Member of: [Super Moderators] [Observator 4tuning] [PARTICIPANT CURSE] [DACIA] [Echipa de sprijin] [2 Roti]
Santos .. hai k din tot ce e aici ... iti trag eu o mica , concluzie ... e bine si combinat si solo .. parerile difera .. dar cel mai bine e sa faci cum iti spune inima ( pff ce profund ... :weewee: .. ) ...
e bine in ambele feluri .. dar pana nu t casatoreshti fa`ti de cap ...
eu am votat combinat si asa e...e mai bine sa fii solo dupa mine in anumite conditzii daca vine gagica si stramba din nas tzi se urca mititei la cap si ce faci?taci si inghitzi dar cand ai tu necazuri sa ai pe cineva...e ideal sa iti impartasheshti tristetzea cu cea de langa tine....santos tu cum esti sau ai rasp?ca eu nu m-am uitat u atentzie in orice caz bafta!
ce probleme existentiale aveti si voi.. GOD! nu ati vazut ca daca aveti prietena (in special vara) va vine sa o lasati acasa cand iesiti in oras si vedeti numai p*zde in fuste scurte (de multe ori si transparente) ??? normal ca mai bine e singur.. dar sa iti mearga bine la agatat cate o tipa pe zi.. sau la 2-3 zile apoi alta :P
Member of: [Super Moderators] [Observator 4tuning] [PARTICIPANT CURSE] [DACIA] [Echipa de sprijin] [2 Roti]
33 - 33 cred k e bine si asa si asa .. nush ... fiecare cu pi*da masii ... e bine oricum sanatos sa fii .. si mashina sa ai ..+ bani k restu vine de la sine nu e asa fetelor
Combinat pentru ca simtzi nevoia sa stai cu cineva atunci cand esti trist
bla bla bla
Solo ca faci ce fofolanca ta vrea cand vrea cu cine vrea dar shi atunci mai simtzi nevoia sa ramai langa ea inevitabil totzi ajungem in acleashi loc dar pana atunci lasp bah ca merge asha