Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

View Poll Results: Cum e mai bine ?
Solo 147 40.72%
Combinat/a 214 59.28%
Voters: 361. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 16-05-05, 14:36   #31
tox

Stage 5
 
tox's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 846
Member of:
[Observator 4tuning]
[Opel]
[Street Zone]
Default

nu e vorba ca asa le inveti, sa te sune nonstop...da` in momentu cand imi pune mana la ochi si eu sunt la volan, doar pt motivul ca m-am uitat dupa cracii uneia pe strada, inseamna ca problema e alta...acum cred ca stiti la ce m-am referit DE CE ma terorizeaza cu telefoanele adica ea ar fi preferat sa ne facem praf amandoi decat sa ma uit io dupa alta

mai pui in ecuatie si personalitatea tipei respective, gelozie, daca e posesiva sau nu, etc.
tox is offline  
Old 16-05-05, 14:45   #32
mikilol

Stage 2
 
mikilol's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 72
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"tox\"
nu e vorba ca asa le inveti, sa te sune nonstop...da` in momentu cand imi pune mana la ochi si eu sunt la volan, doar pt motivul ca m-am uitat dupa cracii uneia pe strada, inseamna ca problema e alta...acum cred ca stiti la ce m-am referit DE CE ma terorizeaza cu telefoanele adica ea ar fi preferat sa ne facem praf amandoi decat sa ma uit io dupa alta

mai pui in ecuatie si personalitatea tipei respective, gelozie, daca e posesiva sau nu, etc.
Nasol moment...dar sincer eu am scris la plesneala faza cu tel, iar Ema a vb in general...dar se pare ca exista si cazuri reale.....Lasa ca trece!
mikilol is offline  
Old 16-05-05, 14:46   #33
Rabanne

Stage 5
 
Rabanne's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 617
Default

Prietene, daca tu te uiti dupa cracii alteia cand esti langa prietena ta tu esti cel care are o problema nu ea.Este vorba de respect pentru partener si de bun simt.Poti face chestiile astea cand nu esti cu ea si cand nu-i poti face rau printr-o astfel de fapta.
Rabanne is offline  
Old 16-05-05, 15:30   #34
tox

Stage 5
 
tox's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 846
Member of:
[Observator 4tuning]
[Opel]
[Street Zone]
Default

da nu vad care e problema... cu ultima prietena chiar comentam de alte gagici de pe strada..uite-o p-aia, e naspa, aia e buna , bla bla. si inca nu mi-am pus shaiba pe deget... ma uit unde vreau, si sa stii ca nu am EU o problema, nu stiu cati de aici nu s-au uitat dupa o bunatate cand erau cu prietena de mana/in masina. La o faza d-asta putea sa se crizeze, sa urle, etc da` nu sa ne puna viata in pericol plus a celorlalti participanti la trafic/pietoni ... se stie foarte bine ca o fractiune de secunda e suficienta ca sa faci ceva naspa.
tox is offline  
Old 16-05-05, 17:14   #35
Rabanne

Stage 5
 
Rabanne's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 617
Default

In mod cert depinde de mentalitate si de educatia fiecaruia.Daca tu te simti bine si te reprezinta astfel de actiuni este doar treaba ta:)Eu unul prefer sa fac femeia de langa mine sa simta ca sunt doar al ei si ca am ochi doar pentru ea, mai mult decat atat nu vad nimic interesant in a ti se scurge ochii dupa femei pe strada, nu mi se pare deloc masculin si demn, sincer:)Faptele de genul asta caracterizeaza pushtanii aflati la pubertate care ar face sex si cu bunica, nu oamenii trecuti de 20 de ani:)
Rabanne is offline  
Old 16-05-05, 21:48   #36
tox

Stage 5
 
tox's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 846
Member of:
[Observator 4tuning]
[Opel]
[Street Zone]
Default

pe mine ma reprezinta statutu de afemeiat si obsedat sexual
deci...
tox is offline  
Old 16-05-05, 22:11   #37
Hazbulatov

Stage 4
 
Hazbulatov's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 181
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Am votat solo:
Argumente nu prea sunt dar sunt momente in vitaza cand nu este bine sa fi solo.
Hazbulatov is offline  
Old 16-05-05, 22:59   #38
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

frumoase cuvinte Ema .. blondo same si la tine ...
Psycho is offline  
Old 17-05-05, 00:03   #39
eu

Stage 5
 
eu's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,214
Member of:
[AUDI]
Default

Am votat solo.De ce?Tocmai am terminat o relatie de 3,5 ani.Credeti-ma ca ma simt foarte bine.NU spun ca nu sunt si dezavantaje,dar... parca tot mai bine e sa faci ce vrei cand vrei.
eu is offline  
Old 17-05-05, 00:23   #40
Carmen

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 492
Member of:
[Extreme Racing]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Rabanne\"
In mod cert depinde de mentalitate si de educatia fiecaruia.Daca tu te simti bine si te reprezinta astfel de actiuni este doar treaba taEu unul prefer sa fac femeia de langa mine sa simta ca sunt doar al ei si ca am ochi doar pentru ea, mai mult decat atat nu vad nimic interesant in a ti se scurge ochii dupa femei pe strada, nu mi se pare deloc masculin si demn, sincerFaptele de genul asta caracterizeaza pushtanii aflati la pubertate care ar face sex si cu bunica, nu oamenii trecuti de 20 de ani
Mai exista oare barbati ca tine?
Carmen is offline  
Old 17-05-05, 09:17   #41
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

mai exista , dar sunt pe cale de disparitie, a aparut o noua specie , cea de genul lui tox
EvLSant0S is offline  
Old 17-05-05, 09:57   #42
tox

Stage 5
 
tox's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 846
Member of:
[Observator 4tuning]
[Opel]
[Street Zone]
Default

nu traiesc frate 500 de ani si inca nu m-am apucat sa iau strafulgerarile cu sabia d-acasa ... concluzia o trageti singuri, care cum puteti. si oricum...de a te uita la una cand esti cu prietena si pana la a insela-o este cale foarte luuunga, va asigur, chiar si pt mine, dupa o relatie de 1 an jumate cu existenta gagica, relatie care functioneaza f bine, date fiind personalitatile noastre care se bat cap in cap

offtopic: santos... shi la femei faci la fel, adica pe plac pana le agati si de abia dupa aia le arati ce fel de om esti ? eu macar sunt asa mereu, daca le place bine, daca nu nu.E mai bine sa stii un om de la inceput decat sa ai surprize dupa aia...parerea mea. vezi cum imi stergi mesaju
tox is offline  
Old 17-05-05, 21:18   #43
mikilol

Stage 2
 
mikilol's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 72
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Carmen\"
Quote:
Originally Posted by \"Rabanne\"
In mod cert depinde de mentalitate si de educatia fiecaruia.Daca tu te simti bine si te reprezinta astfel de actiuni este doar treaba taEu unul prefer sa fac femeia de langa mine sa simta ca sunt doar al ei si ca am ochi doar pentru ea, mai mult decat atat nu vad nimic interesant in a ti se scurge ochii dupa femei pe strada, nu mi se pare deloc masculin si demn, sincerFaptele de genul asta caracterizeaza pushtanii aflati la pubertate care ar face sex si cu bunica, nu oamenii trecuti de 20 de ani
Mai exista oare barbati ca tine?
Carmen...mrrrrrrrr....raspunsul e NUU la intrebarea ta!Nu-mi interpreta gresit reactia, dar este my best friend si pot spune ca este exceptia care confirma regula potrivit careia \" barbatzii este niste porci\" ( glumesc baietzi). Si ca o prietena foarte apropiata pot spune ca ma sperie cateodata cat de matur poate sa gandeasca si ma atac ca genul asta de baietzi sunt pe cale de disparitie!
mikilol is offline  
Old 17-05-05, 21:25   #44
Rabanne

Stage 5
 
Rabanne's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 617
Default

Aaaa...Deja ma simt prea flatat si asta nu e bine.Nu e vorba de nici o exceptie si de nici o raritate.Marea majoritate a barbatilor gandesc la fel ca mine iar ceilalti vor doar sa iasa din tipar prin comportamentul diferit.
Rabanne is offline  
Old 17-05-05, 21:26   #45
Carmen

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 492
Member of:
[Extreme Racing]
Default

Stiam eu ca nu mai sunt... Nici macar printre studentii la Teologie nu mai gasesti asa ceva...
Carmen is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 01:08.


- Copyright 2024 4Tuning