Member of: [Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [AUDI]
Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?
Quote:
Originally Posted by Magos
....adica??? chiar nu te mai uiti in interior....??? chiar asa doar ambalajul conteaza...??? Ma dezamagesti.............
Nu conteaza doar ambalajul.Dar trebuie sa stii cum sa-ti expui marfa...
Daca mie imi e sila sa ma uit la o femeie ca e neingrijita poate sa fie ea painea lui Dumnezeu ca nu i-o trag nici mort.Sau beat dar asta e alta poveste
Member of: [Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [AUDI]
Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?
Pai de curiozitate am incercat si cu urata nah... Nu prea imi sta in fire sa refuz femei decat daca sunt "mult" prea ocupat.
Sau asa era pana la urata.De atunci nu se mai uita nici dracu la frumusetea interioara daca nueste "ambalata" cat de cat corespunzator.
Stick ontopic please ...
Nu e bine nici combinat, nici singur ...
1. Combinat - la un moment dat o sa te frece la mentosan si nu mai scapi de el/ea, devenind situatia plictisitoare
2. Singur - o sa te trezesti in scurt/lung timp ca esti singurel, nu ai pe nimeni care sa tina la tine in afara de tovarasii adevarati, o sa simti ca innebunesti daca nu iti gasesti o persoana pe care sa o ai tot timpul langa tine ... la bine si la rau ...
Se pastreaza PESTE TOT un balans ...
Alb/negru
Bine/rau
Frumos/urat
Ying/Yang
Member of: [Moderators] [Observator 4tuning] [NoSpeedLimit Romania Club] [Oltcit] [4Rally] [BMW] [FOTO]
Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?
Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One
...
1. Combinat - la un moment dat o sa te frece la mentosan si nu mai scapi de el/ea, devenind situatia plictisitoare
pai .. frate daca esti combinat cu persoana.. cu care vrei sa iti petreci tot restul .vieti [ce frumos suna ] \
nu devine deloc plictisitoare klar iti spun si klar nici nu vrei sa scapi de ea.. si nici ea de tine
mai greu de gasit asemenea personaj.. dar uni au gasit.. si sti ce mi-au zis.. cand gasesti.. orice ai face... nu scapa..o data ti-se intampla in viata
Member of: [Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [AUDI]
Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?
Quote:
Originally Posted by bodyspeed
pai .. frate daca esti combinat cu persoana.. cu care vrei sa iti petreci tot restul .vieti [ce frumos suna ] \
nu devine deloc plictisitoare klar iti spun si klar nici nu vrei sa scapi de ea.. si nici ea de tine
mai greu de gasit asemenea personaj.. dar uni au gasit.. si sti ce mi-au zis.. cand gasesti.. orice ai face... nu scapa..o data ti-se intampla in viata
Member of: [Moderators] [Observator 4tuning] [NoSpeedLimit Romania Club] [Oltcit] [4Rally] [BMW] [FOTO]
Re: SOLO sau COMBINAT/COMBINATA ?
Quote:
Originally Posted by bluey
Tu de pe ce planeta vii???Am uitat
planeta .se cheama. terra ..daca mai tin eu minte de la geografie : A treia planeta de la soare este, .... nu puteam veni de pe alta planeta..deoarece Terra are o constitutie particulara in sistemul solar .... are si multa iubire fata de celelalte . pe celelate nu exista asa ceva
si desi cateodata sunt cu capul in nori lumea imi zi zice .ca totusi sunt cu picioarele pe pamant