Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 21-03-06, 12:32   #121
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

ana : nu conteaza rude,natie,culoarea pielii )) importanta e sa fie vorba despre o prietenie intre un baiat si o fata ! deci tu esti fata iar cumnatul e baiat! e de ajuns!

oricum nimeni nu-ti interzice sa ai alte treburi cu rudele,nu-s acelasi sange(numai frate,sora,mama,tata,bunic,bunica sa nu-ti fie)
Eugen_TL is offline  
Old 22-03-06, 18:13   #122
annna

Stage 2
 
annna's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 34
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

Ms pt raspuns. Oricum nu ma intereseaza, dar stii vb aia "niciodata nu se stie". E bine ca gradul nostru de rudenie nu e primar.
annna is offline  
Old 22-03-06, 18:35   #123
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

np scumpa! si mai e o vorba" NEVER say NEVER"
Eugen_TL is offline  
Old 22-03-06, 19:35   #124
annna

Stage 2
 
annna's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 34
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

o stiu si pe aia
dar totusi ma gandesc ca daca esti amic(a) cu o pers si apoi incepeti o relatie e chiar mai bine, deja cunosti un pic omul. inainte de a avea o relatie poti afla cei place si ce nu.
annna is offline  
Old 22-03-06, 20:46   #125
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

ana exact asa fac eu... eu nu sunt genu care agat in disco habar n-am nik si gata! tre sa cunosc persoana dar sincer sa fiu ar fi f bine daca amicitia asta de inceput nu ar dispune de prea mult suflet din partea mea... pt ca o data cuplata fata la o cearta se sufera enorm.. si chiar in situatia in care sunt acum(cu cea mai buna prietena dinainte) nu cred ca vom mai putea fi acei prieteni buni care am fost odata ... ne trebuie mult timp de uitare etc... e complicat la mine nu are rost sa zic aici ! uneori imi vine sa ma dau cu capul de toti peretii ca sunt genu care pune suflet in orice amicitie si mai ales in cine merita cu adevarat... as fi vrut sa fiu vagabontul ala care vorbeste urat de fete, care vrea sa para cocos etc etc..dar nu se poate! asta sunt eu !
Eugen_TL is offline  
Old 22-03-06, 20:54   #126
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

si totodata.. esti ala care nu inseala ...

la modul ca daca apare o tipa .. goala langa tine ... si zice .. HAI .. tu zici .. STAI , ca-s combinat .. este ?
ce mai .. esti barbatul ideal ,te iubeste femeile ... si ...
congratz...ai texte bune ..
EvLSant0S is offline  
Old 22-03-06, 21:38   #127
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

hmmm santos nu-s simple texte... sunt adevaruri ! asa sunt eu si mai sunt si altii stai calm , numai ca aia mint ca se iau dupa altii si vor sa para mari cocosi intelegi u?

poate sa vina femeia aia goala ...inca n-a venit ca sa stiu cum reactionez,dar daca sunt cu cineva si e ceva serios iti spun sigur ca nu ma bag.nu ma tenteaza! vreau distractie merg la delta(la noi e hotelul vestit pt cwrve de lux) si gata! si inca ceva: pt ce sa ma culc cu toate cand prietena ofera tot si sunt multumit?
Eugen_TL is offline  
Old 22-03-06, 22:45   #128
BlueEyes

Stage 5
 
BlueEyes's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 323
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

hmmmm greu la sufletel topicul asta ....
incepem asa ... eu am prieten de un timp record ptr firea mea .. 2 ani d zile ...am si un vecin ...... care sta un etaj mai jos ...
eu si cu vecinul asta al meu suntem ca fratii;l-am vazut de multe ori cand deabia s-a trezit in boxeri; l-am vazut iesit din dush cu prosopu` pe el ....adik multe situatii in care si sa fie fratele meu si tot ma uitam un pic cas la el ....ideea este k .... "0" atractie .....orice fata normala ar fi fost impsibil s nu simta ceva ....dar .. surpriza .... eu am fost cu el si in prezent am tot ceea ce imi doresc ...deci sunt 2 motive foarte bune ptr care nu am sau nu mai am o atractie pentru el ...
consider k intr-o prietenia intre un baiat si o fata ...este imposibil s nu existe o atractie sau sa fi existat o atractie ....acum in mom asta nu-l pot privi decat k pe un frate il ajut tot k pe fratele meu .... mi-e drag, il pup dar pasiunea aia p kare am avut-o candva ptr el s-a transf in ceva PLATONIC ....
Pobleme are el acum cam cu toate pretenele lui ptr k .... nu stiu de ce dar fetele alea erau asa geloase si le era cam imposibil s inteleaga relatia noastra .. prietenul meu a inteles-o el este ok ... desi mai are mom f rar ...cand urla barbatia din el ... dar isi revine repede
oricum ..... asa cum am zis o prietenie intre sexe opuse .. mai greu si mai RAR fara sa fie sentimente ascunse implicate la mijloc .... eu recunosc .... CANDVA simtisem ceva ptr tipul asta .....
BlueEyes is offline  
Old 23-03-06, 12:33   #129
annna

Stage 2
 
annna's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 34
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

Cred mai este o posibilitate sa nu existe acel ceva. Atunci cand il cunosti pe cel / cea care iti va fii doar amic (a), tu sa ai o relatie stabila. Asa s-a intamplat la mine si cumnatul fratelui meu. Cand l-am cunoscut eu pe el aveam o relatie si l-am privit doar ca pe un amic. Acum suntem singuri si nu ne-am facut avansuri.
Spune-ai ca iti pare rau ca nu esti vagabond si ca nu poti vb urat cu fetele. Te intreb un lucru: crezi ca ei sunt 100% fericiti?
Gandindu-ma la tipul de baieti descris mai sus, imi amintesc de un coleg care este un mare fustangiu acum este indragostit iar tipa il evita pt ca il stie ca in fiecare zii e cu alta tipa. Acum 1 an zicea ca el nu va suferii niciodata, ca nu exista femeia care sa-l faca pe el sa sufere, ca el se foloseste de ele si atat. Acum sufera atat de mult incat e dispus sa faca orice sa fie fericit cu tipa respectiva.
annna is offline  
Old 23-03-06, 12:42   #130
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

hmmm nu zic ca ar fi fericiti,,,dar barem in grup sunt vazuti altfel ! de ex eu am prieteni care imi spun" ba ce n-o fwtzi ma ... ba da fraier esti stai cu ele asa degeaba,ele se uita la tine iar tu nu faci nik... etc etc" ! si de aici eu ma cert cu ei ca nu-mi convine ce spun,mai ales ca aceste lucruri se ajung si pe la urechile fetelor!

oricum asa am fost tot timpul, probabil din cauza ca de fetele mari de la bloc eram tot timpul placut cand eram micutz m-am invatat sa le respect( nu pe toate, cele care nu le cunosc si care merita... alea care sunt proaste n-au ce cauta sa stea langa mine) ! o singura situatie am cand am fost 1an si putin dusman cu o prietena din diferite motive(dar dusmani de ne injuram de la 5km, la bazin o inecam....) si acum suntem prieteni buni !

iar in ceea ce-l priveste pe fustangiul de care spui, e f bine ce pateste sa vada si el cum e sa se joace o fata cu el cum vrea ea!
Eugen_TL is offline  
Old 23-03-06, 12:58   #131
annna

Stage 2
 
annna's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 34
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

in gurp sunt cei mai tari daca sunt vagabonzi, iar cei care sunt mai cumintei sunt fraieri.
felicitari si multa bafta!
annna is offline  
Old 23-03-06, 13:11   #132
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

faza e ca nu-s cumintel! am eu un stil mai aparte la fete.... ei se oftica mai mult ca prind bine la fete si ca aud de la mine" baaa i-am traso lu aia aseara ....." ! n-am alta treaba decat sa le spun lor ce fac eu.... ! :P ms oricum
Eugen_TL is offline  
Old 23-03-06, 23:19   #133
annna

Stage 2
 
annna's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 34
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

mi se pare aiurea sa povestesti ce noapte ai avut tu.
referitor la subectul topicului eu am intalnit o situatie ciudata in seara asta. un tip din grup vine cu gagica lui si cu prietena ei. la prima vedere tipa e amica lor, cel putin asa lasa impresia. ca mai tarziu sa aflu ca defapt tipul le viziteaza cand pe una cand pe alta. e clar ca sunt doar amici si de aceea o viziteaza
annna is offline  
Old 23-03-06, 23:53   #134
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

Quote:
Originally Posted by TuningBoy
faza e ca nu-s cumintel! am eu un stil mai aparte la fete.... ei se oftica mai mult ca prind bine la fete si ca aud de la mine" baaa i-am traso lu aia aseara ....." ! n-am alta treaba decat sa le spun lor ce fac eu.... ! :P ms oricum
tuning boy... astea-s texte pt fete,,, nu ne lua cu texte din astea k nu tin
ai vreo cateva posturi..., ma mir unde ai stat ascuns mr perfect
aleks is offline  
Old 24-03-06, 00:09   #135
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Prietenie intre barbati si femei?

Quote:
Originally Posted by TuningBoy
faza e ca nu-s cumintel! am eu un stil mai aparte la fete.... ei se oftica mai mult ca prind bine la fete si ca aud de la mine" baaa i-am traso lu aia aseara ....." ! n-am alta treaba decat sa le spun lor ce fac eu.... ! :P ms oricum
asa faci?hm...ciudat...
needBrain is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 20:31.


- Copyright 2024 4Tuning