Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 23-02-08, 19:54   #1591
dogy_10
VW Driver

Stage 5
 
dogy_10's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,362
Member of:
[DACIA]
[RENAULT]
[VW]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

te lasi de treaba.....)
dogy_10 is offline   Reply With Quote
Old 23-02-08, 20:06   #1592
crazyyydriver
 
crazyyydriver's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 0
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Nu vreau sa "ma las de treaba" sincer, la anu vine si randu meu sa ma insor, sunt cu cineva de 7 ani ( ma rog nu numai cu ea ) si chiar mi s a pus pata pe fata asta
crazyyydriver is offline   Reply With Quote
Old 23-02-08, 20:27   #1593
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

intrebarea e ... se merita ?
strici relatia ei .. ca nah` ...
o strici pe actuala relatie a ta ...
cine stie cate alte neprevazute.
esti sigur ca e reciproc si ca merita facut pana la capat ...
asa doar ca inceput ...
Spark is offline   Reply With Quote
Old 23-02-08, 20:39   #1594
crazyyydriver
 
crazyyydriver's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 0
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Sincer nu a vorbit nimeni de stricat relatii ),chiar asta e ultimul lucru pe care mi l doresc

tipa e colega de munca , sincer merita din toate punctele de vedere, singurul lucru care nu-l merita e sa ma despart de a mea pentru ea !
Problema e ca o tot tachinez de vreo cateva zile, iar aseara am invitat-o sa o conduc cu masina mai aproape de casa - si culmea a acceptat fara probleme - dar cu e barbatul ( EU ) ca un caine lihnit, m-a pus draq sa i dau un mesaj "foarte inteligent" de genu imi plac ochii tai, imi place felul tau de a fii......., ,mesaj la care bineinteles nu am primit nici un raspuns... Azi , din nou ca un dulau in calduri i am mai luat si flori si i le am adus la munca ( adik mi-am dat foc la valiza ) , ca sa impac fata sa nu se fii speriat de pra minunatul meu mesaj ..


FRATILOR ...ASTEPT SFATURI
crazyyydriver is offline   Reply With Quote
Old 23-02-08, 21:23   #1595
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Aici ... n-am ce spune ...
Decat ca nu e frumos ceea ce faci, iar daca un tip ar face asa si cu prietena ta, l-ai cauta sa il iei la omor.

Sfatul meu: calm down si stai in banca ta.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 23-02-08, 21:30   #1596
crazyyydriver
 
crazyyydriver's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 0
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Taica, sincer ai mare dreptate in felul tau, dar iti spun sincer ca am aflat din surse sigure ca fata are un "CV" destul de bogat in materie de aventuri )
Tocmai d'asta nu cred sincer ca cu unu in plus sau in minus se mai schimba ceva ! Eu nici nu vreau sa o iau de nevasta, nici nu vreau sa se desparta de al ei , nici eu de a mea, vreau doar sa petrec o vreme cu ea ! Sa nu mi spui ca nu ai poftit niciodata la nevasta altuia, sau ca ale noastre nu poftesc la altii niciodata )
crazyyydriver is offline   Reply With Quote
Old 23-02-08, 21:35   #1597
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Nu te contrazic, dar spun ca ce are ea ... si ce ai si tu ... nu merita stricat, indiferent de numarul de infidelitati ale ei.
Stii ce se spune: minciuna are picioare scurte.

Daca zici ca are un CV impresionant, atunci pune cartile pe fata, nu o lua pe ocolite si pe durata indelungata ca s-ar putea sa te prinda nevasta.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 23-02-08, 21:47   #1598
crazyyydriver
 
crazyyydriver's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 0
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Cam aici apare problema...cu cartile pe fata...Iti dai seama ca nu o sa ma duc la ea..."auzi fato, am inteles ca te f.. bine . . . vreau si eu ")
Eu am mai trecut odata prin asta chiar cu o fata maritata, tot colega de munca, si a fost beton vreo doua luni , pe urma ne-am potolit...dar sincer acele doua luni au facut toti banii ! Atunci chiar parea mult mai complicat ca acum,si a mers cu vreo doua telefoane si cateva propuneri mai indecente adresate sub forma de gluma ... Dar acum al draq sa fiu daca inteleg...ba im da nas, ba parca ma ocoleste !
crazyyydriver is offline   Reply With Quote
Old 24-02-08, 09:20   #1599
indianu

Stage 4
 
indianu's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 262
Default

Quote:
Originally Posted by bogdan_wrc View Post
m-ati omorat cu Hi5 asta. e o noua moda pt cei pana in 25 de ani? Ada, ideea se aplcia si daca nu e hi5 si e un...sa zicem..forum?
Hi5 e pentru oamenii fara viata sociala indiferent de sex.

Aleks: la procentul ala de 10% cred ca ai iesi mai castigat cu niste cluburi chiar daca vei cauta doar ***... Totusi, pentru asta ar trebui sa traiesti in Bucuresti sau Tm(din ce am vazut eu Tm e cel mai tare oras de departe la asa ceva).

Si ca sa scriu si offtopic, depinde ce vrei sa agatati. In copilaria mea zbuciumata au fost diferite metode, unele foarte inventive, altele mai putin. Imi amintesc ca agatam aproape seara de seara pana si in trafic, ceea ce acum n-as mai face nici daca ma platesti.

Cum as agata acum: M-as lasa agatat foarte greu, si cam atat.

PS: Mereu mi-au placut tipele "inaccesibile", macar stii ca merita.

@crazyyydriver: Bre' baga-te pe treaba ca pierzi timpul degeaba. Nu te lua dupa astia de pe aici care zic ca nu e frumos, viata e o curva si mai bine o fu.. tu decat ea pe tine.
Sfatul meu pentru situatia in cauza, am trecut si eu prin asa ceva ar fi sa incetezi cu romantismele si imbecilitatile(flori, ducegarii and stuff). Fata cu siguranta a gasit ce cauta din moment ce se marita asa ca singurul lucru de care ar mai avea nevoie ar fi un ***... bun.
Spune-i direct, sau incearca apropouri pe ideea sexului, incearca sa o enervezi cat de mult posibil(sa vezi atractie sexuala intre doua persoane care se enerveaza reciproc, sau macar una din ele o enerveaza pe cealalta).
Apropo vezi ca trebuie sa stii cum si cu ce sa o enervezi, asta depinde de la persoana la persoana si nu e caz general.

Iar piesa de rezistenta in cazul asta, ti-o spun pe privat ca aici vede toata lumea si ii invatam pe astia mici la prostii.

PS: Sorry de dublu post dar nu mi-a dat voie sa editez.

Last edited by aleks; 25-02-08 at 11:15.
indianu is offline   Reply With Quote
Old 25-02-08, 10:42   #1600
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by crazyyydriver View Post
Cam aici apare problema...cu cartile pe fata...Iti dai seama ca nu o sa ma duc la ea..."auzi fato, am inteles ca te f.. bine . . . vreau si eu ")
Eu am mai trecut odata prin asta chiar cu o fata maritata, tot colega de munca, si a fost beton vreo doua luni , pe urma ne-am potolit...dar sincer acele doua luni au facut toti banii ! Atunci chiar parea mult mai complicat ca acum,si a mers cu vreo doua telefoane si cateva propuneri mai indecente adresate sub forma de gluma ... Dar acum al draq sa fiu daca inteleg...ba im da nas, ba parca ma ocoleste !
te tatoneaza.
orice ar fi, nu te lasa, da-i inainte, cum sa o lasi?
prinde-o si tu ziua cand termina serviciul, si fa-ti drum sa o duci tu.
insista, discret, atinge-o ca din intamplare, cand nu va vede nimeni, femeile sunt foarte bune la limbajul trupului, dar sa fii atent, ca si semnele pe care le dau ele sunt discrete, ele percep mult mai bine lucrurile astea decat noi, si se asteapta sa ne dam si noi seama mai usor...
@indianu: era o vreme, cand pierdeam juma' de ora cu copy paste pe hi5, acum m-am cam lasat de sportul asta, mi-e sila de prostii si proastele care populeaza in masura din ce in ce mai mare site-ul...

Last edited by aleks; 25-02-08 at 11:17.
aleks is offline   Reply With Quote
Old 04-03-08, 23:28   #1601
vladdaman

Stage 5
 
vladdaman's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,374
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PEUGEOT]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

deci...unu la mana te inteleg perfect...eu sunt indragostit acum foarte tare de 2 tipe combinate...una cu relatie de 2 ani alta cu o relatie de 5 luni, si parca ma incanta mai tare asa decat fara relatiile alea, e un oarecare risc...si din cauza lor nu am mai sunat-o pe prietena mea de 5 zile care imi tot reproseaza ca nu ma gandesc la ea...oare asa sa fie?:P deobicei cand nu ma mai simt atras de o tipa cu care sunt ii zic, ca nu imi place sa imi pierd nici mie nici ei timpul...indiferent de cat de buna a fost odata relatia. nu imi place sa ma intorc la foste si nici macar sa apelez eu la sex...prefer sa o faca ele
cat despre hi5...vezi ca s-ar putea sa te cam inseli, eu am la activ foarte multe victime de pe hi5, si destul de multe din afara bucurestiului...fiind destul de des plecat...e normal sa am si eu un refugiu...si in plus majoritatea sunt pustoaice proaste si alea care nu sunt ori te indragostesti de ele si iese ceva frumos pentru o perioada ori iti dau ele cu flit...oricum ai da-o hi5 deschide niste oportunitati care nu trebuie ratate...foarteeeee multe p...e care cauta un singur lucru...cine stie poate sunt eu mai norocos si am avut bulan la cele mai usor de combinat, sau poate altii nu reusesc

Last edited by vladdaman; 04-03-08 at 23:31.
vladdaman is offline   Reply With Quote
Old 05-03-08, 00:47   #1602
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

@crazyyydriver: Se pare ca nu ai timp de pierdut... asadar timpul ramas pana la nunta imparte-l in 2: perioada pana obtii ce vrei si perioada in care profiti de ce ai obtinut! Nici una din perioade nu trebuie sa fie prea mare, ca sa nu se lase cu complicatii.
Ceva discret te va feri si pe tine sa afle viitoarea ta sotie si pe ea de viitorul sot. Femeile sunt toante (daca il iubesc pe cel din relatia stabila) si se pot da de gol. Dar daca spui ca tipa are antecedente probabil ca stie cum sa mascheze un amant.
Nu e o idee prea buna sa o iei cu dulcegarii: mesaje de dragoste, flori etc pt ca ii poti face rau (le poate vedea sotul). Tu stii ce vrei ... fa in asa fel incat sa inteleaga si ea ca vrei doar atat. In caz contrar ii poti lasa impresia ca tii la ea (femeile vor sa creada ca va atasati f repede, cand de fapt vreti doar sa le duceti in pat) si ca vrei o relatie - fapt care ar speria-o si ar indeparta-o de tine
Continua cu tachinarile si incearca cateva gesturi subtile (cum ar fi sa iti treci mana peste mijlocul ei cand treci pe langa ea, sau sa apreciezi ce bine ii pune fusta de azi in evidenta picioarele frumoase etc.)
Desi nu e bine ce faci, e frumos sa-ti condimentezi viata! Si pana la urma... daca reusiti sa va simtiti bine impreuna asigura-te ca dupa casatorie o lasi sa traiasca linistita, ca sa nu aibe mai tarziu mustrari de constiinta.
Bafta!!
Claudia is offline   Reply With Quote
Old 10-05-08, 22:23   #1603
dmo.mihai
VW Driver

Stage 5
 
dmo.mihai's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 1,999
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

cum poti agata o femeie pe mes? adica sa zicem ca ai id unei fete....cum o poti vraji sa se intalneasca cu tine ?
dmo.mihai is offline   Reply With Quote
Old 10-05-08, 22:54   #1604
Hori
VW Driver

Stage 5
 
Hori's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 507
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

ii spui ca esti viitorul ei prieten doar ca nu te cunoaste si asta o va face curioasa
Hori is offline   Reply With Quote
Old 11-05-08, 03:03   #1605
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa agati o fata ?

Quote:
Originally Posted by dmo.mihai View Post
cum poti agata o femeie pe mes? adica sa zicem ca ai id unei fete....cum o poti vraji sa se intalneasca cu tine ?
Chiar trebuie de pe mess ?
Ma rog, un sfat iti dau ... si acela sa NU faci: nu ii face deja complimente sau nu arata ca iti place dea. Ask her out ... o data sau de doua ori. Daca nu accepta, nu trebuie sa mai pari asa interesat pentru ca incepe sa te ia de fraier dupa.
Mustang is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 16:01.


- Copyright 2024 4Tuning