usor.cand incepe sa-ti bata inima , respira adanc si incearca sa controlezi emotiile.vezi si tu cum se prezinta situatia din jur , si da-o la vorba.intreab-o ce mai face , daca ii place pe acolo , in general chestii de genu(care n-au teoretic nici un dumnezeu da faci conversatie)...daca sunteti un grup mergeti cumva undeva cat mai aproape de casele lor si cat mai departe de a ei ) .o conduci frumos acasa , si pe drum din vb in vb ai sa o simti daca "coopereaza" sau nu.

ai si tu mai multa incredere in tine..ce tot atatea emotii , atata timiditate...daca vrea bine , daca nu...ghinion.n-are ce sa se intample rau.

PS : "te scot la un cico?" e un pamflet la "vrei sa iesim la un suc?"
Tzzantaru is offline   Reply With Quote
Old 08-07-10, 02:46   #14
ionut_cluj

Stage 5
 
ionut_cluj's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,724
Default Re: ce as face intr-o situatie ca asta?

Quote:
Originally Posted by raduku009 View Post
bai si cand imi imaginez cum e sa ii zic "m-am atasat de tine" sau "vrei sa fii cu mn?" imi bate inima la maximum si imi e frica ca o sa rada de mn sau nu stiu ce. Al dr*cu ma fac de rusine pe forum.. pai daca va veni nu am sa-i pot zice din prima ca imi place de ea etc... trebuie sa vrajesc... sa o conduc pana acasa nu? (apropo sindrom ce inseamna cico?)
Spune-i "m-am atasat de tine" si vei fi subiectul ei de misto, "catelusul" daca vrei sa-i spui asa, pentru tot restul verii.
Poti sa-i transmiti foarte simplu "imi place de tine, dar ai grija ce faci cu informatia asta"
ionut_cluj is offline   Reply With Quote
Old 08-07-10, 07:05   #15
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: ce as face intr-o situatie ca asta?

Eu, din toata faza asta n-am inteles un lucru: ai vorbit ceva macar cu "saraca" fata?
Mustang is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 12:29.


- Copyright 2024 4Tuning