Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 09-02-05, 20:17   #46
RaveBoy

Stage 5
 
RaveBoy's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 302
Member of:
[AfterDark Racing]
Default

Exceptiile sunt persoanele care muncesc ... cinstit pentru acei bani ..... adika nu stau cu xxxx ca imi i-a masina si casa .... muncesc frate pt. banii aia .... poate in toata viata mea nu o sa reusesc sa fac ce mi-am promis .... poate nu o sa am Supra ... o sa am golf 3 dar o sa fie al meu din bani mei .... acu intelegi ??? :P
RaveBoy is offline  
Old 11-02-05, 14:37   #47
tox

Stage 5
 
tox's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 846
Member of:
[Observator 4tuning]
[Opel]
[Street Zone]
Default

Nu stiu cum dati voi peste femei d-astea...Eu sunt cu a mea de un an de zile, mi-a platit si telefonu de vreo 2 ori cand am ramas in pana de bani ca i-am bagat pe toti in masina . Nu mai comentam de zilele inainte de salariu cand ii cer bani de benzina (imprumut evident). Si-mi da. Mai nou si-a luat permisu si ca sa nu ma duc in Twice cu taxi`u ma duce acolo si se duce acasa. Si nu e nasoala,stramba,ciunga.
tox is offline  
Old 11-02-05, 14:43   #48
mpa
Registered

Stage 5
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,943
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Nu pot spune decat felicitari Acum pleaca repede din tara pana nu te linseaza restul forumului As pleca si eu dar nu stiu daca mai am motive
mpa is offline  
Old 11-02-05, 16:03   #49
TheSinner2

Stage 5
 
TheSinner2's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 649
Default

am si eu ce are tox nu sunt numa vaci cu dragoste de portofel pe lumea asta
TheSinner2 is offline  
Old 13-02-05, 15:45   #50
tox

Stage 5
 
tox's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 846
Member of:
[Observator 4tuning]
[Opel]
[Street Zone]
Default

faza e ca ... nu o gasesti asa usor. dar stiti si voi cum e legea aia din cartea cartilor: cauta si vei gasi

si faza cu ...atunci cand te astepti mai putin atunci se intampla e chiar super adevarata


Am cunoscut-o asa, la inca o iesire cu niste tipe la modu \"hai si noi la un suc ca si-asa ma plictisesc p-acasa\", pana in saptamana aia ma duceam ca idiotu prin toate cluburile sa agatz, sa fac sa dreg si nimic

dupa care devine interesant, relatia se consolideaza, prinzi incredere unu in celalalt, si atunci incep tipele bune sa se dea la tine asta n-am inteles-o niciodata, poate ma lamureste si pe mine cineva
tox is offline  
Old 13-02-05, 16:32   #51
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Daca ai fi citit , sau poate ai citit , \"La tiganci\" de eliade... ai fi inteles / intelegi ... usor ....

astea-s ispitele.. de care tre sa te feresti

daca o iubesti cu adevarat... pe .. ea...

NU exista tipe... mai BUNE , ea e cea mai buna ptr tine , la tot...

cert e ca.... tre sa te feresti de orice fel de ispita.. si o sa fie bine ..

cel putin asha fac eu , si n-am probleme... (ar fi culmea)
EvLSant0S is offline  
Old 13-02-05, 16:43   #52
mpa
Registered

Stage 5
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,943
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Sau totul merge bine!! E si asta o varianta. Eviti ispitele fiindca deja nu mai esti un copil ca sa poti fii momit cu ceva dulca pana intrun moment in care din nou ti se pare ca nu mai are ce sa se intample si atunci te loveste. Asta e viata. Nimeni nu mai e virgin. Life fucked us all
mpa is offline  
Old 13-02-05, 16:43   #53
mpa
Registered

Stage 5
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,943
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Si daca nu imi dati dreptate momenan va recomand pastile cu rabdare
mpa is offline  
Old 07-03-05, 01:26   #54
alex_102

Stage 5
 
alex_102's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 483
Default

Quote:
intre **** si bani femeile nu poa s'aleaga
... remember?
alex_102 is offline  
Old 07-03-05, 12:23   #55
Ford_V6

Stage 5
 
Ford_V6's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 2,103
Member of:
[MERCEDES]
[FORD]
Default

Quote:
NU exista tipe... mai BUNE , ea e cea mai buna ptr tine , la tot...

E nu . . . .
Ford_V6 is offline  
Old 10-03-05, 10:47   #56
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

hmzzz la fumeie ii place pewla si banii ...



io ma uit la a mea .. nu`i prea .. am zis prea .. plac banii .. da ii place pewla

hahha imi aduk aminte de o faza .... eram in vara ... si ... eram la o discoteca de MANELE ... care este .. pepsi .. si vroiam sa ma distrez .. mi`am luat mai multzi bani d`acasa .. si ... am pus 500 d mii deoparte ... si .. cand am fost ... am fost cu ewa .. si inca , cateva petarde d la mine din cartier ... cu inca , catziva .. am fost multzi oricum ... io am tinut restul banilor dositzi .. nu`mi palce sa ma sparg in figuri .. da au inceput ashtia din cartier .. sa urce pisdele pe masa ... si sa le bage hartii d 50 de mii si pewla mea ... sa vezi ce se incinsesera ... tov. mea se uita si radea k nebuna ... imi zice urka`te tuh p masa .. sa facem caterink ... io ii zic ia urca`te tuh sa vedem daca inebunesk ashtia ... si s`a urkat femeia mea p masa .. si se uitau ashtia .. ok .. zik hai baga k urlu la ashtia cand iti bag banii ... sa vedem ce fatza o sa faca .. ok si sytig la copii ashtia d la mine si .. le arat k ii bag banii .. ii bag 200 ... 1 mil ... si scot $ si i`l bag .. sa vezi cum s`au strans fetele la mine p masa .. grupa mare ... care mai d care ( tov. mea s`a dat jos si radea cu mine d parashutele ... astea ) ... ( banii i`am luat inapoi ) ... asa ... cu femeile .. unde vad bani mai multzi .. jap jap .... se infig ..


io am mai facut o chestie .... am agatzat odat o pisda si cand o intreb daca vrea sa o duk acasa ... imi zice da ce mashina ai ... eu zic dacie .. k solenza e dacie .. in fine zice nuh .. io plec ... de la bar d`acolo ... intor cu frana d mana .. bashini .. si erau afara .. si ea si ink catziva preteni si pretene d`ale ei ...n`a zis nimik ... dupa cateva zile ii dadeam jar prin orash p la sala sporturilor ... si ... ea invatza la mircea si s`a nimerit sa fie pe la sala cand mergeam eu k dementu p tomis .. si .. jap ma suna .. auzi saliu .. sunt XXX monica .. am stat impreuna in baru XXX .. nu vreai sa ne int.. eu ; d c ? pai park aveam dacie si pewla mea .. pai nu da te`am vazut acum cum o ardeai k nebunu ( adaptare ) .. si imi place .. nu vrei sa ne int ... bla bla si eu am zis NUUUUUUUUUUUUU hahahaha
Psycho is offline  
Old 11-03-05, 10:06   #57
Ford_V6

Stage 5
 
Ford_V6's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 2,103
Member of:
[MERCEDES]
[FORD]
Default

tre sa facem schimb de experienta cu baietii din constanta . . . vad ca se petrec lucruri frumoase pe acolo
Ford_V6 is offline  
Old 11-03-05, 19:48   #58
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Ford_V6\"
tre sa facem schimb de experienta cu baietii din constanta . . . vad ca se petrec lucruri frumoase pe acolo

vii la mare iti art io cum se rup fetele pe manele .. pe messe .. daca le aratzi banu .. nu conteaza ... alta faza .. care am patit`o cu tov mea ..


se urk ea p boxa .. si si ,.. se strang indienii in juru ei .. care mai d care mai cool ... io ma dau mai in spate si o las singura ... o \" agatza \" unu ... si ii zice a ea ... dar sunt cu prietenu ... .. el cica .. lasa n`are nimik ... dar care e prietenul tau .. si ma arata .. hahaah eram mai mare in vara aveam vre`o 95 .. de kg .. numa pachete connex go d muschi ... hahahah .. mai aveam si acasa la frigider ... la care el .. a iarta`ma te`am confundat ...
Psycho is offline  
Old 15-03-05, 22:13   #59
BlueEyes

Stage 5
 
BlueEyes's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 323
Default

eu una tre sa recunosc k imi plac banii mult de tot!!!! da in ultimul timp mam scrbit de $$$ (nu de alta da a scazut prea mult si nu mai au valoare
BlueEyes is offline  
Old 16-03-05, 00:53   #60
b-xx-wee

Stock
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 8
Default

atatea discutii aiurea... sunt oameni si oameni.. sunt fete si fete... unora le plac banii, altora altceva! In ziua de azi majoritatea femeilor prefera sa fie intretinute!
b-xx-wee is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 04:06.


- Copyright 2024 4Tuning