Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 31-10-07, 18:30   #871
Sasha_z

Stage 5
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,448
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Nu te supara, dar tu ai o atitudine anti-barbati CLARA.
Niciun barbat nu suporta ideea de a fi rugat sau implorat de o femeie. N-ai idee cat stres si nervi provoaca.

De ce intotdeauna incerci sa urci femeia pe un piedestal ?
Crezi ca ea e sfanta ? Nu! Si ei ii place sa fie rugata si implorata, iar ea asta si vrea sa faca. Sa fie mereu implorata pentru a se simti o "femeie puternica".

nu te supara da` cum poti sa raspunzi tu in numele tuturor barbatilor???
Sasha_z is offline   Reply With Quote
Old 31-10-07, 18:45   #872
bluey
Audi Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 7,165
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Ce vor femeile?

Eu sunt de acord cu el.
Urasc femeile insistente.
bluey is offline   Reply With Quote
Old 31-10-07, 19:25   #873
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Sasha_z View Post
nu te supara da` cum poti sa raspunzi tu in numele tuturor barbatilor???
Simplu.
Insista pe capul unui tip si ai sa vezi ca pana la urma rabufneste.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 31-10-07, 22:35   #874
Sasha_z

Stage 5
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,448
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Ce vor femeile?

numai din ce a spus Eugen ai putea sa`ti dai seama ca nu toti sunt la fel
Sasha_z is offline   Reply With Quote
Old 31-10-07, 22:48   #875
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Ce vor femeile?

Bine ... he'll see
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 01-11-07, 11:01   #876
Bea69

Stock
 
Bea69's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by algorunescu View Post
Am mai spus eu ceva de genul asta in topicul cu ce vor barbatii. Daca citesti acolo o sa vezi ca am zis acelasi lucru. Femeile, in general (cred ca 99.9%), din punct de vedere sentimental nu gandesc absolut deloc. Au capul pe umeri doar ca suport pentru par. Sunt proaste facute gramada. Daca arata bine si au de ales intre mai multi barbati, intotdeauna vor face alegerea cea mai proasta ca atat le duce capul. Si aici vorbesc de procentul, si asa mic, de femei care cauta relatii bazate pe sentimente si nu pe diferite interese. Intotdeauna se asteapta la sentimentele astea de unde nu vor veni niciodata si-si bat joc de cei care chiar le ofera. De aia nici nu mai sunt in ziua de azi prea multi prosti care sa trateze femeile bine.
Am mai spus-o. Femeile sunt ca niste copii prosti. Daca le dai lucruri fragile pe mana (cum ar fi sa le lasi sa-ti intre in suflet), e vina ta ca te fac praf. Si aproape inevitabil se va intampla. Ele nu au nici o vina. Nu pot mai mult de atat. Plang ca proastele dupa ratatul care si-a batut joc de ele si apoi gasesc altul cel putin la fel de ratat ca fostul. Daca nu gasesc, nici o problema. Se intorc la cel dinainte, cum e foarte bine ilustrat si in cazul de fata. Noi, cateodata, nu putem sa uitam cu anii pe cate o proasta din asta. Ata ete. Tratezi o femeie bine, de cele mai multe ori vei plati pentru asta.
daca s-ar gindi mai multi ca tine,poate nu ar mai fi la moda femeia timpita
vezi primul post la "cum sa nu te comporti cu o femeie..."
Bea69 is offline   Reply With Quote
Old 01-11-07, 11:48   #877
algorunescu

Stage 4
 
algorunescu's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 299
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Bea69 View Post
daca s-ar gindi mai multi ca tine,poate nu ar mai fi la moda femeia timpita
vezi primul post la "cum sa nu te comporti cu o femeie..."
Din pacate nu la cele tampite e problema. Tocmai alea care crezi ca au ceva in cap iti dovedesc de obicei ca n-au. Ca de la alea tampitele nici n-ai ce cere.
algorunescu is offline   Reply With Quote
Old 01-11-07, 12:07   #878
Bea69

Stock
 
Bea69's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2
Default Re: Ce vor femeile?

aici nu mai am ce sa zic...
Bea69 is offline   Reply With Quote
Old 01-11-07, 12:17   #879
algorunescu

Stage 4
 
algorunescu's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 299
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Bea69 View Post
aici nu mai am ce sa zic...
Pai nici n-ai ce sa mai zici. Asta e adevarul din pacate. Si sa stii ca nu fetele tampitele sunt la moda. Doar ca de la alea nu te astepti la prea multe si nu au cu ce sa te dezamageasca. Isi servesc scopul pt care esti cu ele si nimic mai mult. Sunt mult mai "safe" decat femeile calumea care te pot face bucati f rapid.
algorunescu is offline   Reply With Quote
Old 01-11-07, 12:26   #880
Bea69

Stock
 
Bea69's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2
Default Re: Ce vor femeile?

fix din cauza asta sunt la moda cine isi doreste extra-batai de cap? majoritatea se bucura de o papusa care vorbeste asa,din cind in cind,dar isi foloseste gura in mare pentru altceva...fata de ea, el se poate simti superior,cu usurinta,este invidiat de prieteni ...ce mai vrei???chiar aia e problema,ca sunt atat de acceptate ele,ca nu sunt motivate sa se chinuie sa ofere mai mult...
Bea69 is offline   Reply With Quote
Old 01-11-07, 13:19   #881
algorunescu

Stage 4
 
algorunescu's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 299
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Bea69 View Post
fix din cauza asta sunt la moda cine isi doreste extra-batai de cap? majoritatea se bucura de o papusa care vorbeste asa,din cind in cind,dar isi foloseste gura in mare pentru altceva...fata de ea, el se poate simti superior,cu usurinta,este invidiat de prieteni ...ce mai vrei???chiar aia e problema,ca sunt atat de acceptate ele,ca nu sunt motivate sa se chinuie sa ofere mai mult...
N-ai inteles ce am vrut sa spun. Nu din cauza asta sunt safe. Ele isi servesc scopul. Cand te plictisesti de ele treci mai departe fara regrete. Daca pleaca ea la altul inainte, da-o naiba, mai sunt o gramada ca ea. N-ai pierdut nimic. Nu ai nimic important de pierdut cu o astfel de fata. Te distrezi cat se poate si gata.
Pe de alta parte sa dai de o tipa frumoasa, si cuminte, si isteata, cu un caracter deosebit, este foarte naspa. Va fi f greu sa nu te indragostesti de ea si daca te-ai indragostit, mai mult ca sigur nu va fi niciodata a ta si asta va fi f naspa pt tine. Femeile foarte rar ofera acelasi lucru pe care-l primesc. Toate femeile deosebite pe care le cunosc (absolut toate) sunt langa cineva total opus. Langa unul din acei porci pe care-i tot criticati voi (si culmea si ele). Si au avut de ales cand l-au ales pe ala. Oricat de mult ar plange din cauza lui nu vor pleca de langa el nici picate cu ceara.
Inainte mi-era mila de astfel de fete. Ma gandeam ca iubeau un barbat care nu merita asta, si ele meritau mult mai mult si bla bla. Ma gandeam ce ar face aceste fete intr-o relatie in care sa fie respectate si tratate cum trebuie, mai ales ca stiu cum este sa nu fie asa. Ma gandeam ca e o categorie de fete in care poti sa ai incredere absoluta. Niste femei cu minte in cap si cu o gramada de contraexemple despre cum nu trebuie sa fie barbatul de langa ele. Ia ghici ce au facut ? Bineinteles am aflat-o si pe pielea mea, nu numai pe a altora. De atunci am renuntat la conceptia ca daca te porti cum trebuie cu o femeie, ea o sa-ti dea acelasi lucru inapoi. Este exact invers, orice ati zice voi. Toate prietenele mele mi-au spus de-alungul timpului ca "nu toate suntem la fel". Exact aceleasi prietene mi-au explicat apoi prin binecunoscutul "nu-mi explic de ce", de ce cand au avut ocazia sa fie cu cineva calumea l-au dat la o parte pentru altul.
algorunescu is offline   Reply With Quote
Old 01-11-07, 14:11   #882
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Ce vor femeile?

Si ce putem face acum ?
Ca eu nu mai pricep nimic. Serios o spun. Observ cu stupoare ca daca esti al dracu' nu prinzi nimic. Daca esti dulce iar nu prinzi nimic.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 01-11-07, 14:20   #883
algorunescu

Stage 4
 
algorunescu's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 299
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Si ce putem face acum ?
Ca eu nu mai pricep nimic. Serios o spun. Observ cu stupoare ca daca esti al dracu' nu prinzi nimic. Daca esti dulce iar nu prinzi nimic.
Tu nu esti al draq. Doar vrei sa fii. E o diferenta. Ti-ai impus tu sa fii rau, dar nu esti din interior si ele simt asta cumva. Tre sa fii cu adevarat magar si sa n-aiba nici o sansa sa te schimbe ca sa mearga treaba.
algorunescu is offline   Reply With Quote
Old 02-11-07, 11:41   #884
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by algorunescu View Post
Am mai spus eu ceva de genul asta in topicul cu ce vor barbatii. Daca citesti acolo o sa vezi ca am zis acelasi lucru. Femeile, in general (cred ca 99.9%), din punct de vedere sentimental nu gandesc absolut deloc. Au capul pe umeri doar ca suport pentru par. Sunt proaste facute gramada. Daca arata bine si au de ales intre mai multi barbati, intotdeauna vor face alegerea cea mai proasta ca atat le duce capul. Si aici vorbesc de procentul, si asa mic, de femei care cauta relatii bazate pe sentimente si nu pe diferite interese. Intotdeauna se asteapta la sentimentele astea de unde nu vor veni niciodata si-si bat joc de cei care chiar le ofera. De aia nici nu mai sunt in ziua de azi prea multi prosti care sa trateze femeile bine.
Am mai spus-o. Femeile sunt ca niste copii prosti. Daca le dai lucruri fragile pe mana (cum ar fi sa le lasi sa-ti intre in suflet), e vina ta ca te fac praf. Si aproape inevitabil se va intampla. Ele nu au nici o vina. Nu pot mai mult de atat. Plang ca proastele dupa ratatul care si-a batut joc de ele si apoi gasesc altul cel putin la fel de ratat ca fostul. Daca nu gasesc, nici o problema. Se intorc la cel dinainte, cum e foarte bine ilustrat si in cazul de fata. Noi, cateodata, nu putem sa uitam cu anii pe cate o proasta din asta. Ata ete. Tratezi o femeie bine, de cele mai multe ori vei plati pentru asta.
pai cum sa mai intelegi femeile?? se plang ca sunt tratate prost, ca barbatii sunt "misogini" dar cand dau de unul care sa fie bun, ii dau cu sutul si se intorc la misogin si apoi tot ele plang!

"femeile sunt ca niste copii prosti" - eu am 20 de ani, ea avea tot atata! sti tu.. se zice ca femeile sunt mai mature decat barbatii, e cam bullshit! ea imi tot repeta ca sunt copil, ca nu gandesc matur si alte chestii ( in conditiile in care, ma angajasem ca sa ii demonstrez ca pot avea salariu, in conditiile in care ... incercam sa fac totul atat de bine incat sa ii demonstrez ca as putea sa ii fiu un bun sot, practic as fi luat-o de nevasta si ma gandeam la asta , desigur dupa o perioada! )
dolb is offline   Reply With Quote
Old 02-11-07, 12:28   #885
Bea69

Stock
 
Bea69's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2
Default Re: Ce vor femeile?

aloooooooooo!!!ca tare va luati si voi lumea in cap!
nu vreau sa zic ca nu aveti dreptate,dar ziceti-mi si voi de unde stiti voi ce este bine pentru femeie???????mai lasati-o pe ea sa hotareasca ce isi doreste!
ex. obiectiv : eu una nu am nevoie de un barbat ,care sa imi faca programul,care sa imi zica cu cine sa imi petrec we-ul,care sa steie pe capul meu 24/24 si sa ma vrajeasca tot atat...gataa...si eu sunt proasta aia kre vrea la boul misogin!!!si stii ceva?exact asa e!!!ca eu ca femeie sunt de al dracului...apai omul de linga mine sa faca bine si sa ma intreaca la toate,ca altfel unde ajungem????
toata diferenta este ca eu am o virsta ,cind deja STIU astea...dar la 20 nici eu nu eram hotarita ca vreau un fat-frumos,sau vagabondul nr 1 din oras...
Bea69 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 06:58.


- Copyright 2024 4Tuning