Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 18-06-11, 20:34   #3166
danutzu_3121

Stock
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 2
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Tzzantaru View Post
Exclus sa stai la povesti cu ea.Cel mai bine o ignori sau daca ii raspunzi , zi ca ai treaba.
nu sta la discutii cu ea .nu iti fac bn ! cel mai bn nu vorbi cu ea !
danutzu_3121 is offline   Reply With Quote
Old 19-06-11, 22:04   #3167
alonso01

Stage 4
 
alonso01's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 271
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Va salut baieti
Am si eu o "problema" ca sa zic asa
Treaba sta cam asa....e la mine in liceu o fata care s-a mutat anul acesta in liceul respectiv...si inainte mai faceam misto de ea ca merge cu , capul mai pe sus (la propriu) da' nu cine stie ce pana intr-o seara cand am iesit cu ea si cu o prietena de a ei de la liceu(eu mai eram cu un coleg) si pot sa spun ca mai mult am vorbit cu prietena ei(nu foarte mult),iar seara cand am ajuns acasa ma gandeam numai la fata aceea(care mergea cu capul pe sus)) ),in fine i-am luat id-ul am vorbit cu ea si incepuse sa imi placa de ea asta pana intr-o zi cand din vorba in vorba imi zice ca are gagic si ca nu stiu ce.....si in clipa aceea m-am simtit de parca cineva mi-a zis k mi-a murit cineva drag(doamne fereste)in fine cu timpu incepusem sa o uit adica nu prea ma mai interesa asa nu prea mai vorbeam cu ea pe mess aproape ca o uitasem.
Acum 2 saptamani se baga in seama cu mine si din vorba in vorba ma intreaba daca am gagica..i-am zis ca nu si cica daca nu vreau cumva sa imi fac...i-am zis "ba da da' nu am pe cine" si ea mi-a zis "aa :P" si de cand m-a intrebat chestia asta s-a reaprins "focul" acela crezand ca poate vrea sa se combine cu mine si de atunci numai la ea ma gandeam si o intreb intr-o zi...cum ar veni o intreb azi daca vrea ca maine(sper ca ati inteles ideea) sa iesim undeva la un suc , sa ne plimbam chestii de genu' asta si ea mi-a zis "nu stiu sa vad";in fine o intreb a doua zi daca vrea sa iesim imi zice:"ies cu iubitu:P" (cand am vazut ce mi-a zis imi venea sa sparg monitorul)....pai stai frate cand te-am intrebat prima data daca vrei sa iesim de ce nu mi-ai zis ca ai iubit(bn nu i-am zis asta)(cu toate ca i-am dat de inteles ca imi place de ea)...parerea mea e ca si-a cam batut joc de mine spunandu-mi chestia asta destul de tarziu... azi de exemplu o intreb ce face nu-mi raspunde..sta putin si iese apoi intra iar si nu mi-a zis nimic...si nu stiu de atunci ma tot gandesc la ea nu pot sa mi-o scot din cap...nu stiu ce sa fac....niste sfaturi ar fi bine venite.
Multumesc si sper ca ati inteles ce v-am povestit aici.

Last edited by alonso01; 19-06-11 at 22:09.
alonso01 is offline   Reply With Quote
Old 19-06-11, 23:18   #3168
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by alonso01 View Post
Va salut baieti
Am si eu o "problema" ca sa zic asa
Treaba sta cam asa....e la mine in liceu o fata care s-a mutat anul acesta in liceul respectiv...si inainte mai faceam misto de ea ca merge cu , capul mai pe sus (la propriu) da' nu cine stie ce pana intr-o seara cand am iesit cu ea si cu o prietena de a ei de la liceu(eu mai eram cu un coleg) si pot sa spun ca mai mult am vorbit cu prietena ei(nu foarte mult),iar seara cand am ajuns acasa ma gandeam numai la fata aceea(care mergea cu capul pe sus)) ),in fine i-am luat id-ul am vorbit cu ea si incepuse sa imi placa de ea asta pana intr-o zi cand din vorba in vorba imi zice ca are gagic si ca nu stiu ce.....si in clipa aceea m-am simtit de parca cineva mi-a zis k mi-a murit cineva drag(doamne fereste)in fine cu timpu incepusem sa o uit adica nu prea ma mai interesa asa nu prea mai vorbeam cu ea pe mess aproape ca o uitasem.
Acum 2 saptamani se baga in seama cu mine si din vorba in vorba ma intreaba daca am gagica..i-am zis ca nu si cica daca nu vreau cumva sa imi fac...i-am zis "ba da da' nu am pe cine" si ea mi-a zis "aa :P" si de cand m-a intrebat chestia asta s-a reaprins "focul" acela crezand ca poate vrea sa se combine cu mine si de atunci numai la ea ma gandeam si o intreb intr-o zi...cum ar veni o intreb azi daca vrea ca maine(sper ca ati inteles ideea) sa iesim undeva la un suc , sa ne plimbam chestii de genu' asta si ea mi-a zis "nu stiu sa vad";in fine o intreb a doua zi daca vrea sa iesim imi zice:"ies cu iubitu:P" (cand am vazut ce mi-a zis imi venea sa sparg monitorul)....pai stai frate cand te-am intrebat prima data daca vrei sa iesim de ce nu mi-ai zis ca ai iubit(bn nu i-am zis asta)(cu toate ca i-am dat de inteles ca imi place de ea)...parerea mea e ca si-a cam batut joc de mine spunandu-mi chestia asta destul de tarziu... azi de exemplu o intreb ce face nu-mi raspunde..sta putin si iese apoi intra iar si nu mi-a zis nimic...si nu stiu de atunci ma tot gandesc la ea nu pot sa mi-o scot din cap...nu stiu ce sa fac....niste sfaturi ar fi bine venite.
Multumesc si sper ca ati inteles ce v-am povestit aici.

da... e un caz rar... sa furat o brosa...o mingie ceva )
vacaroz is offline   Reply With Quote
Old 19-06-11, 23:55   #3169
Cozmescu-Alin
REDACTOR 4TUNING

Stage 5
 
Cozmescu-Alin's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 2,467
Member of:
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[4Rally]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by alonso01 View Post
Va salut baieti
Am si eu o "problema" ca sa zic asa
Treaba sta cam asa....e la mine in liceu o fata care s-a mutat anul acesta in liceul respectiv...si inainte mai faceam misto de ea ca merge cu , capul mai pe sus (la propriu) da' nu cine stie ce pana intr-o seara cand am iesit cu ea si cu o prietena de a ei de la liceu(eu mai eram cu un coleg) si pot sa spun ca mai mult am vorbit cu prietena ei(nu foarte mult),iar seara cand am ajuns acasa ma gandeam numai la fata aceea(care mergea cu capul pe sus)) ),in fine i-am luat id-ul am vorbit cu ea si incepuse sa imi placa de ea asta pana intr-o zi cand din vorba in vorba imi zice ca are gagic si ca nu stiu ce.....si in clipa aceea m-am simtit de parca cineva mi-a zis k mi-a murit cineva drag(doamne fereste)in fine cu timpu incepusem sa o uit adica nu prea ma mai interesa asa nu prea mai vorbeam cu ea pe mess aproape ca o uitasem.
Acum 2 saptamani se baga in seama cu mine si din vorba in vorba ma intreaba daca am gagica..i-am zis ca nu si cica daca nu vreau cumva sa imi fac...i-am zis "ba da da' nu am pe cine" si ea mi-a zis "aa :P" si de cand m-a intrebat chestia asta s-a reaprins "focul" acela crezand ca poate vrea sa se combine cu mine si de atunci numai la ea ma gandeam si o intreb intr-o zi...cum ar veni o intreb azi daca vrea ca maine(sper ca ati inteles ideea) sa iesim undeva la un suc , sa ne plimbam chestii de genu' asta si ea mi-a zis "nu stiu sa vad";in fine o intreb a doua zi daca vrea sa iesim imi zice:"ies cu iubitu:P" (cand am vazut ce mi-a zis imi venea sa sparg monitorul)....pai stai frate cand te-am intrebat prima data daca vrei sa iesim de ce nu mi-ai zis ca ai iubit(bn nu i-am zis asta)(cu toate ca i-am dat de inteles ca imi place de ea)...parerea mea e ca si-a cam batut joc de mine spunandu-mi chestia asta destul de tarziu... azi de exemplu o intreb ce face nu-mi raspunde..sta putin si iese apoi intra iar si nu mi-a zis nimic...si nu stiu de atunci ma tot gandesc la ea nu pot sa mi-o scot din cap...nu stiu ce sa fac....niste sfaturi ar fi bine venite.
Multumesc si sper ca ati inteles ce v-am povestit aici.

Si care e problema?
Cozmescu-Alin is offline   Reply With Quote
Old 20-06-11, 07:55   #3170
randysgby

Stage 5
 
randysgby's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 443
Member of:
[2 Roti]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

va multumesc tuturor pentru sustinerea pe care mi-o acordati.....bandeanradu nu mai vorbi cu ea, nu faci decat sa iti prelungesti starea de melancolie, alonso totul este trecator cand nu a existat relatie......va multumesc.....sa va povestesc peste o ora ceva...
randysgby is offline   Reply With Quote
Old 20-06-11, 14:58   #3171
alonso01

Stage 4
 
alonso01's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 271
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Cozmescu-Alin View Post
Si care e problema?
problema e ca nu pot sa mi-o scot din cap
alonso01 is offline   Reply With Quote
Old 20-06-11, 15:09   #3172
danutzu_3121

Stock
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 2
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by alonso01 View Post
problema e ca nu pot sa mi-o scot din cap
ce ne-ai povestit e ceva trecator iti garantez ! ...problema se pare ca e la tine ,ti se aprind calcaiele prea repede .sfat : incearca de acum inainte sa gandesti cu celalalt "cap" daca ma intelegi
danutzu_3121 is offline   Reply With Quote
Old 21-06-11, 17:19   #3173
audicar
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

fetele (femeile) din ziua de azi alearga dupa Columbeanu ,fac 100 de scoli !nu ca nu ar fi bine dar cred ca li se cuvine tot . Ajung sa intrebe uitand de unde au plecat pe forum de discuti,ca a intalnit unul cu bani si nu stiu ce sa faca ca ar avea posibilitatea sa evolueze mai usor ! Unde ?
Aleg un loc de munca unde nu sunt deloc solicitate ,si din lipsa de activitate prefera sa caute un alt baiat lasand in urma ani . Este plin netul de stiri mondene care le fac sa viseze cai verzi ! Tu muncesti ,bagi ,tragi ! si nu esti atent ca ea este departe !

Apropo " Acte audi a6 negru 1998 gasesc si eu la cineva ?

Last edited by audicar; 21-06-11 at 17:25.
audicar is offline   Reply With Quote
Old 21-06-11, 17:38   #3174
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by audicar View Post
fetele (femeile) din ziua de azi alearga dupa Columbeanu ,fac 100 de scoli !nu ca nu ar fi bine dar cred ca li se cuvine tot . Ajung sa intrebe uitand de unde au plecat pe forum de discuti,ca a intalnit unul cu bani si nu stiu ce sa faca ca ar avea posibilitatea sa evolueze mai usor ! Unde ?
Aleg un loc de munca unde nu sunt deloc solicitate ,si din lipsa de activitate prefera sa caute un alt baiat lasand in urma ani . Este plin netul de stiri mondene care le fac sa viseze cai verzi ! Tu muncesti ,bagi ,tragi ! si nu esti atent ca ea este departe !

Apropo " Acte audi a6 negru 1998 gasesc si eu la cineva ?
fail prima parte a postul... cu siguranta si a 2`a
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 21-06-11, 18:10   #3175
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Deci... Da!

Imperecherea romilor, DA !
eMH is offline   Reply With Quote
Old 21-06-11, 21:33   #3176
alonso01

Stage 4
 
alonso01's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 271
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by danutzu_3121 View Post
ce ne-ai povestit e ceva trecator iti garantez ! ...problema se pare ca e la tine ,ti se aprind calcaiele prea repede .sfat : incearca de acum inainte sa gandesti cu celalalt "cap" daca ma intelegi
da am inteles ce vrei sa zici)))))))
ms de sfat
alonso01 is offline   Reply With Quote
Old 25-06-11, 23:19   #3177
roberTDH

Stage 3
 
roberTDH's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 75
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by randysgby View Post
va multumesc tuturor pentru sustinerea pe care mi-o acordati.....bandeanradu nu mai vorbi cu ea, nu faci decat sa iti prelungesti starea de melancolie, alonso totul este trecator cand nu a existat relatie......va multumesc.....sa va povestesc peste o ora ceva...
Bai, orice barbat are prieteni. Iesi cu ei la o bere, ca aia nu te abandoneaza la greu, cu femeile e altfel. Ori iei o pauza de la femei, ori incepi in forta, chiar daca va fi greu. Cel mai important e sa nu te izolezi, sa nu te inchizi in tine! Incearca sa stergi tot tot ce ai despre ea numar telefon, adresa de email,pozele poti sa le mai pastrezi daca nu te uiti la ele. Ai 22 de ani, esti de 5 ani cu ea (parca), aici ai facut pasu gresit, pana la 25 de ani e bine sa fi liber/burlac cu relatii scurte, cel putin asa gandesc eu. De ce, pentru ca capeti experienta din cat mai multe relatii, aflii ce vrei de la o fata si esti hotarat, asa tu ai luat-o pe prima venita sa zicem, nu ai cu cine sa o compari. Intelegi ce vreau sa spun ? (daca ai o dacie toata viata, o sa zici ca dacia e cea mai buna masina, trebuie sa incerci mai multe masini ca sa iti dai seama care e masina buna si ieftina) Gandim diferit, nu imi sariti in cap.
roberTDH is offline   Reply With Quote
Old 25-06-11, 23:39   #3178
danutzu_3121

Stock
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 2
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by roberTDH View Post
Bai, orice barbat are prieteni. Iesi cu ei la o bere, ca aia nu te abandoneaza la greu, cu femeile e altfel. Ori iei o pauza de la femei, ori incepi in forta, chiar daca va fi greu. Cel mai important e sa nu te izolezi, sa nu te inchizi in tine! Incearca sa stergi tot tot ce ai despre ea numar telefon, adresa de email,pozele poti sa le mai pastrezi daca nu te uiti la ele. Ai 22 de ani, esti de 5 ani cu ea (parca), aici ai facut pasu gresit, pana la 25 de ani e bine sa fi liber/burlac cu relatii scurte, cel putin asa gandesc eu. De ce, pentru ca capeti experienta din cat mai multe relatii, aflii ce vrei de la o fata si esti hotarat, asa tu ai luat-o pe prima venita sa zicem, nu ai cu cine sa o compari. Intelegi ce vreau sa spun ? (daca ai o dacie toata viata, o sa zici ca dacia e cea mai buna masina, trebuie sa incerci mai multe masini ca sa iti dai seama care e masina buna si ieftina) Gandim diferit, nu imi sariti in cap.
ai foarte mare dreptate in ceea ce spui.eu am facut greseala sa ma implic intr-o relatie de lunga durata care nu a facut decat sa imi deschida ochii in sensul ca pana la o anumita varsta ,cel putin 23-24 ani e bn sa o iei mai usor cu femeile,la modul ca nu e bine sa te implici prea mult,schimba-le cat mai des,umbla cat mai mult.nu e bine sa te legi la cap fara sa te doara.....
Ps: mi-a placut expresia cu dacia ) e adevarata,recent mi-am luat o bavareza si toata lumea isi da cu parerea ca nu sunt bune,ca consuma mult,ca au piese scumpe.da sti ce e ciudat? ca imi zic asta doar cei care au alte marci,ca posesorii marcii ma incurajeaza!
Scuze offtopicul din final da nu m-am putut abtine sa nu comentez pe tema asta !
danutzu_3121 is offline   Reply With Quote
Old 27-06-11, 08:49   #3179
randysgby

Stage 5
 
randysgby's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 443
Member of:
[2 Roti]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

ai dreptate robertTDH, acum sunt mult mai ok si cum am mai spus multumesc tuturor pentru sustinere si incurajari......am de dat o bere fiecaruia, ati ajutat mult in multe decizii......de gandit la ea ma mai gandesc doar atunci cand sunt singur dar parca e mai putin dureros ca inainte .....incet, incet ma vindec dar nu in totalitate.....poate cu trecerea timpului o sa pot vedea in alte fete ceea ce am vazut la ea deocamdata pentru mine fetele sunt la stadiul de bune prietene.........
randysgby is offline   Reply With Quote
Old 14-07-11, 08:21   #3180
randysgby

Stage 5
 
randysgby's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 443
Member of:
[2 Roti]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

sa inteleg ca nu mai are nimeni probleme cu corasonu`?
randysgby is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 19:08.


- Copyright 2024 4Tuning