Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 28-03-05, 20:43   #121
CT-03-ART

Stage 5
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 682
Default

nu frate...eu am una buna...shi care ma intzelege...nu sta dupa banii mei...(cred shi sunt aproape sigur)shi am o relatzie super...care ash vrea sa dureze cat se poate de mult de akum in colo...1...2...3...4...5...6 ani...poate chiar mai mult...
CT-03-ART is offline  
Old 28-03-05, 23:50   #122
C r i s t i

Stock
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 4
Default

Quote:
Originally Posted by \"CT-03-ART\"
nu frate...eu am una buna...shi care ma intzelege...nu sta dupa banii mei...(cred shi sunt aproape sigur)shi am o relatzie super...care ash vrea sa dureze cat se poate de mult de akum in colo...1...2...3...4...5...6 ani...poate chiar mai mult...
Eh, nu toti suntem \"norocosi\" ca tine... desi nu prea tine de noroc. In general sunt putine asa...
C r i s t i is offline  
Old 16-06-05, 11:05   #123
Hiroshima

Stock
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 8
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"pimp_lex\"
sunt cam asa

alea bune
90% dupa bani, 9 % dupa p*la satisfcatoare, 1% dupa alte chestii(inteligenta, suflet bun etc)

alea naspete
20% dupa bani (alea care cred ca sunt bune dar nu sunt), 20% dupa p*la, 60 suta dupa alte chestii
poate ai dreptate...dar voi barbatii:100% dupa sex,chiar daca sunteti nashpa sau faini
Hiroshima is offline  
Old 16-06-05, 11:28   #124
Ema

Stage 5
 
Ema's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 373
Default

Da, mie imi plac banii! Hai pe bune acum, cine nu vrea sa o duca mai bine?Oare de ce il vad pe Columbeanu la el la firma zilnic?Oare de ce Ion Tiriac isi deschide firme peste firme? Nu tot din dorinta de a face mai multi bani? Chiar daca au garamezi tot mai vor sa puna ceva acolo peste.
Eu pot sa spun ca parintii mi-au oferit o situatie materiala peste mediu, dar as vrea sa am mai multi bani, nu zic nu.

P.S Si chiar asa intrebarea asta e numai pt femei? ia spuneti baieti, voua va plac banii?
Ema is offline  
Old 16-06-05, 13:16   #125
iasi_drifter

Stage 5
 
iasi_drifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 792
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

cum era bancul ala, vrei tu Jaguar in garaj, o vulpe la gat si un bou care sa le plateasca pe toate dar nu-mi spune mie ca nu vrei si un tigru din ala care sa te f#t@ cu patima in toate pozitiile si in toate felurile pana se rupe patul si va reclama vecinii ca s-au saturat sa auda atata urlat la 5 dimineata
iasi_drifter is offline  
Old 17-06-05, 08:38   #126
zarathustra

Stage 5
 
zarathustra's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 550
Default

mie-mi plac banii.... diferenta e ca femeilor le plac banii pentru a-i cheltui.... eu vreau bani ca sa fac altii cu ei
zarathustra is offline  
Old 17-06-05, 08:40   #127
zarathustra

Stage 5
 
zarathustra's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 550
Default

si acum replica cu care poti agata oricand, orice femeie de pe planeta asta, cu conditia sa te bazezi:
\"honey, i've got more money than you spend\"
zarathustra is offline  
Old 17-06-05, 13:42   #128
iasi_drifter

Stage 5
 
iasi_drifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 792
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

tu chiar folosesti genul asta de replici?
iti zic eu ca iti dai cu firma in cap cu asa replici, cum mai era si aia ce ziceai tu ca daca nu se indragosteste de tine la prima vedere sa mai treci odata pe langa ea.
astea-s bune pt. gradinita dar dupa aia nu-s bune de nimic decat daca le zici asa la misto sa-si dea seama fata ca zici la caterinca.
iti zic eu ca femeile au o parere destul de proasta despre genul asta de replici.
aia cu \"am mai multi bani decat poti tu cheltui\" o fi mergand cu alea materialiste pt. ca la urma urmei poti sa le zici orice daca sari cu banu'...
iasi_drifter is offline  
Old 18-06-05, 00:58   #129
zarathustra

Stage 5
 
zarathustra's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 550
Default

asta nu o pot folosi eu pentru ca n-ar fi adevarata... trebuie sa fie adevarata pentru asa ceva... la noi in tara cred ca doar tiriac ar putea afirma asa ceva. oricum chestia asta e foarte puternica... nimeni n-ar rezista... si te rog sa te abtii de la a ma ataca pentru ca nu ma cunosti, chiar daca vezi acolo in coltz ca scrie 18 ani la varsta
zarathustra is offline  
Old 18-06-05, 07:04   #130
iasi_drifter

Stage 5
 
iasi_drifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 792
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"zarathustra\"
... si te rog sa te abtii de la a ma ataca pentru ca nu ma cunosti, chiar daca vezi acolo in coltz ca scrie 18 ani la varsta
lol. asta ti se pare atac?
nici macar nu ma refeream neaparat la tine ci mai mult la replicile alea.
dar in fine, daca tu te simti atacat...
iasi_drifter is offline  
Old 18-06-05, 13:25   #131
xxdadixx
BMW Driver

Stage 5
 
xxdadixx's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 6,369
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[BMW]
Default

Parerea mea e ca nimeni nu are bani cat poate sa cheltuiasca o femeie
xxdadixx is offline  
Old 20-06-05, 22:39   #132
HyPnOsE_EyE

Stage 2
 
HyPnOsE_EyE's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 63
Default

sa fim seriosi...tuturor ne plac banii..dar este o diferenta in a dori sa-ti faci proprii bani si sa fii pe cont propriu ,sa nu depinzi de nimeni..si sa stii ca tot ceea ce ai este din munca ta...si tot meritul este al tau...si alta este sa astepti bani de la altii...si sa traiesti ca un parazit din munca altora...
HyPnOsE_EyE is offline  
Old 06-07-05, 02:00   #133
XoRRo
Opel Driver

Stage 5
 
XoRRo's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 506
Member of:
[Opel]
[VW]
Default

sunt fete care stau numai dupa bani... (ceea ce mi se pare destul de logic... viata e grea), sunt si fete frumoase care stiu sa iubeasca (dar majoritatea sunt combinate), sunt si fete frumoase.. care stiu sa iubeasca si sunt si libere (dar cred ca s-au ascuns toate in muntii ca eu nu prea am vazut asa ceva)
XoRRo is offline  
Old 06-07-05, 02:56   #134
BlueEyes

Stage 5
 
BlueEyes's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 323
Default

lol ........ chiar daca nu mai credeti exista si femei ( fete-in cazul meu =ink nu ma simt femeie)kre nu umbla dupa banii pritenului....intr-adevar doresc s m realizez .. dar am considerat k ULTIMA solutie in cazul in care nu sunt in stare sa-mi fac BANII mei poate fi un tip cu super bani.
deocamdata cam asta e situatia mea .... nu mai primesc bani de la parinti de la 17-18 ani.. din contra cotizez in fiecare zi ...ies in oras p banii mei .... imi iau toale din banii mei ....am avut o tentativa d afacere tot pe banii mei ( esuata ..dar vor mai fi ocazii) ....
si.... stau cu pretenul meu nu ptr bani .....ci ptr k iubesc ....a avut olcit ....numi era rusine s m plimb CU OLCITU !!!! ( chiar era marfa .. k i se mai oprea motoru` .... mai era si fara tobe ....am ramas si fara benzina )....da` ....cand cobora D_M_X cu 2-3 p***e din masina ( eu si niste pretene) ramaneau cam toti ....acum are espero .....si da rusini la BMW-uri (boala lui ) si pe viitor .. va urma si alta masina mai buna ..... in MOD sigur ..... ptr k suntem impreuna! asa kkk.... baieti ,va rog frumos !!!! NU MAI generalizati !!!
BlueEyes is offline  
Old 06-07-05, 10:43   #135
XoRRo
Opel Driver

Stage 5
 
XoRRo's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 506
Member of:
[Opel]
[VW]
Default

asta incercam sa zic si eu... toate fetele frumoase, destepte, si iubitoare... au deja pe cineva... de aici si impresia ca toate fetele umbla dupa bani... ceea ce nu e adevarat
XoRRo is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 08:31.


- Copyright 2024 4Tuning